0 oy
600 göst.
Diğer kategorisinde (219 puan) tarafından
2.5 yıldır boşanma sürecindeyiz son 1yıldır kızların hiçbir ihtiyacını karşılamıyor 1yıldır çocuklarla iletişim halinde değil çocuklarımın maddi ve manevi bütün sorumluluğu bende elhamdülillah Rabbime. ilk zamanlar çok zordu ama artık çok sükür alıştık. 1yıldan fazla kızlarını görmüyor kızlarım 3bucuk ve 2.5yasında kücük kızım zaten ayrıldıgmzda 1aylık yoktu bugün AVM de karşılaştık önce ben onu gördüm hemen başımıı çevirdim ama onun bize baktığını farkettim çocuklar yürüyordu yanımda onlara doğru baktı geçip gitti yabancı gibi... Bizim zaten evliliğimiz bitti ben kabul ettim ama çocuklara bu şekilde davranmasını asla kabul edemiyorum tamam diyorum hadi ben suçluydm hatalıydm ama kızlarımın suçu yoktu.. KıZlarıma babalık borcu var bana da gençlik.. Çok üzüldüm sizlerle paylaşmak istedim

17 Cevaplar

+5 oy
(10,115 puan) tarafından
bunları gün gün not al. ileride kızların sana soracak anne babam nerde diye. anlatmak yerine yazdıklarını ver okusunlar. söz uçar yazı kalır. 
-Reklam-
+2 oy
(1,995 puan) tarafından
Cocuklarin babalarini tanimamasi yabanci gibi yanlarindan gecip gitmesi yani icim ciz etti resmen.rabbm kizlarina guc kuvvet versn bahtlari acik olsn her daimki boyle bi adamdan yarin obur gun sevgi bile istemesinler yazik cocuklra yazik ki senin icindeki firtnayi dusunemiyorm bile kizlarinin farkina varamadginjn acisinj bile sen cekmissndir rabbim yardmcn olsn canm.sana da uzun omurler versnki cocuklrinn yanindan ayrilma
0 oy
(8,398 puan) tarafından
Benc emutlu olmalısın böyle sorumsuz birinden kurtulup kızlarına çok güzel baktığın icin
(219 puan) tarafından
Bilmiyorum çok güzel bakıyor muyum kendimi çok tükenmis hissediyorum zten boşanma süreci çok yıpratıcı. Geçen hafta iki kıZımda aynı anda hastalandı tek başıma acile götürdüm nöbetci eczane aradım benim sorumluluğum varsa onunda var ama o boş boş geziyo
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Ne olursa olsun, ne yaşanmış olursa olsun insan çocuklarını görmeden nasıl durur ya anlamıyorum. Benim eşim ayrı değiliz ama 12 saat çalışıyor çok özlüyorum kızımı diyor iyiki ayrilmissin canım böyle birinden
(219 puan) tarafından
Bende bilmiyorum zaten evlilik onun annesi yüzünden bitti şimdi annesiyle yaşıyor ama çocuklar bu işin hiçbir yerinde değil
(1,311 puan) tarafından
Kurtulmussun canım dua et bunlardan
0 oy
(1,843 puan) tarafından
Böyle bir insandan kurtulduğun için kurban kessen az hiç mi babalık duygusu olmaz bir insanın bunca zaman aramamış görünce bari biraz insan heyacanlanır  kızlarım büyümüş diye gelir sarılıp öper 
0 oy
(15,751 puan) tarafından
Önce insan olacak ki sonra baba olsun üreyebiliyor olması herkesi anne baba yapmıyor işte 
0 oy
(263 puan) tarafından
Ayyy yazık yazık size bişey diyemiyorum ama o çocukların babalarını tanıyamasina üzüldüm şuan Allah bildiği gibi yapsın 

