0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde (266 puan) tarafından

5 sene önce bugün evlilik teklifi almıştım çok duygusalım yine bugün.. 

Sizlerin evlilik teklifi nerde ve nasıl oldu, önden haberiniz var mıydı? bakalım ne romantiklikler çıkacak? 
Bizimki hiç beklemediğim anda olmuştu, bir konsere gitmiştik doğulu arkadaşlarımız iyi bilir mem ararat diye bir şarkıcı, tek kelime anlamadığım halde her şarkısında ağlamıştım içime doğmuş demek :) 
Sürekli evin içinde son ses açıp yine o günlere gidiyorum ahh zamann.. 

26 Cevaplar

+1 oy
(1,658 puan) tarafından
Almadim ben:)))
(266 puan) tarafından
Yaaaa :))
-Reklam-
+1 oy
(4,860 puan) tarafından
Eşim içişlerinde olduğu için bana pasaport çıkartmış. Bana 1 aylık heyet raporu almış. İş yerime göndermiş. Nikah işlemlerini halletmiş. Ankara’ya gel dedi gittim. Çok sevdiğimiz bir arkadaşımız var dedi yemek daveti var gel sana kıyafet alalım diyerek beni sürükledi. Ben de kızıyorum şimdi mi söylenir bu diye söylendim filan. Beyaz kırık beyaz krem elbiselere bakıyor dedim noluyor adam delirdin mi diye kızıyorum. Güzel bir elbise seçtik. Kuaföre gittik beni bıraktı gitti adam. Beni arkadaşı aldı şok içinde nerde yenge acil işi çıktı. Yemeğe gelecek. Ama nasıl saydırıyorum mesajla  owww küfür bile ettim o derece. Tabi salona bir girdim nikah memuru arkadaşları herkes orada. Evledik. Oradan direkt eşim görevli olduğu yer İtalya palermoya uçtuk. Canım ailem sonra öğrendi. Balayınıda bedavaya getirdi. 

Ha kimse linç etmesin. Bir kez kendi için kullanmış bu özel imtiyazı daha da kullanmaz. 
(266 puan) tarafından
Waaoowww çok şahaneymiş bu.. Çok ince düşünülmüş, cesaret gerektirir
(4,860 puan) tarafından
Başak burcu erkeği işini garantiye almadan asla yola çıkmaz, aslında onun gibi zeki birine çok basit bir eylem :)
0 oy
(401 puan) tarafından
Teklıf almadan evlendım bır baktım evlıyım bır baktım ıkı çocuk bır baktım 10 yıl olmuş :) romantizm mı? Adamın resmını dolaba actım eve gelırse görünce bu kım demeyeyım dıye :) :) 
(14,519 puan) tarafından
Allah seni :D
(266 puan) tarafından
Hahahah çok güldüm :D eminim aslında çok seviyorsunuzdur :)
0 oy
tarafından
Bizim zamanimizda cafelerde ediliyordu popülerdi :))  4 sene önce ada parkta bir cafedeydik masa süslenmiş pastalar mumlar güller . konfeti meşaleler falan diz çöktü arkadan hakan Altun benimle evlenir misin ❤️☺️☺️
(266 puan) tarafından
Ne güzel.. Bakın birde romantik değiller diye yakınıyoruz :))
0 oy
(101 puan) tarafından
Nişanlıyken almıştım eşim sürpriz hazırlamıştı tabi benim herşeyden haberim vardı annem sağolsun anlatmıştı sonra birde yanımda kardeşin de gelecek dedi tabi ben eşime bildiğimi söylemedim morali bozulmasın diye gideceğimiz yere kadar gözlerimi bağladı güllerden yol yaptırmış işte oturacağımız masayı da süsletmiş yüzüğü çıkarttı güzel bir konuşma yaptı bir yandan müzik çalıyor ordan bir çalışana da videomuzu çekmemizi istemiş eşim güzel düşünmüş birşeyler yapmaya çalışmış ama hem annem hem kardeşim sağolsunlar bozdular video da benden önce kardeşim çıkıyor sonra da hadi gelin artık diye telefon açmıştı hep içimde ukte olarak da kaldı 
(101 puan) tarafından
Bende çok üzülmüştüm 3 sene oldu evleneli daha da içimde ukte olarak kaldı bide bilinçli yapılan birşey olunca daha çok üzülüyor insan
(1,071 puan) tarafından
Keşke ikiniz tek olsaydınız ya
(101 puan) tarafından
Keşke ama annem eşime güvenmediği için tek başına hiç bırakmadı hep yanımda erkek kardeşim geliyordu resmi nikahım imam nikahım olmasına rağmen
(266 puan) tarafından
He bide erkek kardeşin
(101 puan) tarafından
Evet canım o zaman 12 13 yaşındaydı
0 oy
(11,386 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

ay bizimde 2 gun onceydi onume geldi resim esime attim ne kadar yaslanmisiz diye :woot:

