+1 oy
540 göst.
Aile kategorisinde (360 puan) tarafından
Evde 12 kişi yaşıyoruz artık bıktım ben daha önce kaynanamlarda yaşıyordum kaynımin tahini çıktı onlarda geldiler güya kendilerini topatlayana kadar kalacaklardi ama nerdeyse 1 sene olacak geldikleri ve ben artık bunalmak üzereyim rahat giynemiyorum sürekli başörtüsü ile gezmek zorundayım durumum yok çıkacak onların var ama bizimde durumumuz yok diyorlar oğlunu dersaneye gönderdi kizinida diğer kızı benim kızımla yaşıt ben devlet ana okuluna gönderdim o özel kreşe gönderdi bugün eve gelmek istemiyordum dışardan iş güç bulaşık bitmiyor 7/24 sofra yerde kaynanamlarda birşey demiyor evin ihtiyaclarini karşıladığı için halbuki kaynamlarda durumu iyi evi var arsaları var evi kirada bosaltmiyor daha önce ben oturuyor dum şimdi kiracı bari yine birimiz otursa onada yok diyorlar kira aldiklari için çok aç gözlüler ne yapacağımı şaşırdım bıktım lütfen bir yol gösterin kavga etmek istemiyorum zatten eşimle anlaşamıyoruz kötü olan ben olmak istemiyorum 

21 Cevaplar

0 oy
(2,553 puan) tarafından
Eşinle anlasamadigin için zaten onlarda bunu biliyor kullanıyorlar bu durumu.Allah yardımcın olsun ailen arkanda dursa böyle olmazdı .inşallah bı çıkış kapısı bulursun canim üzüldüm adına...
-Reklam-
0 oy
(1,958 puan) tarafından
Eşinle anlaşamıyorsun ayrı eve çıkmaya durumun yok. Adam akıllı al karşına eşini konuş bu iş böyle olmuyor artık de zaten artık bu devirde kayınla aynı yerde yaşamak mı olurrr devir çok kötü artık. Tek yapman gereken sert bir dille kesin bir dille eşinle konuş baktın yok felan diyor çık git ailenin evine ayrı ev açmadan da kocanın yanına gitme 
(1,958 puan) tarafından
Burda size çok cevap verirdim de hiç. Birinizi takmıyorum hadi iyi günler....
(141 puan) tarafından
Hadi işine bak
tarafından
Ölü senin değilse helvasi tatlı gelirmiş. O yüzden yaşamayan bilmez. Konuşur.
(360 puan) tarafından
Sana ne
(360 puan) tarafından
İki kız çocuğu sorumluluğu almak çok zor böyle boş konuşmaları çok sacma
0 oy
(6,658 puan) tarafından
Allah aşkına bende kira veririm yeter ki beni salın de bari ay,12 kişi bi evde nasıl yaşar. Yani bu o evde olan herkes için eziyet. Eşin hiç mi rahatsız değil bu durumdan ?
0 oy
(45 puan) tarafından
Ev ev üstüne olmaz işin çok zor gerçekten kaynanayla yaşamak ayrı sabır gerektiren bişeyken sen bide elyinle berabermişain Allah yardımcın olsun 
0 oy
(287 puan) tarafından
Tövbe yarabbim mümkün değil caiz değil bı kere nikah düşüyor nasıl ailen müsade ediyor bunu anlamıyorum hiç mi evlenirken solemediniz anlamıyorum bunu kıyamıyorum asla yanlış anlama ama günah sana ya 
0 oy
(118 puan) tarafından
Allâh yardımcın olsun tek diyebileceğim bu çok zor çok iyi anlayabiliyorum
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Ayy Allah sabır versin 
0 oy
(141 puan) tarafından
Hiçbiri rahatsiz olmuyormu canim
(360 puan) tarafından
Hiçbiri olmuyor yaa
0 oy
(81 puan) tarafından
İşten güçten uzunca bir süre elini çekmeye çalış iş eltinle kaynanana kalsın. Bu kadar insanın işine koşturursa belki eltin eski rahatını arar da gider. Eşini nasıl ikna edersin bilmiyorum ama ye iç yat kayanananda bir süre sonra sıkılır diye düşünüyorum. İşin özü hasta numarası yap sürekli. Aklıma bu geldi. Allah yardımcın olsun feraha çıkarsın. 
0 oy
(4,463 puan) tarafından

