0 oy
344 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Merhaba 15 aydır evliyiz 3 aylık kızım var şimdiye kadar hep kocamın şifreleri bende vardi sonra yavas yavas değismeye başladı bir gün tik tok bir gün instegram bu gün istedim vermedi boşanmaya kadar uzatdı ne yapacağımı bilmiyorum çok dirdircisin diyor boşuyacağım seni diyor ben hatayı nerde yapıyorum diye sorguluyorum.

23 Cevaplar

+4 oy
(5,268 puan) tarafından
 dirdir ediosan sifreydi oydu buydu bidi bidi ediosan adam bunalmistir gercekten. ama. hic mevzu yoktu heraey ortaliktaudi. istadegin zaman tel alip

karistirirdin da sonra zamanla zamanla degismeye basladi bigun onu degisti baska gin digerini degisti . zaten bunale telefonda acik kalan uygulamalar degilmi . ben kendi sifremi bilmiorum

mesela acmisim acik duruo gir cik yapmiyorum ki hicbirine. esin sifreyi degisip her girdikten sonra telefndan cikis yapiosan yani sen istediginde eline alipda tel girince instgram acik degilse. zaten bibok yoyordur malesef. tiktok zaten ne gerek varki bikere tiktok olmasi bile arandgini hosterir malesef
(1,102 puan) tarafından
Tiktokcular görmesin:D ama çok haklısın biz hepsini sildik eski zaman hayatı gibi en rahatı bir ben buraya giriyorum arada :) o da YouTubedan merak ettiği şeyleri izler
(269 puan) tarafından
++++++Gel sarılalım bizim ikimizin de açıktır gir çık şifre kim ugrascak der bir ay oluyor büyük oğlum çıkış yaptı yana yakıla aradı neydi bu bir yıldır açık kimse karistirmaz babam niye çıkış yaptın al gir dene e posta istiyor bu der yapamadı gitti oğlum yaptı belirli zaman sonra ilişki ve evlilik gerçekten oturuyor zaten açık uygulama çıkış yapmak ne diye çıkıştı bize
(3,269 puan) tarafından
Gel alnından öpücem gel ❣️
-Reklam-
0 oy
(2,401 puan) tarafından

Şimdi açık konuşmak gerekirse kocan bi b.ok yiyor 

(9 puan) tarafından
Bana güven diyor ( ihanet etmem diyor
(2,401 puan) tarafından
Tabi canim tabi sende gerçekten inaniyormusun  yakalayınca da ben yapmadım arkadaş yapti olur burnuma çok pis kokular geliyor

