0 oy
506 göst.
Aile kategorisinde (659 puan) tarafından
Kizlar napiyorsunuz..gunun sorusu;)esinizden en az 2 gun ayri kalinca özlüyormusunuz ..ben 1 ay önce dogum yaptim ..ilk defa ayri kaldim 2 gun koamdan ..hastaneye yanimiza gelemiyordu izin vermiyordular..2 günde agladim ..telefonla konusunca bile duygulaniyordum

38 Cevaplar

0 oy
(2,251 puan) tarafından
Gidecek başka eyalete ev tutup eşya ayarlayıp bizi almaya gelecek yaklaşık 3 4 gün ayrı kalacağız ilk defa ve bebisle tabii
-Reklam-
0 oy
(383 puan) tarafından
Özlüyorum tabi de ağlamıyorum gurbetteyim bazen 10 günlüğüne anneme giderim sonlara doğru bayağı buruluyorum ama ağlamıyorum 
(659 puan) tarafından
Asla aglamam ben:)
0 oy
(1,846 puan) tarafından
Ozlemem sadece ilk gün tek özlerim o da alışmıştım diye üzülüyorum 

İşi gereği sehit dışına sürekli çıkıyor alıştım yani
0 oy
(105 puan) tarafından
Özlüyorum yalnız kalıyorum evde belki de ondan:) sizdeki ayrı bisey olmuş lohusalik psikolojisi herhalde 
(659 puan) tarafından
Belkide o hic aklima gelmemisti ..
0 oy
(1,395 puan) tarafından
Evet özlüyoruz
0 oy
(350 puan) tarafından
3buçuk 4 ay ayrı kalan ben gidiyorum buralardan sjsjsj
0 oy
(453 puan) tarafından
4 yıldır evliyiz evde olunca dip dipe tarisiyoruz bunaliyorum isde kafasini oyalicak şeyler oluyo evde bişey olmayınca bana sariyo zaten 2 bebekle bunaldım bide kaynanamın doğurduğunu olgunlasdirmaya çalışıyorum 
(659 puan) tarafından
3 bebek oluyor o zaman
(453 puan) tarafından
Öyle oluyor
0 oy
(1,425 puan) tarafından
İşten geliş saatini bekliyorum. Eve gelince laf atarım sataşırım adamı darlarım ama yokken de özlüyorum :D
0 oy
(355 puan) tarafından
Eskiden di canım çocuk yokken mesela şuan çocuk olunca cocukalrindan ayrı kalınca onları ozluyorsun ama ccouklarin yanindaysa o kdr fazla eşini ozlemessin bende yeni evliyken hiç ayrilmazdik birbirimizden eşim izin vermezdi ben gideyim bir yere belki eve gelir beni göremez diye birlikte giderdik o derece ama çocuk olduktan sonra duygular değişiyor tabi 
(659 puan) tarafından
Ama degismesini istemem ben tabii kide eskisi gibi olmaz dogru:(
(355 puan) tarafından
Canım sevgi ayni sevgi hatta daha fazla artıyor çocuk olduktan sonra ama bu sefer çocuklarınsiz yapamıyorsun eşin ikinci planda kalıyor:))
0 oy
(2,083 puan) tarafından
Ben hiç ayrı kalmadigim için nasıl bi duygu oldugunu bilmiyorum canım 

Ama eminim kötü bi duygudur
0 oy
(41 puan) tarafından

3 aydır ayrıyız,geçen senede ayrı kalmıştık 3 ay.Yanına gidicem Hakkari’ye evin bitmesini bekliyoruz oralarda ev sıkıntı.Çok bunaldım sıkıldım ama sabrediyorum çok özledim.Bu post beni anlatmış resmen :D

0 oy
(102 puan) tarafından
Haftada bir geliyor eve bir gün izni var güzel ilgilenirse 3 günden sonra özlemeye başlıyor az ilgilenirse ilk gün akşamından başlıyorum mesela bu geldiğinde çok güzel ilgilendi 5 gün oldu gideli az özledim 
0 oy
(3,826 puan) tarafından
İyi oluyor ayrı kalmak . İnsan kıymet biliyor. Özlüyor bazı duyguları yeniden yaşıyor.  Bnde ayrı kalıyorum köye gidince mesela
0 oy
(2,557 puan) tarafından
Kiz ne ozliycem o beni ozlesin
0 oy
(1,364 puan) tarafından

Çocuk olduğundan beri ne özlem var ne gözlerimin onu aradığı  :D gece vardiyasında olduğu zamanlar anneme gider kalırım hiiiç aklıma gelmez çocuktan adamı görmüyor gözüm varlığını unuttum :woot:

0 oy
(15,408 puan) tarafından
2 ay ayrı kalsam anca özlerim :)
0 oy
(515 puan) tarafından
Aman ne özlücem o beni özlesin en çok özledim dinlenmek uyku 
0 oy
(118 puan) tarafından
Kiz benm esim ben dogum yapti 11 gunluktu iş icin gitmek zorunda kaldi bidaha kurban bayraminda geldi

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,038 göst.
27 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.
16 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vuslat_vuslat (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 492 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (4,562 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 192 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,264 puan) tarafından soruldu

398,220 soru

11,908,688 cevap

36,039 kullanıcı

...