0 oy
431 göst.
Diğer kategorisinde (728 puan) tarafından
Bazılarından öyle nefret ediyorumki öskürse gırtlağını sıkacam o derece özellikle görümcem kadının adını duyunca bile tüylerim tiken tiken oluyor 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimkini biliyon :) 
(728 puan) tarafından
Ahaha Ayşe ya rahat bırak adamı :D dönüp dolaşıp evine geliyor tek zevki belki alkol onuda zamanla bırakacak az sabır :)
(12,264 puan) tarafından
Inşallah bırakır canım alkol  öyle basit birşey değil. Mağlesef  biz sigarayı bırakamıyoruz  ALLAH kolaylık  versin  sanada  canım
tarafından
Kız hala yok saat an itibariyle 03.12
-Reklam-
0 oy
tarafından
O yüzden bazen çekip gitmek istiyorum bu memleketten..
(642 puan) tarafından
Dur durr memleketi terketme. Bir kişi icin kendini niye soyutlayasin her seyden
tarafından
Bir kişi olsa yine iyi bacım herkesin aileme garezi var sanki evlendikten sonra herkes öteki yüzünü gösterdi
(642 puan) tarafından
Nereye gitsen illa bi insan faktörü var. Mümkün olduğunca üzen insanlarla görüşme.  Ben şahsen o sekilde davrandiktan sonra daha rahat ettim. Nefret degil asla ama ailede biri var. Surekli enerjimi aşağı çekiyor.onunla ne zaman aynı ortamda kalsak mutlaka başarır yani canımı sikmayi
tarafından
Benim sıkıntı da öyle bişey zaten canm görüşmeme gibi bi imkan da olmayınca katlanıyor insan işte Allah hepimize hayırlı huzurlu kapılar açsın inşallah ne diyelim
(642 puan) tarafından
Amin inşallah huzurlu geçsin ömrümüz
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Benden nefret etmiyorsun dimi. Gırtlağımı felan sıkmazsın dimi jfakjfkaks 
(728 puan) tarafından
Kız yok burayla ilgisi ben kanlı canlı yanımda nefes alan insanlardan bahsediyorum :D
(2,102 puan) tarafından
Biliyoz görümce felan dedin de. Ben yinede bi şey oldum djskjdsk
(728 puan) tarafından
Yok canım şey olma :D
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Bazen bnde oyle oluorum telefondan arayinca isimlerini gorunce sinirleniorum Allah bize sabir versin
(728 puan) tarafından
Kaynanam watsap profile resmini koymuş kendiyle kızının nasıl geri çıkacağımı bilemedim besmele çektim bizi bu hale getirenler utansın
(5,913 puan) tarafından
Amin aminnnn
0 oy
(119,319 puan) tarafından
Simdi ben yazmiyim siz anlayin ☺️
(728 puan) tarafından
Zombiiii o zaman dans :D
0 oy
(642 puan) tarafından
Nefret yalnızca sana zarar verir. Affetmek o kişiye kalbinde daha küçük  bir yer vermek demek aslında. Affedemiyorsan bile allaha havale et. Hayatından mümkün olduğunca uzak tutmaya calis. Bununla beraber ne yazık ki benim de nefret ettigim biri var. Allah kurtarsın bu duygumdan. Sesine resmine bile katlanamıyorum. Acılarım depresiyor.  Allah şahit oyle böyle az buz bi acı yasatmadi bize. Allahtan bulacak insalah
(728 puan) tarafından
Ahh ahh canım aynen kin tutan biri değilim ama ona karşı içim bir türlü soğumuyor
(642 puan) tarafından
Mümkün olduğunca az muhatap olmaya çalış. Kendi işine gücüne bak. O sekildedaha az rahatsiz olursun.
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Benim çokluk içind e yokluk  :D

Ama suna eltim    ve görümce ler  

0 oy
tarafından
Senii o kadar iyi anlıyorummm kiii kanım çekiliyo durduk yere üstlerine atlayıp parçalayasım geliyo
0 oy
tarafından

Benim^ de kocamın sülalesini kökten çözüm:)

0 oy
tarafından
Gırtlağına yapışıp öldürmem yaşasınlar ki ettikleri yollarına gelsin ama fizana bile gitme isteğim var yeter ki kocamin ailesi benden uzak olsun ozellikle kaynanam
0 oy
tarafından
Bende kaynimi pek sevmem yaa.
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Öyle kişilerle karşılaşmamak için herşeyi yapıyorum :)) Görüşmüyorum
0 oy
(3,446 puan) tarafından

O derecede nefret ettiğim yok ama 100 yaşında bile olsam intikam alacağım bı kaç ksii var:D

0 oy
tarafından
Al benden de o kadar nefret ediyorum hepsinden 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 67 göst.
27 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzey19 (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 122 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Egitmen (8,925 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 973 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aselinnannesi (913 puan) tarafından soruldu

379,854 soru

11,370,584 cevap

34,854 kullanıcı

...