0 oy
213 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (163 puan) tarafından
Selam hepinize.şöyle ki benim çocuklarım 7 ve 5 yaşlarında .onların eski küçük elbiseler kalmış taze gibiler onları internetten satışa sunmak istiyorum.anneme sordum bana dedi ki neden satıyorsun insan kendi giysilerini satır mı?!belki çocuğun olur falan,ben de dedim ki benim artık çocuğum olmayacak.sizce ben mi haklıyım annem mi?onları satıp para kazanmak mı iyi yoksa çocukların çocukluğundan bir hatıra saklamak mı?

8 Cevaplar

0 oy
(15,646 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Tabiki hatıra saklayabilirsin ama iki üç parça bir şey ben mesela oğlum ilk giydirdiğim takımı bir iki tulumunu saklıyorum ilerde çocukları babamın desin diye ama her kıyafette saklanmaz 20 yıl bekleyip bir işe yaramayacak para edecek kadar yeni ise ve ihtiyacın varsa satabilirsin veya çocuğu olan birilerine hayrına verebilirsin ben bir kısmını hatıra diye saklıyorum bir kısmını ikinci çocuk olursa diye saklıyorum 
(163 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(95 puan) tarafından
Paraya ihtiyacın varsa bence sat, eğer ihtiyacın yoksa daha güzeli ihtiyaç sahibi birine verebilirsin. Saklamanın hiçbir amacı yok
(163 puan) tarafından
Evet paraya çok ihtiyacım oluyor
0 oy
(2,872 puan) tarafından
Durumu olmayan birilerine hediye etmek.
(163 puan) tarafından
Öylelerine vermişim
0 oy
(838 puan) tarafından
Kıyafet değil buzdolabını bile satmadım ihtiyaç sahibi birine vermek her zaman daha iyi insan insana her zaman lazım bence hayır yap 
(163 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(10,024 puan) tarafından
ben güzel birkaç kıyafeti saklıyorum. anı olsun, ilerde görsün diye aöa onun dışındakileri veriyorum. paraya ihtiyacım varsa da satabilirim 
(163 puan) tarafından
Çok güzeller ya kıyamıyorum kimese vermeye)
(10,024 puan) tarafından
gerçekten çocuk kıyafetleri çok güzel :) ama hangi birini saklayabilirim ki
0 oy
(250 puan) tarafından
Ben sadece hastane çıkışlarını sakladım benim ucude erkek olduğu için hepsi birbirlerinin kıyafeti ile büyüdü saklamalik değiller eskidiler ihtiyacın varsa sat birazinida ihtiyacı olana ver 
(163 puan) tarafından
Eltiye veriyordum ama değmez
0 oy
(9,357 puan) tarafından
Bir iki parca sakla gerisini sat canım. Bebegın olursa da alırsın. Ben tovbelemıstım bebem olmaz diye verdım herşeyini kızımın sımdı bir kızım daha olacak taze taze aldım mis gibi. Esya evde kalabalık 
(163 puan) tarafından
Sağlıkla dünyaya gelsin
0 oy
(50,123 puan) tarafından
annem benim cogu seyimi saklamis kizima giydirdim hani guzel elbiseleri halamin diktiklerini falan gerisini bende veriyorum hatira olanları sakliyorum

İlgili bir soru bulunamadı

399,424 soru

11,947,204 cevap

36,102 kullanıcı

...