Kizkulesinde yemege goturmustu beyim beni :D

(266 puan) tarafından
Ayyy çok maşallah çok güzelsinizz.. Daim olsun ❤
(12,577 puan) tarafından
Maşallah canım ♡ esin daha genclesmis sanki  :D
(11,386 puan) tarafından
Saolun kizlar :) kiz ayni gun cekilmis resimler nerden anladin :D
(266 puan) tarafından
Bende herhalde seni tanıyor da ordan biliyor sandım :)
(12,577 puan) tarafından
Kız uzaktaki daha tombis hayatından bezmiş gibi duruyor yan yana daha çocuksu biraz kilo vermis heyecanlı duruyor yoksa ne bilim aynı gün mü  :)
Demekki kadraja bakış açısı bu kadar önemli  :)))
(11,386 puan) tarafından
Haha askerden gelmisti esim ya saci sakali kisa. Soguktan yanmisti kapkara olmustu. Bide karanlik loş bi ortamdi ondan oyle cikmis yoksa yakisikli adamdir :D
(12,577 puan) tarafından
Kız ben gördüğümü söyledim yoksa herkesin kocası kendine yakışıklı birbirinize sevginiz saygınız varsa her şey tamam ♡
(11,386 puan) tarafından
Şaka yapiyorum kiz :D Allaha sukur canim kocam
(2,244 puan) tarafından
Benim de 4 gün önceydi. Göz yaşım pıt. ❤️
(1,071 puan) tarafından
Bi tane oyuncuya benziyorsunuz
(266 puan) tarafından
Bana da enişte çok tanıdık geldi sanki böyle çok sevdiğim bir akrabammış gibi kanım kaynadı
(11,386 puan) tarafından
Ahaha kime benziyorum kiz :)

Anaa kiz esimde soguktur he :D
(1,071 puan) tarafından
Ay şu yeni çıkan dizi Leyla daki kızın üvey annesi varya
(11,386 puan) tarafından
Ay kiz hic alakam yok :D dur onden resim ekliyim
(11,386 puan) tarafından
Bu en son guncel foto gecen haftadan :D
(1,071 puan) tarafından
Göz yapısını benzettim cnm bu arada yüzünüze kilo yakışiyor
(11,386 puan) tarafından
Evet ama kilo verince direk yuzden veriyorum malesef çok cirkin oluyo
(1,071 puan) tarafından
Hyr haksızlık yapmayın  fıstık gibisin maşallah Allah bozmdurtmasin aranızı cnm
(11,386 puan) tarafından
Saol canim o senin guzelligin :)) yaslandik artik ya
(8,158 puan) tarafından
Seren bu ne güzellik kizzz
(11,386 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ayy kiz utandiriyosun beni :D nerem guzel kiz
(8,158 puan) tarafından
Utanma kizzz gerçekler
(11,386 puan) tarafından
Ay yaslandim kiz valla heves kalmadi bende. Sen zamaninda gorecektin.beni dermisim :D
(8,158 puan) tarafından
Sen beni gor gencligimden eser yok
(11,386 puan) tarafından
Yasanilanlar malesef :( geçen esimin teyzesi bi söz soyledi aglastik birlikte. Bazilarinin payina hep ayriliklar dusuyo dedi. Malesef oyle
0 oy
(190 puan) tarafından

Evlendikten sonra hercai izlioduk Miran reyyana evlenme teklifi etmişti bnde kocama ssn bna evlenme teklifi etmedin yaa dedim oda kulağıma. Eğilip benimle evlenir misin demişti 5 aylık evliydik :D:D:D

(266 puan) tarafından
Düşünmem lazım demediysen üzülürüm :D
(190 puan) tarafından
Aynen söylemiştim :))))))
0 oy
(2,645 puan) tarafından
Ben ettim.

Arabanın arkasından şoför koltuğuna yüzük uzatıp "Seninle evlenebilir miyim?" Demiştim. O da "Estağfirullah asıl ben seninle evlenebilir miyim?" Diye cevap vermişti.

Küçüklüğümden beri ben edeceğim diye hesap ediyordum, o da arkadaşlarına hep karım olacak kadın bana evlenme teklifi edecek diyormuş. Ağzımızdan çıkana dikkat etmek lazım işte, gerçek oluyor. Alkssksksksk
(266 puan) tarafından
Kesinlikle kelimelerin gücü olduğuna çok inanırım bende :)
0 oy
(105 puan) tarafından
7 senelik ilişki sonunda kendimi evlenmiş buldum teklif almadım maalesef icimde kalmıştır hep :))
(266 puan) tarafından
Evlendikten sonra alanlar da var baksana :)
0 oy
(1,349 puan) tarafından

Watsaptan almistim bende nisanliyken:angel:

(266 puan) tarafından
Enişte kolaya kaçmış :)
0 oy
(12,577 puan) tarafından

Biz düğün tarihini aldık nohak tarihini aldık gelin gireceğim evi hazırladık:)

Bi gün çarşıya çıkacaktık akşam gelin gireceğim evin balkonuna da komşunun bi şeyi düşmüş tanıdıktı haber geldi onu almak için eve uğradık orda çıkardı yüzüğü ben teklifi beceremem sana bunu aldım dedi öyle yani özel bi anım yok  :D

