0 oy
674 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
111111.mmmmm

12 Cevaplar

0 oy
(4,294 puan) tarafından
Herseyi baştan konuşun sakin kafayla 
(2 puan) tarafından
Canim konussamda yapı değişmez tut ki ters birine denk geldik komşu vs ailesi falan hiç kavga yüreği yok
(4,294 puan) tarafından
Kavga etmek iyi değil ama hakkını savunması lazım..
(2 puan) tarafından
Öyle canım hani insanlık hali biri satasirsa koruyamaz beni bulscakik evlerimiz yakın sarhoş varmış geçmeye korkuto gel beni al diyor
(250 puan) tarafından
Büyük konuşmayayım ama bu lafı bile soğutur insanı kizz gel beni al ne demek
(2 puan) tarafından
Valla orda beynimden kaynar sular döküldü
(4,294 puan) tarafından
İş ciddiyete bindiyse geri nasıl doncenki bide o var
(2 puan) tarafından
Aynen 5 yıldır beraberiz ev tutuldu dosendi herşey hazır altınlar alındı bı gelinlik kaldı
(172 puan) tarafından
5 yıldır beraber yaşıyorsunuz yeni mi aklınıza geldi merak ettiğim için soruyorum
(645 puan) tarafından
Bacım görücü usulü de değilmiş, 5 yıldır tanıyamadın mı adamı, korkuyorum gel beni al ne demek ayol.
(2 puan) tarafından
Hiç daha evvel bı kavga olayı olmadı birbirimizle tartistik geçen gel beni al diyince şok oldum
(172 puan) tarafından
Korktuğumndan değil arayı ısıtmak için söylemiştir o zaman kavga ile korkunun ne alakası var ki korksaydı öncesinde fark ederdiniz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani bu konuşma ile düzelecek bir durum değil bence ama neyden korkuyor mesela kavgadan mı Allah korusun başınıza bir şey gelse anlık refleks ile tabi ki savunur arkasını koşup kaçacak değil ya ailesinden falan korkuyorsa o kötü ama 
(2 puan) tarafından
Kaçacak sekilde canım kimseye bişey diyemiyor
tarafından
O zaman iyi karar ver çok seviyorsan yapabilirim sorumluluk alırım diyorsan devam et bence evlilik önemli bir kurum böyle hayat mı geçer bir yerden sonra iyiden iyiye erkek sen olacaksın
0 oy
(366 puan) tarafından

Kız ben hamile olmama rağmen burayı 2 ay sonra keşfettim sen nereden buldun bekarsan :D

