+1 oy
390 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Kizlar konuyu üstün körü biliyorum TV izleyemiyorum detay araştırmadım sadece Twitterdan farklı farklı şeyler gözüme takıldı sizin bilginiz fikriniz ne bu konuyla ilgili

8 Cevaplar

+1 oy
(23 puan) tarafından
Emin olduğum tek şey o anne demeye bile dilim varmıyor, o pislik karı en başından beri her şeyin içinde. 
(153 puan) tarafından
Ambulanstaki hemşireler den kanını almalarını istemiş o neden acaba
(7,508 puan) tarafından
Annenin hiç bir suçu yok öyle olsa neden gündeme taşısın cocugu
(7,508 puan) tarafından
Abisi ve amcası işin icinde
(153 puan) tarafından
Suçu var demekki oldurmeten tutuklandigina gore
(23 puan) tarafından
Suça iştiraktan tutuklandı nasıl suçu yok haberi yok şaka mısınız
-Reklam-
0 oy
(9,416 puan) tarafından
Bende izlemiyorum cok uzuluyorum dayanamiyorum bildigim amcasi yapmis derdi ne bilmiyorum ama cocugu oldurmus cuvala koymus birine fermjs oda dereye atmis ustune agir taslar koymus bulunmasin diye bildigim bu annesi babasi bi uyusturucu bagimlisi abisi varmis onlarla birlikte 24 kisi tutuklu diye biliyorum butun koy aile galki olayi biliyo susuyo diyolardi yanlisim dogrum var mi bil.iyorum 
(153 puan) tarafından
Ben şunu biliyorum bilmemkac bin dönüm arazileri olan zengin bi ailenin torunu. Olaydan sonra anne abi ve amcanın telefon görüşmeleri var. Zaten 3u de direkt öldürmekten tutuklanmış. Acaba abiyle amcanın ilişkisi mi vardı da çocuğu öldürecek kadar korktular. Anne amca ilişki için öldürüldügune inanmıyorum muhtar o adam en gucluleri demekki alır o kadını istese
0 oy
tarafından
Bir eşya gibi çuvala konması ve şu dünyadan gocerken mezarında ağlayacak bir aile üyesinin olmaması.
0 oy
(8,299 puan) tarafından
Sadece kıza çok üzüldüm ne yaptı size öldürdüler kızı anlamış değilım tek ama tek babamaya üzüldüm ben haberi yok hiç bir şeyden 
(153 puan) tarafından
Baba tarafı olaya karışık anne abi olayın içinde ama bitek babanın haberi yok. Anneyle amca ilişkisi değil bu bence
0 oy
(19,967 puan) tarafından
Narinde cinsel bulguya rastlanmadı dedi bu bana doğru gelmedi biri bu kıza bişey yaptı yada bu kız görmemesi gereken bişey gördü yoksa neden yok edilmek istensin ? Amca ramazan diye birrini arayıp kız öldümü yaşıyormu diye sormuş ses kaydıda var bu kızı yok ettiler ama çıkacak ortaya anneyle 17 yaşındaki abi tutuklandı devlet olayı çoktan çözdü halka söylenmiyor 

Tiktokta bi video gördüm bi abi demişki bu pislik köyden ne alışveriş ne pamuk ne ekmek vermeyin aslında çok doğru koskoca köy bu işin içinde bi caydırıcı bişeyler yapılsın artık yeter genç kızlarımız çocuklarımız gitti sokağa çıkamaz oldu millet kudurdu iyce ya idam gelsin ya idam gelsin 
(153 puan) tarafından
Başka ölen kizlar da varmış galiba
İşin içinde bence başka farklı şeyler var devlet bu kadar konuşulmasına infial yaratmaya göz yumuyor
(19,967 puan) tarafından
Yaaa nasıl başka ölen kızlar
(153 puan) tarafından
İki tane kız kuzeni intihar mı etmiş ve narının kendi engelli ablası ölmüş sebepsiz yere o zaman şüpheli ölüm olarak gelmemiş şimdi onun da mezarını actilar inceleme yapiyolar cinayetmi diye . İyiki detay bilmiyomusum ben de
0 oy
(467 puan) tarafından
İnsta da bir sayfa var orda daha farklı iddialar var ve bunu o sayfa dışında kimsenin yayınlandığını görmedim olaylar çok farklı 
(153 puan) tarafından
Hangi sayfa
(5,416 puan) tarafından
Hangi sayfa bu
(377 puan) tarafından
rezzzzzzzzzzzz
0 oy
(5,416 puan) tarafından

Yaw namussz amca işçisine vp uzerimdem ses kaydı atmış kız öldu mu yaşıyor mu diye . 

Hala da kabul etmiyor. Bmde çok sıkı takip ediyorum daha ne olsun ne kdar açık olsun ağzını yüzünü kirsinlar sorguda. Zaten içeriye girse orda haledexekler inşallah 
(153 puan) tarafından
İmam o.srursa cemaat s.çar diye bı ata sözü var. Köyün muhtari bu adamsa köy halkı kim bilir daha ne pislikler ceviriyo da herkes kendi pislikleri çıkmasın diye susuyor bu amca ve narinden ibaret değil bence
0 oy
(80 puan) tarafından
Annesi videonun birinde el işareti yaparak mesaj veriyor muhtemelen kime ve ne anlama geliyor merak ettim düşündürücü bir olay ayrıca çok acı 8 yaşında bir çocuk dünyada neden varoldugunu bile bilmezken en güvende hissettiği insanların elinde can vermiş 
(153 puan) tarafından
Ne işareti yapıyor hangisi video link atabilir misin

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 848 göst.
18 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Hulya27 (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 157 göst.
+1 oy
3 cevap 140 göst.
18 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Omurmete (1,964 puan) tarafından soruldu
0 oy