0 oy
101 göst.
Aile kategorisinde (2,832 puan) tarafından
Akrabalarim.annemin olumunden sonra gorusmediler zaten de cokta samimi degildik.

Annemin arkadaslariyla gorusmek hic iyi gelmiyor

Kizkardesim zzatn yok erkek kardeaim cok uzakta 

Uzun zamadir memleketre de olmadigim icin burada arkadasimda kalmadi ama kafayi yemek uzereyim napcam bilmiyorm bu kadar yalnzlik cok geldi bana 

1 cevap

0 oy
(1,419 puan) tarafından
Hiçbir farkımız yok... Bugün annemi özledim diye oturdum ağladım. Doğum yapacağım kimsem yok. Eşimin ailesiyle küsüz. Babam desen hayırsız. Kocam ve oğlum var başka kimsem yok
(2,832 puan) tarafından
Benim kocada gorevde inan birisi kapimi calsin istiyorm yada birinin kapisini calayim oglm Allah tan anaokuluna basladi da biraz olsn skntisi gidiyo.
(2,832 puan) tarafından
Annenle kusmusunz yada gurbwt mj
(1,419 puan) tarafından
Gecen sene kanserden kaybettim. Keşke yaşasa da uzakta bir yerde de olsa var olduğunu bilsem... Benim de eşim polis görevde. Oğlumla yalnız yatıyoruz valla
(2,832 puan) tarafından
Allah sana.da sabir versin cnm benjm annem saglkliydi bir gun oncesinde hamur kesti ertesi gun kalp krizi bi soka girdim anlayamadim o zaman dogru dzgun anlayamadim simdi duygu hezeyanlariyla bogusuyorm kimsem de yok kafayi yiyicem inan ki
(1,419 puan) tarafından
Ani ölüm daha zor canım Allah sabır versin. Mekanları cennet olsun. Valla ben de babamlarla falan küstüm yemin ederim varlikları dert. Beni çok yordu insanlar. Yalnız kalmak istiyorum insanlardan daha iyi. Evlatlarımıza sarılıp mutlu olmaya bakacağız
(2,832 puan) tarafından
Baska secimim kalmiyo esime diyorm bak ben yapayalnzm oglm dunyada tek kalmasin kardesi olsn aala istrmiyo ona da uzuluyorm
(1,419 puan) tarafından
Annemi kaybettikten sonra bu psikoloji ile ben de 2.bebegi yaptım ve 34 haftalık hamileyim. Annesizken bu durumlari yaşamak çok zor. Eşin şuan istemiyorsa ve seni anlamiyorsa çocuk fikrini ertele canım. Oğluma yetemiyorum. Doğum yapicam kimsem yok daha çok psikolojim bozuldu
(2,832 puan) tarafından
Saglicakla kucagina almayi nasip etsin Rabbim
Valla ilk dogumumda annrm prenses gibi bakti gunduzleri uyudum annem.dolandi evde Allah gani gani razi olsn
Bazen aklima geliyo dogum yapsam hastalana kimsem yok o duygusal anlarda anamin destegini.manrviyatinu bulamamak zorlar ama Rabbim.gorunmezinden gondersin yardim etsin insAllah
(1,419 puan) tarafından
İnşallah canım amin
(2,832 puan) tarafından
Bebisin kiz mi erkek mj
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 337 göst.
6 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Yenihesap2024 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 200 göst.
23 Nisan 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,284 puan) tarafından soruldu