(4,294 puan) tarafından
Yook gı öyle değilim:D
(2 puan) tarafından
Eğer biraz okuma ve anlama ozurlusu degilseniz ablminda kullandigini ondan öğrendiğimi anlattım beter etmek öyle olan bişey değil Allah zeka geriliği vermesin
(366 puan) tarafından
Ben sana hakaret mi ettim de hakaret etme ihtiyacı duyuyorsun?
Beter lafını sana değil kraliçe ye söyledim bu durumda algı problemi sende olması lazım.  
Ablandan öğrenmiş olabilirsin birşey demedim. Yalan söylediğini de iddaa etmedim lütfen yazdıklarınıza dikkat edin az edep.
(2 puan) tarafından
Benim açtığım postla verdiğiniz cevabın alakası yok ben buraya siteyi nerden ogrendigimi değil kafsma takılan biseyi sordum yanitlamaz gecerdinzi öyle gülerek bozdum sanarak biryere varamazsiniz
(366 puan) tarafından
Sizde hakaret ederek bir yere varamazsınız. Yazdığım yazıda kötü birşey yok eleştiriye açık değilseniz herkese açık platformda post açmayın o zaman
0 oy
(572 puan) tarafından
Benim esim dışardan gorsen ürkersin dalyan gibi adam ama asla kavga etmez benden baskasiyla... Gercekten cok yasadim bunu biri gelip karin karimi doldurmus dedi kusura bakmayın demis eve geldi benimle kavga etti adamin bi elini etegini opmedigi kalmis bu rolu malesef ben ustleniyorum daha onu bilr savunuyorum hos degil ama yapacak bis y yok
(572 puan) tarafından
Cok zor valla biri bisey soylese beni ceker goturur ordan asla laf dalasina girmez ben kopek gibi kaparim insani kendimi kendim savunurum yetmez onu da savunurum
(572 puan) tarafından
O yuzden seni cok iyi anliyorum insan kendini bile tolere ediyor ama ilerisi olarak söylüyorum cocugumuz oldu buyudu anaokulunda ogretmen cocugu gozunu cikaracakti izin alip gelmedi sorumsuzlugundan degil asla satasmak istemiyor cozum diye okula gonderme olsun bitsin dedi sen düşün
(2 puan) tarafından
İşte bunları düşünüyorum seviyorum ayrılmakta istemiyorum
(572 puan) tarafından
Hakkini savunmauo ogrenmesini rica et
(2 puan) tarafından
İnşallah duzelir
0 oy
(109 puan) tarafından
Herseyinin dört dörtlük olmasinu bekleme bence sen kendini savun ezdirme. O kadar da iyi bisey değil istediğin şey 
(2 puan) tarafından
Ben zaten disliyim sinirliyim ama gücümün yetemedigi yer olur
(2 puan) tarafından
Şimdi bı erkekle sorun yaşasa ben ne diyem erkeklerin arasına giremem ki
(109 puan) tarafından
Evet haklısın giremezsin ama bu yasa kadar böyle geldiyse böyle de gider pek yapacak şey yok canım
(2 puan) tarafından
Bencede canım 34 yaşında adam huy değişmez ben dişli olcam
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Değişmez haberin olsun bende olgunlaşır diye 10 yıldır bekliyorum olgunlasmadi çocuk gibi ki olgun erkek ister her kadın valla iyice bak cnm gezmeyi sevmiyorsa oyun bagimlisiysa pc de çok oynarsa çocuksa evlenme değişmez kötü olur daha çok 
(2 puan) tarafından
Yok gezmeyi seviyor balayına kadar düşündü ben bosa masraf yapmayam dedim heryere gezcez dedi
(1,169 puan) tarafından
İyi bare:))
0 oy
(203 puan) tarafından
dert edindiğiniz tek kusuru bu olsun. başına gelmeden bilemezsiniz. ama huyu ne ise odur değiştirebilir misiniz bilemem. 
(2 puan) tarafından
Bencede değişmez ayrılmayi hiç düşünmüyorum
(203 puan) tarafından
ayrılma tabiki kız ayrılabileceğin kadar büyük bir mesele değil. sevgi saygı sadakat olduktan sonra gerisinin hiçbir önemi yok
(2 puan) tarafından
Aynen canım diğer huyları çok iyi eski nişanlısı onu savunmuyor diye ayrilmis
0 oy
(3,603 puan) tarafından
Adam kibar nazik ne var bunda ,bence siz abartıyorsunuz.Herseyi hemen kavgaya dönüştüren tip ayağıyla b.k getirir dışarıdan sizede huzur vermez.Hatta sessiz sakin duran insanların sabrı çok gibi gelebilir size ama patladığında gemileri yakar bence siz nasil olsa birsey demiyor diye düşünerek evdeki dengeyi bozmayin dikkatli olun derim ben.Onemli olan size değer vermesi ,sorumluluklarından kaçmaması önceliklerini başında her zaman ailesinin gelmesi.Bu özelikleri varsa size huzur vaad ediyor demektir ve burda kaç kadına sorsanız olması gereken özellikler olarak bunları söyleyecektir.
(3,603 puan) tarafından
Ayrıca zamanla birbirinize benzersiniz o biraz sizden siz biraz ondan alir dengelenirsiniz.Sorumpuluklari doğru paylaşmayı göz ardı etmeyin yeter.Esim beceremez diye atladığınız hersey ilerde size yük olur.Tek dikkat etmeniz gereken konuda bu.
(2 puan) tarafından
Doğru bı cevap benden kapar savunmayı biraz herşey hallolur
(3,603 puan) tarafından
Bak cnm disarda sana bir laf atsa ,zaten kocan yanındayken o laf atana hiç birsey yapılmaz .Kocası yanındayken bir kadına laf atan adam pisliğin tekidir az işten çok iş çıkar.
Aile ici birseyde de sen o an neyden rahatsız olduysan ,(o an ) hemen dile getirirsin eşinin sessizliği tama olarak seni desteklediği anlamına gelir laf söyleyen iki kez söyler 3. Kocanın duruşundan dolayı susar.Sen uyanık olup lafı yutup eve gelip kocana sarmayacaksin, o an orda çözeceksin.
1. Ağızlarının payını vermiş olacaksın
2. Esin sorun çözmeyi ve nasıl yakalasması gerektiğini öğrenecek 3 kez  Yap 4. Ye sana gerek kalmaz.
Ama her zaman konuşarak iletişim ile sorunlarını coz,kavga gürültü patırtı küfür asla hiç birseye çözüm olmaz.
0 oy
(7,622 puan) tarafından
  Karete kungfu  sokak dövüşü kurslarına yolla olmadı badigart tut  kendine
0 oy
tarafından
Başta neyse sonda da o dur sakın değişir düzelir diye evlenme kendini yakarsın bide hemen çocuk yapma
0 oy
(645 puan) tarafından
O yaşa gelmiş adama bişey yapamazsın canım. Çocuk değil ki yetiştiresin. 
(2 puan) tarafından
Olduğu gibi kabul etcem az benden bişey kapar insallah
0 oy
(302 puan) tarafından

1. Yeni üyeyim dıyenler

2. Ne hassa bu yeni üyeler hep antin kuntin soruyla gelıyor  genelde yeni üye ben yeni üyeyım demıyor önce dıger bölümlerde dolanıp sonra burayı kesfedıyor   siz bana inandırıcı gelmeddnz ve böyle saçma postlarınz fazla olırsada kapatılırsnz  
(2 puan) tarafından
Bu postta kötü olan ne var anlamadım
(2 puan) tarafından
Belirtim yorumlardada ablamda kullaniyordu siteyi

İlgili bir soru bulunamadı

399,425 soru

11,947,205 cevap

36,102 kullanıcı

...