0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar 3aylik hamileyim. 2kizim var. Ruyamda çok güzel bir erkek bebek doğurduğumu gördüm. Kucagima aldıkdan sonra bodysini aşağı edib ne olduğuna bakdim. Ve erkek bebek olduğunu gördüm. O kadar temizdi ki üzerinde bir damla kan izi yoktu.Kocamın kucagna verib sürpriz yaptım. Bu arada 2kizim var. Ve 3cude kız olursa niye kiz oldu demeyiz. Sadece riya ve manasını merak etdim. Duydiguma göre erkek görənlərin kızları oluyormus) bu arada kaynanam da ablamda ruyalarinda oğlum olduğunu görmüşlər benim gibi. Kaynanam yine kizim olsun istiyor. Kız çocuklarını çok seviyor. 

7 Cevaplar

0 oy
(355 puan) tarafından
Ben hamile kalmadan önce hem kızımı hemde oğlumu görmüştüm kızım sarışın da oğlumda esmer anlatımda bı kaç kişiye ve gerçekten hamile kaldığımda bı kızım bir de oğlum oldu sarışın esmer 3 cu rüyamı da gördüm doğumdan sonra ama beyaz kundakta bana bı çocuk getirip elime veriyorlardı Allah affetsin istemedim elime bile alıp bakmadım ne olduğuna sabah kalkinca direk randevu alıp hastaneye gittim spiral takmak için benden önce olan hasta ile doktor arasında büyük bir tartışma çıktı ve herkesi iptal etti doktor bakmadı ondan sonra hiç adet olmadım adet olmayı bekliyordum hastaneye gitmek için 1 ay önce hamile olduğumu öğrendim ve öğrendiğimde 5aylik hamileydim şuan 6aylik hamileyim yani benim çocuk görünce hep rüyalarım çıkar kismettenn ötesi yokmuş gerçekten insan elinden ne gelirse gelsin yapmaya çalışsa da yapamiyormus o an rüyamda yüzüne bakmadım kız mı erkek mi diye şuan 23 haftaligim bir kızım olacak 
(198 puan) tarafından
Maşallah canm sağ salım kucagina al insallah
(355 puan) tarafından
Amin inşallah sağol canım rabbim gönlündekini nasip etsin sananda
-Reklam-
0 oy
(425 puan) tarafından
"Niye kız oldu demeyiz " ne güzel soyledin insallah oğlun olur:)) erkek olsun falan deseydin linç yüklenecekti bana:))))nefret ediyorum zira erkek çocuk diye moda girenlerden
(355 puan) tarafından
Aynen eşler daha önemli bu konuda Kaynanalar kayinbabalar biraz eski kafalı oldukları için o şekilde istiyorlar rabbim hayırlısını nasip etsin benimde bir oğlum bir kızım var esim herzmaan der kızımı oğlumdan daha çok seviyorum diye
(425 puan) tarafından
Kesinlikle eş önemli kaynana kayinbaba çok meraklıysa kendileri doğursun ne istiyorlarsa artık
(355 puan) tarafından
Valla benimde kaynanam eskiden erkek duskunuydu sonradns baktı kendi erkek çocukları yüzüne bile bakmıyor bir kaçı kaynanam iyi bir insan coxuklari biraz sapitmis bir kaçı ondan sonra ben ona örnek olarak verdim bak anne kız erkek farketmez rabbim kizinda erkekginde hayırlısını nasip etsin şimdi sen bu kızınla bu oğlunu bir tutabilirmisnn dedim oda dedi 10 tane erkek 1 kızım etmez dedi şimdi ise biz hamile kalınca diyor rabbim hayırlısını nasip etsin diye
(425 puan) tarafından
Kaynananizda madem öyle ameliyatla keşke erkek olaymış.   Asfgsjakalajau
(355 puan) tarafından
Valla geneli hep öyle oluyor istiyorlar olsun hep böyle aldatılma olayı filan oluyor ya kaynanam diyor evde kavga çıkar adam alır başını gider kafa dagitmak için ama kadın evde cocuklrla kalıyor pskolojikmen etkilenir diyor o yüzden kız dann çok erkek istiyor
0 oy
(616 puan) tarafından

Hayır olsun canım rüyan. Evet kesinliklee. Hep erkek bebek gördüm rüyamda. herhalde bu kadar görmeye erkek olur diye düşündüm. Kızım oldu<3:D ve kızıma da toka filan takmazsam rüyamdaki erkek bebeğe çok benziyor

(198 puan) tarafından
Maşallah canm Allah bağışlasın))
0 oy
(269 puan) tarafından
Ah bacım 4 üncü erkek yolda yatıp kalkıp rabbim bir ev neşesi babasının gözdesi olacak bir kız nasip et önce sağlıklı sıhhatli doğmasını nasip et ama senden istiyorum yarabbim kulunum rabbim senden razıyım ve sana laik kul olmak isterim diye zekatlar verdim yine erkek kız bebek göre göre imrenirdim komşu kizlarima öğrencilerime tokalar eltimin kızlarına toka ayakkabı ne hoşuma giderdi ama gen testi verdim benim kromozomlarım belirli yormuş eşime baskinim benim sülale de hep erkek 
(198 puan) tarafından
Hayirli evlat olsunlar inşallah canm
(269 puan) tarafından
Cümle evladimiz inşallah
(81 puan) tarafından
Nerde nasıl yapılır gen testi canım anlatır mısın biraz
0 oy
(623 puan) tarafından
Bende oğlumun oldğunu görmüştüm rüyamda hamile değilken ama 2 defa cinsiyetini bile öğrenemeden kaybettim bilmiyorum oğlum olurmu gerçektende. Belki hamile olduğun için görmüşsündür canım cinsiyetini merak ettiğin için bebeğinin bilinçaltın göstermiştir içten içe istediğin şeyi. Sağlıkla doğsun inşaallah ben çevremdekilerin hamile olduklarını bilmeden bile cinseyitinin ne olacağını rüyamda görüyorum ve öyle çıkıyor. Hatta bi tanıdığım 2.ye hamileydi rüyamda ikincinin kız o 1 yaşında 3.yü erkek kundakta gördüm dedim ki ikincide kız olucak bir yaşındayken 3. Oğlan olucar diye inanmadılar bana şuan gerçektende öyle :))) bazen rüyalarda gösteribiliyor yani hepsinide tesadüfen görmüş olamam bu kadar kişi görmüş seninde belki erkektir yada erkek istiyor cevrendekilerde hayırlısı olsun
(102 puan) tarafından
Kader son durumun nasl gebelik yokmu
(623 puan) tarafından
Yok canım maalesef henüz yumurta takibi yapıyo doktor 2 aydır klomen verdi bu ay ama olmadı
(102 puan) tarafından
Klomen içme femara iç femara ile tekrar gebeym
0 oy
(14 puan) tarafından
Bende 3hamileligimde erkek bebek gördüm dogurdugumu gelki 3tane kızım oldu seninde ters ola bilir kime dediysem rüyamı kızın olacak dediler doğruda çıktı 
0 oy
(236 puan) tarafından
Bende hep kız bebek görüyordum rüyamda bu senin bebeğin al emzir diyorlar benim bebeğim değil diyordum istemiyordum sonra oğlum oldu tersi olur diyorlar bende tersi oldu şuan da hem kız bebek hem erkek bebek görüyorm daha öğrenemedim 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 135 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 127 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde A.aysel (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mina (2,674 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 163 göst.