Kendimden örnek vereyim alayım kontrol edeyim karistirayim yapmam ama bütün şifrelerini bilirim bilmesem de adam şunun şifresi neydi diye sorduğumda hemen söyler saklamaz  herşey ortadadır
(9 puan) tarafından
Kaç yıldır evlisiniz
(2,401 puan) tarafından
7 yil olmak üzere
0 oy
(355 puan) tarafından
İnadına mi yapıyor eşin sen sürekli şifreyi istediğin için yoksa başka biseyler vardır eşim uyur ben derim telini ver icinde gezinicem instegramda vidyo izlicem verir direk ikiletmez eğer vermese biseyler ararım ben bunun altında telefonunda da şifre vardır karisilmasini istemez başkaları tarafından 
(9 puan) tarafından
Hayatıma karısma diyor telefonuma dokunma diyor
(355 puan) tarafından
Alla alla nedenmis karı kocasının onun hayatı snei ilgilendirecek tabi başka kimi ilgilendiricek valla eşimin telefonu hergun elimdedir gececi kendisi gündüz gelinxe uyuyor kızım var 3 yaşında ben telefonuma kızıma veriyorum çizgi film izlesin diye eşimin teeldonu da bendedir akşama kdr
0 oy
(818 puan) tarafından
7 yıllık evliyiz sosyal hesabı yok tik tok var oda hesapsiz istemiyorm cnku Instagram'da dahil tavrımi koydum önceden hesap kullanmıyor 
0 oy
(1,166 puan) tarafından
Cnm bunu söylemek istemezdim ama aldatıyor yüzde yüz haberin olsun
(1,166 puan) tarafından
Bana güven ihanet etmem laflarına bak sakın ama sakın inanma sakın
0 oy
(10,739 puan) tarafından
Nasıl anlaşırsınız bilmiyorum ama sosyal medyayı kapatın. Sizin hayatınıza zarardan başka ne katıyor 
(9 puan) tarafından
Ben mi kapatayım?
(10,739 puan) tarafından
İkiniz de
0 oy
(4,561 puan) tarafından
Elime sık sık alıp bakmam zaten istesem verir telefonunu esim arada canım isterse bakarım kimle konusmus diye cunku ikimizde gelen mesajlari silmeyiz durur o da arada bakar telefonuma 
0 oy
(355 puan) tarafından
Şimdiye kadar olup şimdiden sonra şifrelerini saklıyorsa iki sebep vardır. 1.si ya adamı çok bunalttın yani şifresi var diye eşinin hesaplarını kendi hesabın gibi kullandın vs 2.si ise senden birşey saklıyordur. Başka bi sebebi olamaz. Bizde mesela bilgisayar da eşimin de benim de hesaplarımız açıktır. Ama girip bakmam yani onda ellemez. İnstagrammış başka bişeymiş tek şifre kullanırız zaten. o yüzden böyle sorun olmuyor. Sizde dediğim gibi ya çok karıştınız adam bıktı ya da sakladığı bişey var
0 oy
(49,927 puan) tarafından
alip telefonunu kurcalamam ama hepte elimin altindadir kizim biseyler izler ben mesela onun telden biseye bakarim vermezse suphelenirim 
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Daha durun yaa kac yıllık evlisiniz. 

Erkekler dirdirdan hoşlanmaz. Ben eşimin şifresini biliyorum fırsat buldukça girerim bisi cikmaz içim rahat 
0 oy
(19,833 puan) tarafından
Şifreleri 9 yıldır aynı canım değişmedi yani ikimizde birbirimize karışmayız çünkü ikimizde duracağımz yeride biliriz ne yapacağımızda o yüzden karışmayız kaç yaşında insanlarız ama şifre değişmesi sırf bunun için boşayacağım seni demesi abes geldi 
0 oy
(9,666 puan) tarafından
başlığa gelirsek hayır. eşimin hiçbir şifresini bilmem. girip instagram ya da WhatsAppına bakmam. bem şifre istesem verir herhalde ama zırt pırt hesabına bakacam vs dersem şnat eder vermez telefona da şifre koyar. eşim de benim şifrelerimi bilmez. ikimizin telefonu ortadır ama bakmadık hiç. ben bakmadım onu da benim telefonuma bakarken yakalamadım en azından. 
0 oy
(622 puan) tarafından
E heralde bakarım herşeyine didik didik bakarım hemde hiç bişey de diyemez eğer ki saklıyor sa vardır bir bokluk. Sende hiç diretme uy udugu bir vakit al telefonunu bak 
0 oy
(569 puan) tarafından
Sen hatayi degil dogruyu bulmussun şifresini vermiyorsa var altinda biseyler net.. dirdirciysam bay bay de nasil pervane oluyor akli basindaysa ... 9 yillik evliyim esimin butun sifrelerini bilirim
(9 puan) tarafından
Vardı zaten sifreleri bir anda deyisti hepsini ve engellendim)
0 oy
(261 puan) tarafından
Yani lincleyen de olmuş da bence sen haklısın şöyle ki en başından beri şifreyi bilmesen okey sorun yok adam haklı derdim ama durup dururken bir insan şifresini neden değiştirir ben bugüne kadar hiç sifre değiştirmedim hepsi hesaplarimda kayıtlı otomatik girerim yani. Ben kocamın instagram şifresini bilmiyorum ama ben onunkini istersem o da benimkini isteyecek gerek yok onun arkadaşlarıyla ozel konuşmaları var benim kendi arkadaşlarımla özel konuşmalarım var. Ama telefon şifresini biliyorum o da benimkini biliyorum. Şimdi durup dururken telefon şifresi değişirse çok fena ortalık karışır yani ne oldu da durduk yere değişti o şifre. Öyle bisey olamaz . O zaman benden bisey saklıyorsun demek ki siz daha çok yenisiniz biz 8 yıldır evliyiz 10 yıldır birlikteyiz. Buna rağmen bana şifre için ayrılık muhabbeti açarsa ayrılırım da kusura bakmasın o işler öyle yürümüyor.  Evlilikte gizli saklı olmaz 
(9 puan) tarafından
Engelledi bile:)
0 oy
(119 puan) tarafından
Şimdi eşin de bir tuhaflık var o kesin de benimde şifremi bilir eşim ama telefonumu alınca zoruma gidiyor ama ben onun herşeyini bilirim instasina kadar bende ekli ha o da kendisi uğraşmıyor bana artırmıştı hesapları şifrelerini ben koymuştum ondan yani ama telefonunu alıp karistirsam sürekli o da sıkıntı alıyor ne var ki diye 