(266 puan) tarafından
Olsuunn yine de düşünmüş ne hoş :)
(12,577 puan) tarafından
Sagolsun
0 oy
(1,660 puan) tarafından
Biz ilk görüşte birbirimize aşık olduk aynı yerde çalışmaya başladık hiç sevgili olmadık bir hafta sonra sabah işe gittim yanıma geldi seni seviyorum ve evlenmek istiyorum dedi bende hemen kabul ettim iki sene nişanlı gezdik 16 yıllık evliyiz eşimi hala ilk gün nasıl seviyorsam hala öğle seviyorum
(266 puan) tarafından
16 yıl dile kolay.. Daim olsun  ❤
(1,660 puan) tarafından
Amin inşallah Rabbim kimsenin yuvasını bozmasın inşallah
0 oy
tarafından
Kız kulesinde almıştım ah zamann  haberim vardı daha doğrusu suphelenip anlamıştım sade şık bir teklifti
(266 puan) tarafından
İnşaallah güzel giyinmişsindir :) ben sarı çizmeli mehmet ağa gibi çıkmışım :d
tarafından
Sıradan giyindim ***** gibi :)
0 oy
(248 puan) tarafından

Eşim hemaroitten raporluydu evdeydi, bend balık alıp gittim 14 Şubat sevgililer günüydü . Aklımda geliyordu tabi. Gittim salonu süslemiş yere de oturamiyordu ama olsun evlenme teklifi etti sonra ben mutfağa girdim salata yaptım balık kızarttım :))) 2 sene sonra 14 şubat'ta oğlumuzu kucağımıza aldık. 2025 14 Şubat'ta da kızımı kucağınıza alacağız 

(266 puan) tarafından
Ayyy ben niye bu kadar etkilendim sizi düşünemiyorum bilee :) hani istesen olmaz Rabbim ne güzel denk getirmiş.. Daim olsun sağlıkla alın kucağınıza :)
(248 puan) tarafından
Amin inşallah:) şans işte o güne denk gelmesi.
0 oy
(15,405 puan) tarafından
Sabah olduğum şehre gelmişti benim koca romantik değildir hiç yüzüğü kutu ile beraber cebime koymaya çalışmış sonra yorulduk oturduk eski metruk bir binanın önünde çıkardı verdi 

Benimkinden daha kötüsü yoktur bence 
(266 puan) tarafından
Yazıııkk :) nasıl teklif edeceğini bilememiş belki de
(15,405 puan) tarafından
Eşim düşüncelidir ama tez canlıdır sonrasında canlı müziğe gittik sonra benimle evlenir misin yazılı pasta yaptırdı
0 oy
(709 puan) tarafından
Sevgiliydik arabadaydik öyle geziyorduk torpidoda kartvizitlerim var nasıl olmuş baksana dedi bnde açtım ariyorum hani yok burda bişey dedim koca kutuyu görmemişim kutuyu ordan aldı benimle evlenir misin dedi üstten de kucağıma bı demet çicek düştü      
(266 puan) tarafından
Ne güzeell :) diam olsun ❤
0 oy
(13,891 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Bursa da Konak 18 diye bir konak  var orada etmişti çok güzeldi :)
(266 puan) tarafından
Bir arkadaşımızın daveti için gitmiştik çok şık bir yer
(13,891 puan) tarafından
Evet kaynımın düğünü de orada oldu giriş de benim evlilik teklifi de çatı katın da :)
0 oy
(4,048 puan) tarafından
18 haziran 2021 de deniz kenarında organizayon  tutup süslenmiştiler masayi filân  sonra eşim beni oraya  doğru götürüyor  bende ne güzel evlenme teklifi var gidip izleyelim dedim  gittim bir kaç çocuk çiçek getirip veriyor  sonra eşimde verince anladim  o sekil teklif etmisti
(266 puan) tarafından
Ayy çok romantik olmuşş inşallah şık gitmişsindir..
Ben nasılsa konsere gidicez rahat bir şeyler olsun diye çok sıradan özensiz gitmiştim
(4,048 puan) tarafından
annem  ne olur ne olmaz  diye güzel giyin demişti gerçekten de öyle oldu
0 oy
(2,244 puan) tarafından
3 sene önce 18 eylülde tekneden aldım. Cok güzeldi ❤️
(266 puan) tarafından
Aaa senin de yakın tarihmiş
İnsan çok duygulanıyor
(2,244 puan) tarafından
Kız daha ekimde 2 senelik evli olacağım inşallah
(266 puan) tarafından
Benmde kasımde 1 sene olacak
0 oy
(254 puan) tarafından
İlk önce telefonda aldım sonra yüzük aldık evliliyken parmağıma takarken kendi takti ömrümün sonuna kadar birlikte olmak dileğiyle diye takti yüzüğü parmagima
(266 puan) tarafından
Daim olsun ❤
(254 puan) tarafından
Amin cnm cumlemizin evliliği daim olsun

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 674 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,152 göst.
26 Eylül 2019 Aile kategorisinde Su33 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy