0 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından
Bu günlerde kıskançlık postları görüyordum hep :) Eşimde okuldan 2 arkadaşımızla kapanış tatili yapmaya karar vermiş.. Tek evli olarak gidecek, nereye giderse gitsin içim rahat amaaa sanirim benimle gitmediği için bir tık kalbim kırıldı :/ çünkü kışın gezmeyi hiç sevmediğimi biliyor

11 Cevaplar

+1 oy
(703 puan) tarafından
Minel gitsin bence, onun da bir dünyası var senin de bir dünyan var. Evlisiniz diye göbekten bağlı değilsiniz ben böyle bireysel etkinlikleri destekliyorum o halde ben de genişim :) 
(263 puan) tarafından
Genişlik ironi kısmı ya bu günlerde açılan postlara ithafen :) Beraber olduğumuzdan beri yani 6 yıldır her sene aynı ekip gidiyorlar zaten. Hamilelikten midir nedir benle gitmediği için içerledim biraz
-Reklam-
+1 oy
(470 puan) tarafından
Birbirinizi özlemek için fırsat çıktı öyle düşünün bazen gerekiyor gerçekten eşim balığa gider 1 gece kalmalı bana da der tanımadığın insanla gitmiyorum odamız ayrı vs gel seni de götüreyim diye hadi canım sana iyi eğlenceler diyorum geldiğinde de sanki sevgilimi karşılıyor gibi heyecanla açıyorum kapıyı o mutlu kafası dağılmış evden uzaklaşmış ben mutlu kendime vakit ayırmış onu özlemiş oluyorum bazen olaylara iyi tarafından bakmak lazım zaten birşey yapacak olan adamı zincire vursan zinciriyle oynaşır :)
(470 puan) tarafından
Bence de ya böyle şeyleri sorun yapmamak lazım aile ile geçirilen zaman başka arkadaşla başka bende yakın arkadaşlarımla oturayım sohbet edeyim sanki üzerimden yük kalkıyor alim ayrı onlar ayrı :)
(1,099 puan) tarafından
Demii ben de yalnızlık severim :) Ay ben instagramda paylaşım yaparken annem akşamları yalnız başıma başka odada oturduğumu görürdü ertesi gün hemen arar öyle iş mi olur falan filan bin tane şey söyler :D
(263 puan) tarafından
İşte bende de tam tersi, memlekete gitmiştim ailemin yanına eşimi arayıp ağlıyordum.. Ailemin haberi olmadan gelip otelde kaldı 3 gün. Gündüzleri sevgili gibi dolaşır akşam eve dönerdim :D
(470 puan) tarafından
Yok ya insanın kendiyle başbaşa kalması da gerek bazen muhabbet edesim gelmiyor ağzımı açasım gelmiyor kafa dinlemek istiyorum bunun kocamla alakası yok ki benle alakası var niye adamı depresif bi hâle sokayım sanki bir sorun var gibi gider dinlerim kafamı mis :)
(470 puan) tarafından
Ya kıyamam işte bazen heyecan lazım ilişkiye :)) eğer çok uzun süre gitmeyecekse hiç kendinizi de eşinizi de üzmeyin bol bol özleyin gelince hasret giderin :)
0 oy
(105 puan) tarafından
Kıskançlıktan değil ama kesinlikle kavga çıkarırdım :))
(263 puan) tarafından
Senle gitmedi diye mi, yoksa oranın tadını çıkaramasın diye mi :)
(105 puan) tarafından
Tabiki benle gitmedi diye ben gitmiyorsam o da gidemez :)
0 oy
(11,383 puan) tarafından
Beraber gittinizmi bu yaz bi yere
(263 puan) tarafından
Hem sapancaya gittik, hem de doğu turu yaptık
(11,383 puan) tarafından
Ay yok yinede bensiz gidemez :) evlenmeden gitmisti sevgiliydik ama suan bensiz bi yere gidemez kimseyle. Guvenmemek degil yani ben yoksam ne isi var
(263 puan) tarafından
İşte demek ki erkek erkeğe daha çok eğleniyorlar :/
0 oy
(9,684 puan) tarafından
Öyle bir kervan mi varmış :D tatile bensiz gitmesi beni incitirdi sanırım :D
(263 puan) tarafından
Ayy bende bir kırıldım :) normalde takmazdım 6 yıldır beraberiz 1 seneye yakındır evliyiz her sene giderdi arkadaşlarıyla.. hamile olduğumdan mıdır nedir çok içerledim
(9,684 puan) tarafından
Sende onsuz biraz kafa dinlersin boşver erkeksiz hava sahası :D
0 oy
(1,363 puan) tarafından

Kota varsa benide kat :D

(263 puan) tarafından
Hahahaha hepimiz aynı yolun yolcusu oluyoruz yavaş yavaş :)
(1,363 puan) tarafından
Ayyy hadi inşallah ☺️☺️
0 oy
(17,589 puan) tarafından
Ben de bı tık bozulurum belki de gitsin ne var. Gittiği arkadaşları iyi insanlarsa sorun yok. 
(263 puan) tarafından
Çok iyiler. Ben de çok severim
0 oy
(104 puan) tarafından

Ay bende olay çıkarırdım :)

(263 puan) tarafından
Ben olay çıkarmadım daa, kırıldım
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Ya hemcins ile tatil de güzel olur ama. Gitsin daha gidemez bebek doğunca 
(263 puan) tarafından
Evet, kesinlikle daha çok eğleniyorlar
0 oy
(4,123 puan) tarafından

Allah im benim kocam da gitsin lütfen lütfen :D

(263 puan) tarafından
Ayy niyeeee :)))
(4,123 puan) tarafından
Donla kıç gibiyiz aynı yavvv diyorum *** Allah aşkına git yok geçen isyeri Antalya ya raftinge götürdü elemanları ama benim akıllı kocam gitmedi sinirli emoji var burda:)))))))
0 oy
(6,620 puan) tarafından

Benimlede gidecekse sıkıntı yok ama beni ihmal ederse kavga çıkar :) 

(263 puan) tarafından
Şimdi hakkını yemiyim beraber de gidiyoruz

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,073 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 428 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde El-Fa-Mi (969 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 142 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,270 puan) tarafından soruldu