0 oy
167 göst.
Aile kategorisinde (11,599 puan) tarafından

Kimdi arkafad hatirlamiyorum ama postumu gorurse :) kizim 19 aylik eşleme yapabiliyomu yaptir haber ver demisti. Unutmusum ben onu simdi aklima geldi. 3 tane buldu sikildi kalkti :woot:

image

Oyun abisine kaldi.

image

Cimcime kaçti :D

5 Cevaplar

+1 oy
(4,588 puan) tarafından
Hele hele kız ısır onu o dötünden benim yerime ☺
(11,599 puan) tarafından
Kiz hele bi gör onu o kadar fenaki. Ya oglanda gormedim ya boyle seyler bi hareketler bi goz suzmeler :D
(4,588 puan) tarafından
Kız çocukları bir başka oluyor yaa Rabbım acılarını göstermesin inşallah
(11,599 puan) tarafından
Gercekten baska oluyomus ya. Oglum dumduz şeylerine safliklarina alismjsim ya bu ne kadar cin diyorum :D amin valla erkegide kizida bir Rabbim kimseye evlat acisi vermesin
-Reklam-
0 oy
(2,047 puan) tarafından

Oturusa bak ısır onu totosundan :D<3

(11,599 puan) tarafından
Haha isirdim kiz :D
0 oy
(15,755 puan) tarafından
Kız o kadar çok çorabı ben bile sıkılır bırakırım :)
(11,599 puan) tarafından
Kiz yok ona bu kadar acmadim tabiki :D abisi gelince sayiyi arttirdik :D
0 oy
(643 puan) tarafından

Ben anlamıyorum neden çocuklarını karşılaştırıyorlar böyle :D anneler sanki benim çocuğum bunu yapıyor şunu yapıyor diye yalan söyleme ihtiyacı neden duysun ki haha valla benim oğlan eşleştirmeye geç eşleştirdiklerimi geri bozar :D maşallah maşallah ❤️

(669 puan) tarafından
Karşılaştırmak için sormamıştım ki. Hangi ayda ne yapabilir, ne kadar şey beklemeliyim şu anda, bulduğum oyunlar ayına uygun mu merak ettiğim için sormuştum.
(643 puan) tarafından
Ben yanlış anlamışım demek ki yaptığın yorumları görmemiştim  :))) tamamen buradaki bazı insanların seviyesine göre yorumladım kendimce :)
(669 puan) tarafından
:) anladım canım olabilir yanlış anlaşılmaya müsait sonuçta
0 oy
(669 puan) tarafından
Ahaha maşallah:) bendim canım bak yapmış ne güzel :) çok çorap görünce gözü korkmuştur çocuğun annesi :D hepsini bana katlatacak demiştir 
(11,599 puan) tarafından
Haha kiz yok bunlarin hepsini ona acmadim :D 6 7 tane acmistim. O birakinca oglan geldi ondan actik o kadar :D ama buldu yani
(669 puan) tarafından
He tamam:D maşallah:) ne güzel koy önüne o eşleştirsin senin de işin kolaylaşır işte
(11,599 puan) tarafından
Kiz yok bensiz oyle oturup yapmaz :D
(669 puan) tarafından
Tamam oturun o eşleştirsin sen katla:) tek taşla iki kuş

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 745 göst.
0 oy
0 cevap 169 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Bsjjd (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 197 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (4,317 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 603 göst.
17 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,867 soru

11,960,899 cevap

36,128 kullanıcı

...