0 oy
206 göst.
Aile kategorisinde (3,124 puan) tarafından

Kızım 2 bucuk yaşında ve biz evimize cıkalı 1 sene oldu kaynanalar la yaşıyorduk haliyle onlara da alışık 

Hep onlara gitmek istiyor bizim evde sıkılıyor oraya gidince eve geldiğinde ağlıyor dede nene diye 
Vallahi bezdim artık uzak tutmaya çalıştım olmadı kızımla güzelce konuştum olmadı yeri geldi sert konuştum bağırdım olmadı illa onları istiyor ağrıma gidiyor 
Elimden geldiğince ilgi sevgi veriyorum beraber oynuyoruz vs ama gündelik işlerimi bile yaparken sıkılıyor hep onunla ilgilenmemi istiyor orda ise dedesi sürekli onunla oynuyor 
Şu anda bile oraya gitmek için ağlıyor burası benim evim değil diyor 
Cocuklar anne babaları ile yaşar diyorum hayır diyor ne yapacağımı şaşırdım artık bir akıl verin 
Üzülüyorum iyi anne olamadım sanırım bir cocuk annesine istemez mi 

4 Cevaplar

0 oy
(1,360 puan) tarafından
Pedagoga git canım acilen benim oğlumda küçükken öyleydi şuan 13 yaşında ve dedesigilin evinden gelmez bütün yaz ve bütün tatillerde dedesi ve babannesiyle kalıyor asla eve sokamıyor 
(3,124 puan) tarafından
Al işte aynısı Vallahi bıktım bu durumdan benim de moralim bozuluyor eşimle aramız da bozuluyor
(1,360 puan) tarafından
Eşinle aranı bozma babanneyle dedeyle konuşun torunlarıyla konussunlar burası senin evin değil sen anneyle gidiceksin anneyle geleceksin bize falan böyle konuşurlarsa bence işe yarar
(3,124 puan) tarafından
Onların da hoşuna gidiyor bu durum bence
(1,360 puan) tarafından
Hadi ya ama kötü bir durum bu olan çocuga olacak ileride tabi onlar bunu anlayacak kadar zeki değiller aaa bak bizi annesinden çok seviyor diye gurur duyarlar akıllarınca pedagog ile görüş çocuguda götür başka türlü önünü alamazsın
(3,124 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(754 puan) tarafından
Oğlum da 3 yasinda kizim dogdu ve afalladik bende dayanamdim haftada 2 günlüğüne falan ananesi ve dedesine yolluyordum oraya gittikce eve gelmek istemiyor gelince de hapse girmis gibu agliyor sıkıldım off puff yada bisileri bahane edip.agliyor.bemide bezdiriyodu sonra soyleidk bidaha  dedede kalmak yok birlikte gitvez oturcaz geri evimize gelcez diye konustum ama cok zorlandim alisana kadar canım çıktı cok şükür alıştı 
(3,124 puan) tarafından
Çözümü bu mu olur diyorsun
0 oy
(9,473 puan) tarafından
zamanla geçecek normal. çocuklar kalabalık ortam ister. sabırlı olman lazım bu dönemde. evde yalnızsınız sıkılır bu da normal.
(3,124 puan) tarafından
Evet bende normal karşılıyorum ama etrafımda cok anneler var benim kadar ilgi alaka vermiyorlar cocuklar yine paçalarından ayrılmıyor
0 oy
(10,676 puan) tarafından
Alışacaktır canım arkadaş ortamı yap mutlaka ona 
(3,124 puan) tarafından
İnşallah alışır

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 320 göst.
0 oy
8 cevap 234 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Annelerr toplandiik (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Livaa37 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,103 soru

11,877,164 cevap

35,992 kullanıcı

...