Ama eşini en en iyi sen anlarsın zaten kadın iskillenince illa bişey çıkıyor 
0 oy
(470 puan) tarafından
Valla eşimle evlenmeden 6 yıl sevgiliydik 2 yıldır evliyiz hiç bir sifresini bilmem de istemem de bu en başta ona saygısızlık eşim bilir aldatır bir *** yerse boşarım cesareti varsa buyursun yapsın niye kendinizden bu kadar ödün verip eşinize kendini bulunmaz hissettiriyorsunuz ki
0 oy
(317 puan) tarafından
Eğer kocana guveniyorsan şifre sorun etmezsin..ortada güven sorunu varsa bosan zaten bu şekilde insan huzur bulamaz..

Bizim.bir tane Instagram var.onu beraber kullanırız..oda sadece bazı alışveriş siteleri falan eylence amaçlı bir kaç ünlü var takip ettigimiz..kullanıp biisy yuklemeyiz..evlendigimiz gün kapattık herseyimizi...onun Facebook açtı .ondada horoz  hayvanlari var onlarla olan gruplar onlarla konuşuyorum dedi..hiç bakmadım şifre istemedim..yapan her şekilde yapar zaten..senin kısıtlaman şifre istemen boş 
(9 puan) tarafından
Durup dururken hiç kimse her şeyini saklamaz
(317 puan) tarafından
Erkekler bazen inatlasabiliyor ..belli ki guvenmiyorsum kocana.hakkinda.hayirlisi olsun .
0 oy
(1,526 puan) tarafından
Yani bunu söylemek istemiyorum ama bı b*k yiyor olmasın bı anda neden saklasın ki 
(9 puan) tarafından
Bana güvenmeyi öğren diyo
(1,526 puan) tarafından
He tabi erkeklere güvenilmez hele ki böyle iğrenç bir zamanda hiç uzun giyen kız gördün mü gençlerde Allah için şahsen ben güvenmem  eşime yapar çünkü ortam çok bozuk çok hele o kızlar yok mu sokakta rabbim evlatlarımıza hidayet versin
0 oy
tarafından
Sen hata yapmıyorsun net diyemem fakat kocan seni aldatıyor milletle yazışmak hoşuna gidiyor belliki ya terbiyesiz ne olucak. Boşanma diyor bide senin demen gereken yerde. 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 670 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde Annelerrr (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 385 göst.
19 Eylül 2022 Aile kategorisinde Azraselimm (29 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 420 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 855 göst.
17 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu

398,203 soru

11,908,270 cevap

36,039 kullanıcı

...