Ayrıca senin ne suçun var anlayamadım 
(219 puan) tarafından
Hayır hani lafın gelişi yani ben hatalı bile olsam suçlu bile olsam çocuklarımın bi suçu yoktu ki ben kötüydüm tamam hep öyle dediler ama çocuklar da mı kötğ
0 oy
(50,193 puan) tarafından
adamim diye geziniyor bide ortalıkta utanmadan 
0 oy
(2,083 puan) tarafından
Bence mutlu olmalısın ya en azından yabancı gibi defolup gitmiş bu devirde ya sülük gibi yapışsa ensene çocukları bahane edip seni manipüle etse daha mı iyi olurdu neymiş çocuğumu göstermiyor falan diye s..ktirsin gitsin ***** herif sende kizlarinla çoğu kadının yapamadığını yapmış kendine mis gibi hayat kurmuşsun sıkma canını 
(219 puan) tarafından
İlk zamanlar onu da çok yaptı yok yurt dışına kaçıracaklar felan dedi yasak falan koydurdu sonra baktı her görüşte sorunsuz götürüyorum artık pes etti onlar sandı ki çocuğu göstermeyip suçlu konuma sokmak ama bir dakika bile geç kalmadım hep düzenli götürüp getirdim ama şimdi 1yıl bazen çok üzülüyorum çocuk bunlar geçen kızım diyor ki benimde babam vardı ama artık o benim amcam neden öyle söylüyorsun kızım dedim cünkü onu sevmiyorum dedi içim o kadar acıdı ki
(2,083 puan) tarafından
Emin ok çocuklar o kadar zeki ki kimin ne olduğunu biliyorlar üzme sen canını Allah büyük evlatların büyür sen üstüne düşeni yapiosun zaten hiç ardına bakma bile
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Üzülmekte haklısın canım ne olursa olsun insanin zoruna gider 

Böylelerine de baba diyoruz iste
0 oy
(110 puan) tarafından
Allah iyilerle karşılaştırsın hepimizi. hadi koca olamadın da neyine güvenip baba oldun be adam ? Yardımcı olacak kimse var mi canim ya annen baban kardesin falan arkanda duracak biri ?
0 oy
(19,966 puan) tarafından
Boşver inanki boşver asla yorma kafanı kendisi kaybeder
0 oy
(10,837 puan) tarafından
İçim paramparça oldu şuan o adama yazıklar olsun evlatlarını nasıl görmezden gelebildi inşallah tekrar üremez. O kızlara da muhtaç olarak yaşar 
(219 puan) tarafından
Aman kızlarıma da bela olmasın defolup gitsin
0 oy
(8,363 puan) tarafından
Boşanma sebebiniz neydi ki

Nilursa olsun bu onda babalik duygusunu almamaliydi tabikide
(219 puan) tarafından
Bunun ne önemi var ki? Aldatıp aldatmadııgımı mı soruyorsun hayır asla öyle birşey söz konusu olmadı sadece ailesi annesi abisi herr şeye fazlasıyla karışıyordu eşimde çok geçimsiz bir insandı baskıcı şiddete eğilimli birisiydi bu yüzden boşanmak istedim
(8,363 puan) tarafından
Yok aldattinmi veya senmi birşey yaptın demedim.sebep neydi dedim yani karşı taraf bile olsa sen bile olsan sebep bu çocuklara bakan sensin adam da o duygu kaybolmamaliydi dedim yani babalık duygusu .Üzüldüm çocuklar adına inşallah yolları açık olur guzelliklerle geçerler bu yollardanda
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Erkeklik adamlık bu mu be! Ne diye evleniyor böyleleri. Çocuk yapıp yapıp kadına bırakıp kaçıyorlar resmen. Hayvanlar bile böyle yapmıyor. Rezil herifler. Vicdanları da mı yok hiç. Bunların cezası ahirette çok ağır olacak. Gör bak. Allah babayı sorumlu tuttu çocuklara bakmaktan. Ne demek görmezden gelmek. Allah ıslah etsin topunu..
0 oy
(721 puan) tarafından
Bazıları çocukları ile de evli olduğunu sanıyor 
0 oy
(3,305 puan) tarafından
Karaktersiz çünkü böyle davranan erkeklerden nefret ederim ayrıldın diye babalıktan damı ayrıldın inşaAllah ilerde kızlarına öyle muhtaç olur ki babalık yapmadığına pişman olur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 158 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 1,038 göst.
6 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Defne3434 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 400 göst.
20 Ekim 2022 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,439 göst.