0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (202 puan) tarafından
Gaz damlasi veriyorum gazli bir bebek bir türlü gecmedi gazi bugun iyice şiş karni ici hava dolu gibi ne yapsam fayda eder agliyo durmuyo 

6 Cevaplar

0 oy
(99 puan) tarafından
Aynı benim bebeğim gibi benim bebeğim de 2 aylıkken gaz problemleri başlamıştı bigua gaz Damla sık kullanıyorduk bebeğime hiç fayda etmedim doktora randevu aldım Gittim sap simplex gaz damlası verdi gerçekten o kadar iyiydi ki bebeğim O gün bugündür gazları kesildi kendi kızını ve bebek kendisi çıkartıyor Siz de Bir doktorunuzla tanışın Çünkü bazı gaz damlası bebeklere yaramıyor
(202 puan) tarafından
Sagolun doktora sorucam bir
-Reklam-
0 oy
(2,815 puan) tarafından
Kimyon kaynat sende iyc bebeğin ağzına 2 damla ver çay kasikla
(202 puan) tarafından
Ben hergun rezene kimyon içiyorum bebege versem zarari olmaz mi kimyonun korkuyorum bide
(2,815 puan) tarafından
Bilmiyorum kuzum. Ben verdim her iki bebeğime de
(202 puan) tarafından
Peki gaz damlasi verdiniz mi yanında
(2,815 puan) tarafından
Gaz damlası vermedim canım eşim Trendyol da yag aldı gece yatarken (Clinikid) bunu sürüyorum karnına ve ayak altlarına iyi geliyor
Bide yiyeceklerini dikkat et
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Aşırı gazlı günlerde acile götürüyırdum ben mecbur:/ orda boşaltıyorlardı
(202 puan) tarafından
Şu gazdan bir kurtulsak  anneligin en zor zamanı bebeğin ilk 5 ayi bence ilk oglumda cokkk gazliydi buda oyle of
0 oy
(4,328 puan) tarafından
Kimyon demle ic anason ic 

Bebegin basaklarini bisiklet cevirir gibi hareket ettir 

Ben fon makinesyle havluyu isitip karnina koyuyordum

Gaz damlasini degistir belki ise yaramiyordur
(202 puan) tarafından
Karnina dokundurtmuyor agriyo belli probiyotik veriyorum 2 tane gaz damlasi bide bir suru damla verdik doktor önerisiyle vermedigim ilaç kalmadi gecmiyo gazi
(4,328 puan) tarafından
Sirt ustu yatir mecbur masaj yapican canim nasil cikcak o gaz
0 oy
(1,541 puan) tarafından
İnternetten yaz,gaz çıkarma hareketleri her süt içtikten sonra bu hareketleri yap çıkarır,yoksa o gaz 4 gün içerde kalıyor.Acile de goturebilirsin.
(1,541 puan) tarafından
Bizde de çok gaz vardı hep ağlardı,bu hareketleri yapınca rahatliyordu yapıyordu gazını,ama doktor bize demişti bu gaz böyle devam edecek yani normal.
(202 puan) tarafından
Karni agriyo suan harekat ettiremiyorum agliyo sakinlesse hareket yaptırayım
(202 puan) tarafından
Ne zaman gecti gaz durumu
(1,541 puan) tarafından
Canım öncelikle şöyle soylim  bizde çok gazdan çektik,gece ağlama krizine giriyordu stres yapma her bebek bunu yaşıyor.
6 ayda rahatladı biraz ek gıdaya da geçtiğimiz için,benim kuzenimin bebeği 8.aya kadar devam etti bebekten bebeğe değişiyor yani.
Biraz daha büyüsün artık kendisi çıkarmayı öğrenecek,bizimki çıkarmayı öğrendiğinde pat pat yapıyordu heryerde:D
0 oy
(5,329 puan) tarafından
rezene kimyon  ve corekotu veriyordum ben kaynar suda demleyip bir cay kasigi bir tatli kasigi kadar anca. zaten döke saca agzina uc bes damla ya gdiyor ya gitmiyor. doktorumuz gaz damlasindansa bunlari onerdi. ama ben ektra gaz damlasi da alip kullandim nurse harveya sap simplex biogaia . sabah biri oglen digeri aksam digeri seklinde
(202 puan) tarafından
Kac ayda bitti gaz durumu peki kimyonun faydası oldu mu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 114 göst.
0 oy
11 cevap 92 göst.
31 Aralık 2022 Aile kategorisinde Tugcee.r (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 619 göst.
0 oy
18 cevap 296 göst.