0 oy
231 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (38 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba benim göğüslerim evlenmeden önce bekarken gayet iyidi 85 b gidiyordum 90 ölçüdeydi ** evlenip çocuk sahibi olunca emzirme kilo alma falan derken şuan 95c ve 105 cm göğüs ölçüm bu beni aşırı derecede rahatsız ediyor.evet bekarken de göğüslerim dimdik değildi ama bu kadar da sarkık değildi.kizim da sağolsun emerken lastik gibi çektiği için memelerim nerdeyse göbeğime yetişecek.velhasil ben nette tesadüfen İbrahim Saraçoğlunun kürüne denk geldim bu adam çağın İbn-i Sinasi gibi çoğu kürü gerçekten şifa derecesinde ve alternatif tıpta çok ileride bı yerde meme sıkılaştırıcı kürüne denk geldim ve başlamaya karar verdim.aslinda emzirme bitince başlayacaktım ama 6 ay var daha dayanamadım 9 Eylül'de başladım ilk bir hafta sabah akşam sonraki günlerde günde bir defa olmak üzere bu kürü uygulayacağım eğer ise yarar ise hepinize öneririm büyük göğüsler çok güzel ama sarkık olunca hem bel ağrısı hem özgüvensizlik kaçınılmaz oluyor.benim gibi bu kürü kullanan var mı bana mantıklı geldi göğüs etrafındaki kaslar sikilasarak dik ve dolgun oluyormuş fakat bu baya sabır gerektiren bir süreç en az 3 4 ay düzenli kullanıldığında etki ettiğini söylemişti İbrahim hoca inşallah işe yarar çünkü çok kötü bir durum . istenirse kürü paylaşırım 

6 Cevaplar

0 oy
(2,416 puan) tarafından
Nereye gidecek fazla olan yağ dokusu 
(38 puan) tarafından
Sarkık göğüslerde yağ dokusu yok ki olsa zaten dik olurdu kaldı ki ben araştırdım dikleştirme ameliyatinda bile yağ enjekte ediliyormis ki boş alanlar dolup daha dolgun Dursun diye
-Reklam-
0 oy
(5,331 puan) tarafından
Sana zahmet tatlım ise yararsa bı zahmet elativer kurtar bizi ;)
0 oy
(13,836 puan) tarafından
Şimdi baktım da İncir çekirdeği yapı ve Üzüm çekirdeği yağı diyor bu kürden mi bahsediyorsun sende 
0 oy
(309 puan) tarafından
Bende buna çözüm arıyodum spor olabilir bide
0 oy
(496 puan) tarafından
Küçük memiklere de çözüm yok mu ya :)
(852 puan) tarafından
Kucuk daha guzel bence ama gecelık geyerke.bazsn bende utanıyorum ❤️
(496 puan) tarafından
Yok kız gecelik içinde kayboluyor ki yok :) oturmuyor bile üzerime :)
0 oy
(16,105 puan) tarafından
Neyle yapılıyor kür canim
(38 puan) tarafından
2 tatlı kaşığı incir çekirdeği yağı ile 1 tatlı kaşığı üzüm çekirdeği yağı karıştırıp sürüyorsunuz ilk bir hafta sabah akşam sonraki günlerde günde bir defa sürülüyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 218 göst.
15 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aylinmn (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 379 göst.
22 Şubat 2023 Aile kategorisinde Aylinmn (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 167 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ...Merve... (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 112 göst.

396,990 soru

11,873,822 cevap

35,988 kullanıcı

...