0 oy
160 göst.
Aile kategorisinde (122 puan) tarafından
Kızlar eşim uykudayken 1 haftadır belki daha fazla hep boşalıyor bu durumdan sıkılmaya başladım ya neden bir insan uyurken boşalır ya gerçekten anlamış değilim çok rahatsız edici ama bana da söylemiyor tabi ben görüyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(4,081 puan) tarafından
Kendine sorsana bacım biz ne bilelim
-Reklam-
0 oy
(76 puan) tarafından
Cinsel hayatınız sekteye uğradıysa normal ama bı haftada en az üç defa olduysa bu pek normal değil
(122 puan) tarafından
1 haftadır ya
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Belki de uyanıkken yapıyordur. Gizlice ayıp video izliyor olabilir belkide .....
(122 puan) tarafından
Yok uyuyor uykudayken oluyor
(3,826 puan) tarafından
Doktora gitsin. Sürekli banyo yapmak zorunda o zman .
0 oy
(1,836 puan) tarafından
Rüyalanıyordur hangi kafa ile yatıyorsa artık 
(122 puan) tarafından
Nasil yani
(1,836 puan) tarafından
Rüyasında ilişki VS görüyor olabilir bayaaa bir önce benim eşim de öyle olmuştu rüyalandım dedi olabilir bu ama sizin ki 1 hafta uzun bir süre hastaneye gidebilir geçmezse
(122 puan) tarafından
Bilmiyorum ya tşk ederim canım bazıları da biriyle ilişkiye giriyor falan ondan oluyor diyor rüyasında
(1,836 puan) tarafından
Olabilir rüya bu sonuçta kendi belirlemiyor ki rüyaları. Cinsel içerikli bişey görüyor o şekilde oluyordur
0 oy
(810 puan) tarafından
Benim eşimde biz uzaktayken öyle olmuş bir kaç kere. Ayıptır söylemesi canı istediği için aklında kalıyor uyurken bosaliyor. Kendi bile farkına varmıyor.
(122 puan) tarafından
Benim eşim 1 haftadır oluyor ona sorduğumda utanıyor ve sonra nasıl oluyor bilmiyorum diyor
0 oy
(451 puan) tarafından
Uzun süre birlikte olmadiysaniz rüya görüyor besbelli
(122 puan) tarafından
Yok oluyoruz ama çok değil 2 günde bazen 4 günde bir oluyoruz

İlgili bir soru bulunamadı

398,218 soru

11,908,927 cevap

36,039 kullanıcı

...