Açık açık konuşmanız lazım yaa . 12 kişi ne demek. O evin faturalarını düşünemiyorum.  Mutfak masrafını da tabi

0 oy
(1,626 puan) tarafından
Okurken kendimi senin yerine koydum da gerçekten dayanılması çok güç bir durum Rabbim seni tez zamanda feraha çıkarsın inşallah
0 oy
(5,347 puan) tarafından
yil olmus 2024 . yuh yani. 12 kisilik bogaza bakacak kisi kendine ev acip karisi ccguyla da kalir. oyle sacmalik mi var yaa . esinle anlasamiyorsan bedava hizmetci bulmuslar. calismiyorsan sen kayninin esi de calisiyormu calisiyorsa ozel krese verebilmistir anca . bedava hizmetci yapmislar seni. sende ver madem ayni sartlarda yasiosunuz zaten boha saplanmis yasiyosunuz herkese bi illalah gelsin. sende ver ccgunu ozele. en sin eehh yeter azicik asim agrisiz basim desin herkes bi koseye cekilsin. koca ailenin safi sizmisiniz. soylesin esin kiradakini vikarip biriniz oraya gecse en azindan okadar bogaza gden masraf azalir kira onu karsilamaz bile
0 oy
(5,416 puan) tarafından
Allah uaridmcin olsun cnm . Küflet çok fazla ya eltim ne diyor bu duruma  ben eismin aileside kalabalık erkekler bekar şuan 7 bekar  anne babasıyla 9 oluyor bazen biz gideriz oraya bı kaç günlük  olur sana 13 kişi eve gelince kafam kazan gibi oluyor . Sürekli ayakta kalmak zorunda ve üstünün müsait olması lazım . Eşinle arani iyi tutman lazm kiraciyi çıkarıp eşinle siz gecsemiz iyi olur . 

Evin ayriyken nie geldin ki ev üstüne 
0 oy
(1,035 puan) tarafından
Eşinle arani düzelt ve eşinin gözünü açmaya çalış yoksa böyle sürünmeye devam edeceksiniz alttan alttan eşinin aklına gir 
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Bir gün patlayıp sesini çıkarmadığın sürece ne onlar gider ne sen ayrı eve gidersin. Herşey önlerine hazır geliyor tabi gitmek istemezler. Artık yeter demen lazım. Sus sus nereye kadar. Bir yıl da kalırlar 10 yıl da. Artık bir bağır çağır daha kaldıramıyorum tuvalete gidemiyorum giyinemiyorum, ne kadar olsa özelim yok yoruldum demeyi bil. Yoksa değişmez bu durum emin ol 
0 oy
(1,260 puan) tarafından
Hadi herşeyi geçtim de eltin nasıl katlanıyor 
(360 puan) tarafından
Eltim akrabalari kaynım ve eltimin kafası cebimizde para olsunda ne rezillik içinde olurlarsa umurlarinda değil 18 yaşında oğlu 17 yaşında genç kızları var ve aynı odada yatiyorlar
0 oy
(7,244 puan) tarafından
Kim rahatsizsa bu durumdan onun çıkması lazım. Eşin iyi biriyse kendi ailenden de destek alarak ayrı eve çıkın. Sende çalış tabi ki tek maaşla kiraya çıkılmaz kimse size evini vermek zorunda değil gelir kapısı sonuçta. Sen kendi başının çaresine bakmalısın. Eşin ne diyor?
0 oy
(75 puan) tarafından
Seni umursamıyorlar ama sende ayrılmak istemiyorsun bizim ne dememizi bekliyorsun ya katlanacaksın yada ayrılacaksın yani başka yol yok 
0 oy
(3,615 puan) tarafından
Validenin pederin çocuklarla ara nasıl ilgililer mi severler mi torunlarini 
(360 puan) tarafından
Çok seviyorlar
0 oy
(621 puan) tarafından
Ah canım yaaa Allah yardımcın olsun gerçekten yaşamayan için ahkam kesmek kolay da yaşayana sor benim karşı komsumda böyle sürekli bana içini döker Allah ikinizinde yardımcısı olsun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 456 göst.
25 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Ollaluna (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 173 göst.
23 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Papatya 5821 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 237 göst.
14 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde PrensesAnnesi24 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,330 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (147 puan) tarafından soruldu

399,822 soru

11,959,382 cevap

36,127 kullanıcı

...