+1 oy
982 göst.
Aile kategorisinde (755 puan) tarafından
Esimin instagram şifresini biliyodum arada girip bakıyordum ama o benim bildigimi bilmiyodu pazartesi dur bi gireyim dedim bide ne göreyim dunyam başıma yıkıldı yeni girdigi is yerinde bi kızla konusuyo kiza seni goremiyorum abarttilar artik cok calismalarindan bahsediyor. İnsan bi uyaninca aklina gelir bisj yazar mesela ben ilk sana gunaydin yazdim desene yazcak sanki baska kimin var yazmis kizla daha dertlesmisler sonra demis benim babam küçükken öldü yani geçende anlamistim ya sana ben bosuna bu kadar dolmadim evdeki sorunlar en küçüğü demiş sonra kıza molalarda neden yazmiyosun aliniyorum demus neyse bende evde yazamicam zaten diyip üzülmüş sabaha kadar mesaide kal deseler senin icin kalırım demiş ve eve gelince mesajlari sildi sonra bi guzel afedersinuz eve geldi vurdum kırdım bagirdim cagirdim sabaha kadar agladi yalvardı netim bosancam dedim öyle de olcak affedemem bunu sonra evden kovdum ve onu herkese rezik ettim aradım tüm köyü tüm akrabalari duydu beter olsun pislik

31 Cevaplar

+11 oy
(379 puan) tarafından
Umarım öfke ile kalkıp zarar ile oturup böyle bir adamı affedip tükürdüğünü yalamazsın ya çok sevindim kararlı duruşuna inşallah devamı gelir 
-Reklam-
+4 oy
(3,289 puan) tarafından

Bu kadar kararlı ve güçlü oluşun gerçekten takdir edilesi Rabbim yolunu bahtını açık etsin <3

+2 oy
tarafından
Çok üzüldüm canım eşin tam bir karaktersiz
+2 oy
(625 puan) tarafından
Umarım kararınızda kesin olursunuz ve bunca olaydan sonra affetmezsiniz. Çok zor bir durum gerçekten Allah içinizi ferahlatsın
+1 oy
(3,164 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın eline sağlık asla taviz verme evliliğin tek kuralı sadakat bana göre bunu yerine getiremeyen de defolsun gitsin 

Sabaha kadar kalırım demiş zaten gitsin kalsın 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Helal olsun çoğu kadının yapamadığını yapmışsın valla sürünsün.
0 oy
(422 puan) tarafından
Eline sağlık canım çok güzel yapmışsım
0 oy
(439 puan) tarafından
Halkında hayırlısı olsun en doğru kararı sen vereceksin zor bir durum 
0 oy
(12 puan) tarafından
4 ay önce benim de başıma geldi çok zor bir durum ailen arkanda ise hiç durma ben onu yapamadım her günüm zehir ikinci çocuğuma 8 aylik hamileyimdim öğrendiğimde dunyam başıma yıkıldı resmen ailem çocukları bırak burunları sürtünsun dedi asla kabul etmedim kaynana denen yılanı aradılar ailem oğlunun bu pisliği ney diye ben hastayım demiş umrunda olmadi oğlunun pisliğini kapatmak için beni dört aydır sağda solda karaliyormus evdeki düzeni bozulmasın diye cocuklarin evden gitmedim 4 aydır ayrı odalardayiz o getiriyor ben de çocuklarıma yedirip iciriyorum biraz birikim yapıp çocuklarım  büyüsün defolup gideceğim buralardan 
(755 puan) tarafından
Kaynanam arkamda ailemden sadece abim arkamda evimiz bizim benimde 2 cocugum var küçüğü 5 aylık o çocuklarla kalkıp gidemem kendisi defolup gitti bu evin bizim olmasi bana cesaret veriyo yoksa ailem sahip cikmaz kalkip bi yere gidemezdim
(12 puan) tarafından
Ne güzel benim arkamda kimsem yok yüzsüz kadın birde çocuğumu görmeye gelecekmiş 4 aydır necisin demedi bende mesajları yakaladım sanki yatmış mı ne varmış bunda ailemin yanına sığınamam bir şeyi kırılsa neler ediyor çocuğum pencereye elini değdi diye kızıyor cocuklarida bırakıp çalışamıyorum kimse bakmaz 4 aydır evde ne iş yapılır onu araştırıyorum dağ başında oturuyorum eve iş verenlerde buraya getirmiyor Rabbım senin yolunu açık etsin
0 oy
(370 puan) tarafından
affederseniz cok pisman olursuunuz ben yerinizde olsam kiza anlatirdim nasil yalvardigini 
(755 puan) tarafından
Kabul etmiyolar ki biz o niyetle konuşmadık diyolar bu mesajlar aynen o niyetle değil siz kimi kandirmaya calisiyosunuz hala ben ma.l mıyım dedim sal.ak sal.ak işler uzun yani işin detayı kizinda sevgilisi varmis
(370 puan) tarafından
ya simdi agzimi acmiyim valla ama karmaya guvenin eden bulur cocuk var miydi
(755 puan) tarafından
2 cocugumuz var biri 3 yasinda biri 5 aylik
(370 puan) tarafından
allah yardimcin olsun canim ama sakin affetme sonra kendini affedemezsin
0 oy
(4,147 puan) tarafından
Çok  iyi etmişsin  asla  affetme  bunu yapan tekrar   yapar  
0 oy
(4,294 puan) tarafından

