0 oy
476 göst.
Diğer kategorisinde (660 puan) tarafından
Daha uygun yerler var ama ben eve yakın istiyorum babası bırakır oglende ben alırım diye  alışma sürecinde ilk ay haftada üç gün  öğlene kadar kahvaltı ve öğle yemeği dahil 13 bin fiyatı uygun mu ? Kreşe gönderenler kaça gidiyor ? 

20 Cevaplar

+1 oy
(1,092 puan) tarafından
Bence çok ama ne bilim Vallahi basiretimizi bağladılar. Para mefhumu kalmadı bizde. Aylık 50 bin isteseler abla valla kurtarmıyor deseler inanacağız.
(660 puan) tarafından
Ya evet inan bende oyleyim
-Reklam-
0 oy
(2,058 puan) tarafından
Bana normal geldi canm 
(660 puan) tarafından
Bende öyle dusundum
0 oy
(13,316 puan) tarafından

Kızlarımız aynı anda okullu olacak ha <3Aşkım yerden yere değişiyor tabi defne için yarım gün aylık 7000 tam gün 10.000 konuştuk tam gün içinde kahvaltı öğle yemeği kılındı yemeği varmış

Bu hafta iyileşti pazartesi başlayacak herhalde gidemedi hastalıktan ya

(660 puan) tarafından
Ah kuzum benim ya benim paşada ateşlendi şimdi ona kalktım evet hergun okul okul diye basliyor artık gitmek istiyor gitsinler biraz bizde kafa dinleriz
0 oy
(8,144 puan) tarafından
Öğlene kadar haftada 5 gün 9.12 şeklinde 17 bin ile 25 bin arası dediler
(7,432 puan) tarafından
Huzur91 sağol canım benim Allah razı olsun ❤
Esma istekli ne güzel zorlanmazsın işte.
(8,144 puan) tarafından
İnşallah inşallah bakalım;)))
(7,432 puan) tarafından
Hadi hayırlısı  :)
(660 puan) tarafından
Sen bizi gör ya her sabah çantasını alıyor anne ben okula gidiyorum kardeşine muck bana öyle kapıya gidiyor babası dayanamadı yazdir hemen dedi bide çok sosyal beni aramaz bu zaten
(7,432 puan) tarafından
Hahahah ah bu cimcime kızlar maşallah uyumlu çocuklar çok şükür  :)
0 oy
(960 puan) tarafından
Cok pahali bizimki tam gun gidiyor aylik 10bin ozel kres ingilizce derside var 3bck yasnda
(660 puan) tarafından
Buda özel ama alıştırma sürecinde haftada 3 gün bir ay sonra sanırım tüm gün gidip göreyim çok detaya öyle gireyim dedim
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Bütcenıze baglı ama aşırı fazla 
(660 puan) tarafından
Bütçem var ama normale göre pahaliysa daha uygun ana bakarım tabiki
0 oy
(9 puan) tarafından
Bana fazla geldi tabi durumunuza bağlı benim oğlum 9.30 ve 16.00 da öğle yemeği ve ara öğün servis dahil 6500 vericegiz din eğitimli bir yer geçen sene de gitti çok memnun kaldık
0 oy
(2,284 puan) tarafından
Kreş degilde oyun gurubuna gidiyor benim kiz. Haftada 3 gün 1 buçuk saat kalıyor. 45 dakika etkinlik 45 dakika hareket saati oluyor. Aylik 7 bine gidiyor. Biz çok faydasını gördük baya sakinleşti oraya gideli. Yarım güne göndermektense oyun gruplarıda faydalı oluyor
(255 puan) tarafından
Oyun grubuna kaç yaşında verdiniz
(2,284 puan) tarafından
Şuan 3 yaşına 3 ay var. Yeni başladı daha üç haftadır gidiyor
(255 puan) tarafından
Benimki de ekimde 2 yaş olacak. Nasıl olur acaba oyun grubu
(2,284 puan) tarafından
Sana şöyle anlatayım kızım her seye ağlayan ne desek yok diyen inat eden sürekli bacagimin dibinde dolanan kendi kendine oynamayan bir çocuktu. Gruba gittiğinden beri sakinlesti. Aglasa bile uzun sürmüyor beni dinliyor konuşunca sakinlesiyor hemen. Azda olsa kendi kendine oyun kurmaya başladı. Cocuklarla oynamaya başladı. Oyuncaklarını falan paylaşmayı öğrendi. Gel beraber oynayalım diyor çocuk görünce falan. Böyle yani
(660 puan) tarafından
Bende oyun gurubuna bir bakayım mantikliyms aslında benimkide iki buçuk yaşında
0 oy
(399 puan) tarafından
Istanbuldayım bılıyon burda sabah dokuz akşam beş 8 bın :) ama sübyan kurşunun anasınıfı 
(660 puan) tarafından
Bizimki daha iki buçuk Malesef :) ama yinede pahalı demiş sanki daha uygun yazmış cogu
0 oy
(501 puan) tarafından
Kaç yaşında canım. 
(660 puan) tarafından
İki buçuk canim
(501 puan) tarafından
Çalışmıyorsa eğer erken degilmi kreş için canım. Ben kız 3.5 yaşında yolluyorum ama içim gidiyor erken diye ama sevmeseydi gondermeyecektim.
0 oy
(2,382 puan) tarafından
Anaokuluna gidiyor benim kızım yarım gün 12-4 arası. Öğle yemeği ve çay saati var. Aylık 6 bin birde 10 bin kırtasiye ücreti verdik.
(660 puan) tarafından
Bizimki daha iki buçuk yaşında anaokulu daha uygun oluyor galiba
(2,382 puan) tarafından
Benim kızım da yeni girdi 3 yaşına, anaokuluna gitmesi daha iyi değil mi ?
0 oy
(181 puan) tarafından
Sabah kaçta baslıyor ve kaçta bıtıyor
(660 puan) tarafından
9 12 galiba net sormadım
0 oy
(28,504 puan) tarafından

Yani bayağı çok 

(660 puan) tarafından
Evet daha uygunlari varmış aslinda
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Antalyadayım haftada 3 gün 2 saat oyun gurubu 5100tl veriyorum. Normal bence seninki de. 
(660 puan) tarafından
Oyun grubu arıyorum aslında olmadı hir bakayım
(1,730 puan) tarafından
Yoyoland
(660 puan) tarafından
Teşekkürler canım bakayım
(1,730 puan) tarafından
Rica ederim. Instagramdan takip ediyorum ben. Lara da
(660 puan) tarafından
Evet baktım laradaymis aslında arabayla 10 dk ama ben daha yakın olmaisni istiyorum herhangi birşeyde bebekle ulaşmam kolay olmalı çok sağol
0 oy
(49 puan) tarafından
Tam gün kahvaltı öğle yemeği atıştırmalık ve servis var saat 08.00 dan 17.00 a kadar 8.500 

Yarım gün yemek olursa 4500

Olmazsa da 4000

Bende vermeyi düşünüyorum işe başlarsam ama tuvalet eğitimi vermedim daha ilk onu vermem lazım yazın denedim yapmadı bağladım. Ocağın sonunda üç yaşına giricek oğlum.
(660 puan) tarafından
Çok uygunmuş seninki bizde tuvalet eğitimini birlikte verilecek
(49 puan) tarafından
Kreş mi veriyor eğitimi
(660 puan) tarafından
Evet canım birlikte dedi
(49 puan) tarafından
Keşke bende öyle bir kreş bulabilsem ya eğitim vermesini geçtim sadece alt açma da olsa yeterli. Bakalım şimdi gündüz bakım evlerine de bakıyorum oralar alt felan da açıyor sen hangi şehirde yaşıyorsun canım
0 oy
(1,779 puan) tarafından
Geçen sene ben tam gün 6800 vermiştim istanbulda. Bide alıştırma süreci bi ay çok değilmi ya. Fiyatta bana yüksek geldi yarım gün için 
(660 puan) tarafından
Galiba yüksek ya
0 oy
(175 puan) tarafından
Benim oğlum hafta içi yarım gün gidiyor. Kahvaltı ve öğle yemeği var. 8 bin oduyoruz. Tüm kırtasiye malzemesi oraya ait. Ben sadece çantasına yedek kıyafet suluk ve ıslak mendil koyuyorum. Eve yakın sabah ben götürüyorum öğlen babası alıyor. 
0 oy
(6,576 puan) tarafından
Bence çok ama kendiniz bilirsiniz ben evin yakınında biryere sordum tam gün 3 gün yemek robotik kodlama yabancı dil daha bir çok şey saydı 11 bin dedi ben ona çok dedim:D beni zorlardı çünkü o fiyat 
0 oy
(706 puan) tarafından
Yarım gün 11 e verdim canım kahvaltı ara öğün öğle yemeği haftada 5 gün 
0 oy
(3,146 puan) tarafından
Bizim de hemen yanımızda kreş. 9 la 2 arası kahvaltı oraya ait 1500 fiyatı. 3 yaştan itibaren alıyor kızım da tan 3 ben vermedim küçük diye. Ama vereceğine eğitime vizyonuna bakın. İngilizce eğitimi, gezi aktiviteler vs varsa değer diyorsanız verin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 160 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Citipiti (3,666 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 450 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (539 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 232 göst.