0 oy
203 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,166 puan) tarafından
Ben hep lcw den alırdım hm falan pek almazdım pahalı diye dün burda bir post gördüm fiyatlarda fark yok diye tamda çocuklara bir kaç birşey alacaktım baktım cidden aynı fiyatlar ben şok aklınızda olsun kızlar hm e bakın lcw den alacaginiza ordan alin hem daha kaliteli ilk siparisede yüzde 10 indirim var 2600 TL'ye 3 esortman 3 ince uzun kollu penye 4 tişört 2 ayrı pijama takımı aldim valla

7 Cevaplar

+1 oy
(1,826 puan) tarafından
Nen lc yi birakali cok oldu, cocuk bu asiei kaliteli birseybaramiyorum her turlu o elbise kucuk geliyor deliniyor vs. Zeynland diye bir yer var oradan aliyorum, defactodan indirimlerden akiyorum cok daha uyguna geliyor 
-Reklam-
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Peki aldıklarını lcw sitesinde alır gibi yapıp kuponları kullanıp denedin mi hiç ?
(1,166 puan) tarafından
Cnm kuponlar dev kupon ürünleri için geçerli her ürüne değil onu degistirdiler dev kupon urunlerindede hicbirsey yok
(2,693 puan) tarafından
Sistem ne zaman değişti bilmiyorum canım 1.5 aydır alışveriş yapmıyorum. En son 11 parça ürüne 2467 TL vermişim. Kot ceket gömlek tşört filan almıştım.
(1,166 puan) tarafından
Geçen baktım o kuponlar dev kupon ürünü için geçerli ama bayadır böyle bende 5 tişört 3 uzun kollu 3 esortman 2 ayrı pijama takimi altli üstlü aldim cnm lcwden aliyorum normalde ama esirtmanlar 1 düşmede yepis yeni yırtılıyorlardi
(2,693 puan) tarafından
Evet canım yukarıda neler almışsın yazmışsın. Güle güle kullansın. Yalnız kıyafetleri yıkama da çok etkiliyor, ütüleme bile etkiliyor. Nerede ucuzsa oradan alıyorum çoğunlukla. Hiç sorun yaşamadım bu zamana kadar ama.
(1,166 puan) tarafından
Lcw önceden iyiydi ben hep kisada yıkarım bazılarını 30 bazılarını 40 ama bu yıl ne aldiysam yırtıldı
0 oy
(4,554 puan) tarafından
Onun da google storede programi var mi canim 
(1,166 puan) tarafından
Ben internet sitesinden kayıt olarak aldim cnm
(3,146 puan) tarafından
Evet uygulaması var
0 oy
(6,597 puan) tarafından
Hm boykot bilginiz yoktur belki diye yazmak istedim.
(1,166 puan) tarafından
Aaaaa unuttum kizzz :(
(1,166 puan) tarafından
Boykot yapıyorum normalde valla unuttum
(6,597 puan) tarafından
Olabilir canım hassasiyetin vardır belki diye yazayım dedim aklında bulunsun o zaman:)
(1,166 puan) tarafından
Evet cnm boykot yapıyorum unutmuştum bu ama sağol lcwde bezdirdi ama hem pahalı hem çocuk bir düşmede esortman yırtıldı ya yazık
(6,597 puan) tarafından
Bende boykottan önce çok alırdım. Yeme,içme,kozmetik,giyim aklına ne gelirse iyisi olsun derdim hep ama 1 senedir elimi bile sürmüyorum canım ilk zamanlar baya zorlandım ama şu an alıştım vicdanen de rahatım.
(1,166 puan) tarafından
Yeni aldığım esortmanlarin hepsi yirtik cnm nerden aliyorsun şuan kaliteli olsun uzun süre gitsin istiyordum eskiden lcw kalitesi iyiydi 1 esortmanin 2 çocuk büyüttüğünü bilirim ama bu sene aldiklarim kötü
(6,597 puan) tarafından
Ben LCW den alıyorum genellikle canım ama öyle bi sorun yaşamadım. DeFactodan da alırım ara ara oraya bi bak istersen.
0 oy
(1,876 puan) tarafından
Bende geçen kızıma defacto dan çok güzel elbiseler aldım lcw ya göre uygundu. Lcw kupon veriyorum die şisirdi fiyatları 
(1,166 puan) tarafından
Kuponda her üründe geçmiyor birde boykotu degerlendirip sisirdiler
(1,876 puan) tarafından
Evet önce den olsa yine kupon geçiyordu simdi kuponu kullanıyorum bile hata veriyor sürekli. Oğlum Un okul ihtiyaçlarını aldım kuponsuz aldım mecbur.
0 oy
(1,419 puan) tarafından
LCW geçen gün 2.si 1 TL kampanyasından 2 pantolonu 250 TL ye aldım (1 i kadife diğeri de kışlık aşırı kaliteli pantolundu) 350 ye de 2 tane üst denk geldi aldim . Yeni sezon ürünleri için de 2 tane kupon tanımlandı bana o zaman bütün kışlıklarini tamamladım oğlumun. Mango ve Koton dan da almıştım. Pahalı geliyorsa almıyorum ben de 
(1,166 puan) tarafından
Şansa gelmis demek cnm geçen baktim kuponlu ürünlerde hicbirsey yoktu digerleride hm ayni diyat hatta daha pahaliya gelen vardı herşeyi gectim önceden kalkteliydi şimdi değil
(1,419 puan) tarafından
Profile girip indirimlerim bölümüne bakıyorsun canım tüm ürünlerde geçerli mesela 1200 üzeri %30 indirim oluyor. Oraya ara sıra bakın herkes bilmiyor sanırım orayı. Yeni sezon ürünlerde geçerli oluyor
0 oy
(9,657 puan) tarafından
h&m de indirim kampanya yakalarsan on numara. lcw 2li takım oluyor h&mde 8li falan ilk başta görünce pahalı geliyor ama hesap yaparsan aynı ya da daha ucuz 
(1,166 puan) tarafından
İkk sipariş indirimi vardı bide evet 3 Lü 4 lüler gerçekten uyguna geliyor hesap yapilinca hem kalite olarak iyi dir heralde lcw ye göre lcw nin esortmanlari bir düşmede yirtildi hemde yeniydi
(9,657 puan) tarafından
hm iyi oluyor genelde

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 873 göst.
3 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 224 göst.
18 Ekim 2021 Aile kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 483 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde Citipiti (3,666 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 460 göst.
6 Mart 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤️Güvercin❤️ (360 puan) tarafından soruldu

398,138 soru

11,906,640 cevap

36,034 kullanıcı

...