+1 oy
489 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (137 puan) tarafından

image

image

image

üçünün de fiyatı 300 TL ben de tarlatan var tarladan ile birlikte kullanmayı düşünüyorum kırmızı olanın hiçliği yok sadece gelinlik üstüne geçirilebiliyor sizce hangisi 

12 Cevaplar

0 oy
(7,564 puan) tarafından
Sen düğün m ü  yapıyon son 3 güzel
-Reklam-
0 oy
(94 puan) tarafından
Hepsi de çok kötü. Çok çok eski modeller . 
0 oy
(8 puan) tarafından
Hepsi birbirinden kötü 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
3 model daha iyi sanki
0 oy
(2,857 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Birincisi çok kötü ama 2 3 idare eder aslında 3 olan ütülense altta tarlatanla çok güzel durur
(49,831 puan) tarafından
şarlatanligi ☺️☺️
(2,857 puan) tarafından
Kizzz deme deme sen yazınca farkettim  sesli klavye ile yaziyorm  bebisi emzirirken hiç de yazılanlara bakmadm :D
(49,831 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
0 oy
(1,769 puan) tarafından
Kaç sene önceki model bunlar çok eski 
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Nereden buldun kız bunları ne yapacaksın canım hepsi en eski duruyor sadece kırmızı güzel su gelinliğin üzerine geçirilen ama.oda işte gelinliğin üzerine  geçirilen de hiç sevmedim.bwn düğünüm.olurken ayrı.aldim.
0 oy
tarafından

Bunlar ne Allah aşkına :'(

0 oy
(3,311 puan) tarafından
Galiba arkadaşın durumu yok o yüzden eski modellere bakıyor.  1 numara daha güzel sanki
0 oy
(1,994 puan) tarafından
Hiç birisi bence canım

Hic biride güzel degil
0 oy
(1,345 puan) tarafından
Tarlatanla 1 ve 3 çok hoş durur
0 oy
(3,623 puan) tarafından
Vay arkadas ya hiç mi gelin olmadiniz o yolardan o hallerden streslerden heveslerden gecmediniz yahu????? Kiz uc tane foto atmis birini sec. Begenmediysen de yorum yapma. Yok modası gecmis yok su yok bu. Belki durumu yok belki kit kanaat icinde kalmasin bazi seyler diye ugrasiyo. Fiyatini da yazmis zaten demekki fiyatina da onem veriyoki belirtmis. Evet şimdi daha susluleri şaşalılari var postu atan kör mü hic gormemis mi bilmiyo mu yani??? Bu ne bilmişlik arkadas. Elinizde klavye var diye bol kepceden dagitmayin.

Bence ucuncu güzel canim. Ve onemli olan ne giydigin degil giydiginde ne hissettigin. Umarim cok eglenir ve mutlu olursun
(2,979 puan) tarafından
Tabi canım kadının hevesi kırılır
(137 puan) tarafından
Evet eşim aynı zamanda evdeki eski eşyaları yenileyecek çok masrafa sokmak istemiyorum onu yeni tarz olanlar çok hoş dün gelinlikçiue gittim denemedim içimde kalmasın diye prenses gibi hissettim ama 10 bin TL kiralık fiyatı ikinci el uygulamalarında da yeni modeller aynı şekilde pahalı 1-2 saat duracak zaten ancak üstüm de onun için çok yüklenmek istemedim
(3,623 puan) tarafından
Dusuncende cok haklısın. Önemli olan ilk önce mutlu olmak bence
(2,979 puan) tarafından
Canım trilyonluk giysende emin ol çok demode olcak 1 sene sonra ben giydiğim gelinliğe bakıyorum senin resimini atığın gelinliğe baktım yemin ederim bayıldım gelinliğine kendiminkine baktım demode gibi 4 sene oldu giyeli
(137 puan) tarafından
Gerçekten öyle ben de 2 yıldan beri planlıyorum dış çekim yapmayı bir tane gelinlik almıştım yine ikinci el uygulamasından sonra hamile kaldığım için ertelemek zorunda kaldık doğumdan sonra da bir daha üstüme olmadı bakıyorum gelinliğe en son modelini attım gelinlikle arasında dağlar var

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 445 göst.
15 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 340 göst.
10 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 736 göst.