+1 oy
132 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (453 puan) tarafından
Vücut bakımı için neler yapıyorsunuz. Bir rutin iniz var mı? Bana tavsiyede bulunabilecek var mı? 

8 Cevaplar

0 oy
(376 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Vücut için sadece banyo sonrası losyon sürer nemlendiririm. Ankara'da yaşadıgım için suyu tenimi çok kurutuyor. İstanbul'da böyle sorunum yoktu. Yüz için ise the purest kullanıyorum tonik serum ve güneş kremi
-Reklam-
0 oy
(8,405 puan) tarafından
Banyo yaparsam şükür yarabbi
(453 puan) tarafından
Şu an ben de öyleyim.  Ama en kısa sürede bakıma başlamak istiyorum. Kendini böyle çok kötü hissediyorum.
0 oy
(1,541 puan) tarafından

Vücut tüyleri için lazere gidiyorum 

Duştan sonra losyon sürüyorum heryerime şimdilik bu kadar:D

Ama bu vücut için peelingler var ölü deri için onlardan da alicam,at kılı fırçası var kuru fircaliyorsun vücudu hem ölü deriyi atıyor hemde selülitlere iyi geliyor.

Merak ettim yorumlara bakiyim başka neler yapılabilir:silly:

0 oy
(23 puan) tarafından
Banyoya tuvalete girdiğim an 2 yaşındaki kızım kapıya dayanıyor elimi yüzümü zor yıkıyorum bakım hak getire....
0 oy
(112 puan) tarafından
Duş önceki kuru fırçalama yapıyorum duşta bazen peeling yapıyorum sinoz harika ısana markasının duş yağını kullanıyorum cildim hala kuru gelirse nemlendirici krem ve üstüne body mist
0 oy
(639 puan) tarafından
Bacaklarimda asiri derecede batık var haftada bir yada iki haftada bir at kılı kese yapıyorum 

Ayaklar icinde haftada bir suda bekletip nemlendirip catlaklar icin maske var onu yapiyorum 

Saclarimi bazen banyo oncesi 40 dk da hindistan cevizi yagiyla masaj yapip bekletiyorum yuzumede firsat buldukca siyah maske yapiyorum haftanin bir günü cok duzenli bi rutin olusturamadim ama yaptikca iyi oldugunu hissediyorum ağdaya da bir duzen olusturamadim cok duzensiz farkli bolgeler hep farkli zamanlarda cikiyor 
0 oy
(287 puan) tarafından
Saçıma yağ sürüp topluyorum bone tak aleo vere sürüyorum dirseklerime arko sürüyorum diz kapılarımada arko bol köpüklü kese dokularıma törpü tırnak kes saçımı başımı yıkar çıkarım 
0 oy
(2,919 puan) tarafından
Gunluk dus yalnzca 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 239 göst.
28 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 108 göst.
12 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Se28 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 181 göst.
0 oy
5 cevap 127 göst.
12 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu

399,871 soru

11,961,310 cevap

36,128 kullanıcı

...