Önce naneyi yiyorlar sonra ağlıyorlar :angry:

(1,541 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun İnşallah, Allah kimsenin başına vermesin çok zor.
(4,294 puan) tarafından
Amin inşallah
(15,646 puan) tarafından
İki gün sonra yine aynı boku yiyip yine yakalanınca ağlar yaptığına değil yakalandığına pişman
(4,717 puan) tarafından
Kadın öyle yapsa erkek affeder mi.
(4,294 puan) tarafından
Eden olur mutlaka . Çok seviyorsa affeder .
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Çocuğunuz varmı cnm yoksa ayrıl sakın affetme 
(1,169 puan) tarafından
Varsa birşey diyemeyeceğim hakkında hayırlısı olsun bunları Allah bildiği gibi yapsın
(755 puan) tarafından
Var iki tane biri 3 yasinda biri 5 aylik
(1,169 puan) tarafından
İyi düşün iyi karar ver cnm yorumlara bakma enine boyuna düşün eşine bak ne yapıyor gerçekten pismanmı yoksa umrundamı değil ortada çocuk var davulun sesi uzaktan hoş gelir
0 oy
(1,952 puan) tarafından
Ona o kdr verdiğin değerden ortalığı dagitmissin ama o bunun farkinda bile değil erkekler karılarını avuçlarında bildikleri için ilgiyi başkasına veriyorlar bunu böyle erkeklere hak tanımayan kadınları tebrik ederim 
0 oy
(2,140 puan) tarafından
Allah kolaylık versin bu kadar yaydığına göre tüm köye akrabalara geride donmezsin kararından inşallah çünkü sonra kimsenin yüzüne sen bakamazsın ne grursuz kadın diyorlardir benim için diye düşünür durursun
0 oy
(35 puan) tarafından
Tebrik ederim cesaretine gururuna hayran kaldım işte Allah böyle çıkarır karşına er yada geç karaktersiz Allahın cezası erkekler 
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Çok çok iyi etmişin. Kapının önüne koyarak hele.. kimi kadın gidecek yerim yok die oturuyor. En mantıklısı kocayı kapıya koymak gitsin ne pok yerse yesin sonra. 
0 oy
(15,646 puan) tarafından
Ben olsam anlatırdım çünkü ben affetmem hatta eşimin telefonumdan eşimin akrabalarına durum yapıp bütün sülalesine rezil ederim ki benim için geri dönüşü olmayan iki durumdan biri bu ( diğeri şiddet) ama umarım affedipte kendini de bu rezil duruma maruz bırakmazsın 
0 oy
(13,348 puan) tarafından
Ben olsam iş yerine gider ikisini de orda rezil ederdim iş ahlakından dolayı işlerinden de olurlardı kız evli olduğunu bile bile görüşmüş
0 oy
(964 puan) tarafından
Üzgünüm ama affedeceksin 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 888 göst.
0 oy
38 cevap 1,816 göst.
3 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Ogluşumm❤ (518 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,037 göst.
6 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Hsret.1234 (65 puan) tarafından soruldu