0 oy
299 göst.
Aile kategorisinde (128 puan) tarafından
O kadar pişmanım ki aynı evi kabul ettiğime gördüm ama cok gec oldu dua edin Rabbim bizede bi ev kapısı acsın psikolojim bozuldu artk (3 senedir evliyim gerisini siz düşünün)  siizn ne gibi hatalarınız oldu

4 Cevaplar

+1 oy
(2,466 puan) tarafından
Benim en büyük hatam evlenmek oldu gerisini sen düşün 
(14,493 puan) tarafından
Selammmm
(128 puan) tarafından
Onuda düşünüyorum bazen
-Reklam-
0 oy
(465 puan) tarafından
Beni de bu hatadan annem kurtardı Allah bin kere razı olsun evlenince insan anlıyor çünkü göre göre evlenmeden önce hersey tozpembe nişanliyken ayrı cikicaz diye konuşuldu düğün davetiyesi basıldı sonra kayinbabam birlik oturalım demiş eşime eşimde bana söyledi bende direk tamam dedim annemle konuştum annem asla öyle biseu olmaz gerekirse düğünü iptal ederim dedi eşime hemen o hafta ayrı ev tutuldu eşyalar yerleştirildi bende evlendim sonra dedim ki nasıl kabul etmişim gerçekten insan bilemiyor ders olsun buda 
(128 puan) tarafından
Bn cok kişi uyardı ama o zmnlar körmüşüm diyorum
(5,351 puan) tarafından
yav nasi kabul ediyosunuz gercekten bu nasil kôrluk. insan askindan gberse de biyle biseye nasil tamm diyebiklir. sukur kurtulmussun. ya gerekirsen on sene gec evlenelim de ayri eve cikalim yani. hemen en acilinden evlenmek gerekmiyorki. adi ustunde evlenmek ev acmak , ailelerden farkli bir ev sahibi olup aile kurmak.
(128 puan) tarafından
Başına gelmeyen bilemez tabiki
(5,351 puan) tarafından
onu diyorum iste ilk bastan evlenmeden once seninde basina gelmemis bir durumdu.  hani ne akla gizmet gec olaun guc olmasin diyemedin ki. ya sana ozel sormuyorum genel manada yani bir insan bunu nasi kabul eder. ev acacak durumun yoksa iki sene calisip biriktirelim iki sene sonra evlenelim seneye evlenelim bes  sene sonra evlenelim. yani acelesi yokki diye aklindan nasil gecmiyor boyle tamam deyip kabul edenlerin yada bu durumu normalmis gibi boyun egenlerin .  evleneceksek ev acamiyorsak acana kadar bekleyelim demek gerek yani hemen birlik oturabilir yeterki evlenelim hemen evlenmemiz lazim cok acil gibi bir durum mu oluyorki nebilim ya zor allah yardim etsin
(465 puan) tarafından
Bizimde ayrı çıkılacak denildi düğün davetiyesi basıldı filan sonra dediler birlik oturalım 2 ay boyunca yeni kat atana kadar yoksa bizde ilk baş ayrı demiştik düğün davetiyesi basıldığı iicn bende kabul ettim eşimle konustuk sadece babasına bişey söylemedi ondan sonra annem eşimle konuştu gerekirse düğünü iptal ederim geç yapariz ev ayarlayacak baban dedi o sekikde o.hafta içinde ayarlandı yani
(5,351 puan) tarafından
aynn zeynep annen cok iyi yapmis allah razi olsun annecginden
(465 puan) tarafından
Aynen daha görmüş geçirmiş çünkü bende annem ne derse tersini yapmazdım bekarken o zamanda aynı şekilde karşı çıkmadım ben düşündüm iki aydan bişey olmaz diye annem dedi herkes senin gibi değil iki ay diye alırlar kaç sene birlik oturturlar dedi o sekikde tamm anne konuşalım o zaman evi ayarlasinlar yada düğünü erteleriz diye konuştuk eşimle eşimde dedi zaten bbamin bu söylediğine çok sinir oldum diye direk ayarladilar o hafta iicnde
0 oy
(9,447 puan) tarafından
Valla oyle evlilikte en buyuk hata 3uncu kisileri dahil etmek bu cogunlukla birlikte oturmakla oluyo kalan kismi da zaten ayri otursa da birlikteymis gib herseye karisilmasindan oluyo bizde oldugu gibi gerisi kari kocs arasinda olan seylerdir ve cogu buyutulmez inanin hep bu dis guclerin belasi yuva yikiyo 
(128 puan) tarafından
Aynn öyle cok haklısınız
0 oy
(180 puan) tarafından
5 sene birlik oturdum iyi tarafları da kötü tarafları da var imkanın varsa Rabbim bir an önce yuvanı hayırlısıyla kurmanı nasip etsin imkanın yoksa alışmaya çalış canım hayatını kendine zehir etme 
(128 puan) tarafından
AMİN inşallah cnm

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 264 göst.
+3 oy
0 cevap 54 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 480 göst.
0 oy
3 cevap 129 göst.