0 oy
61 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (59 puan) tarafından
Adetime daha üç gün var üç ila beş gün içinde adet olmam lazım fakat benim 10 gün hatta 10 günden fazladır kasıklarım eğilince batıyor bi yere uzanınca batıyor afedersiniz akıntım da var birde hem çok uyuyor hemde çok lavaboya gidiyorum 2 3 gündür kasık ağrılarım arttı ve göğüs hassasiyetim var acıyolar  adetime daha var diye test yapmaya korkuyorum 3 gün erken yapsam varsa çıkar mı ??

3 Cevaplar

0 oy
(309 puan) tarafından
Benim iki gün vardı adetime pozitif çıkmıştı canım :)
(59 puan) tarafından
Gerçekten mi belirtiler neydi peki
(309 puan) tarafından
Senin saydiklarinin aynısı canım direkt kasiga iğne batar gibi oluşundan anlamıştım hamile olduğumu, bu ayda bebek dusundugumuz için korunmasız ilişki yaşadık bekliyodum aslında ama kaşık ağrım hiç olmadığı için test yapmadım umarım bidahakine olur :) göğüs hassasiyetim çok vardı bu ay ama adetim yaklaşınca oluyo genelde bende en belirgin belirti kasık ağrısı canim
(59 puan) tarafından
Benim göğüs hassasiyeti hiç olmaz daha önce de düşük yaşadığım için heveslenmek istemiyorum ama dayanamıyorum test yapmamak için zor duruyorum
(309 puan) tarafından
Canım ya umarım vardır, bende ilk hamileliğimde mol gebelik yaşadım 2. De Yusuf'um oldu bin şükür, 3. De yine boş gebelik oldu 4. Ye Allah kerim inşallah hayırlı sağlıklı bir evlat verir rabbim sana da bana da tabii tüm isteyene, bir de benim olayımin kötü tarafı bundan sonra ki hamileliklerimde yüzde 50 çocuk olma ihtimali var diğer yüzde 50si ya boş ya dış gebelik falan
(59 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin rabbim oğlunuza uzun sağlıklı güzel hayat nasip etsin birde tatlış bir kardeş nasip etsin ❤️
(309 puan) tarafından
Ayy canimm Allah razı olsun sana da inşallah bal küpü verir en kısa zamanda :)
-Reklam-
0 oy
(9,720 puan) tarafından
Varsa çıkar ama zaten yakınmış adet günün bekle biraz daha garanti olsun istiyo musun bebek
(59 puan) tarafından
Çok istiyorum
(9,720 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı o zaman inşallah vardır
(59 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(9,330 puan) tarafından
10 gundur hassasiyet varsa cikar canim 
(59 puan) tarafından
Var ama daha önce düşük yaptığm için biraz test yapmaya korkuyorum ümitlenmek istemiyorum
(9,330 puan) tarafından
Sen dene gence sabah ilk idrarla yap
(59 puan) tarafından
Tamam yapıcam teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 259 göst.
0 oy
3 cevap 109 göst.
0 oy
0 cevap 125 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde Sevilaylamdd (4 puan) tarafından soruldu