0 oy
49 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,848 puan) tarafından
Kızlar ek gıda hiç bı şekilde kaşıkla istemiyo ya kaşığı gördüğü an ağzını kitluyo vuruyo döküyor ağlıyor istemiyo elimle verince yiyo parmağımla ne versem yiyo ama kaşıkla aslaa istemiyor neden sizce ne yapayım hep elimle mj yedircem kaşığı reddeden bebeğiniz var mı siz neler yapıyorsunuz

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aynısı yaşadım pes etme ısrarcı da olma yiyo artık. Kaşığı hep döker elimle verdiğimi yerdi 
(1,848 puan) tarafından
Benim valla aynı ya kaşığa vuruyo ağzını kitliyo istemiyo elimle verince yiyo üzülüyorum ama yeter ki yesin elimle vermeye de razıyım
tarafından
Alışmıycak hiç sandım gerçekten çok sinir bozucu bi dönem aynen ağız kaçırıyor kitliyo resmen eliyle itiyo vuruyor ama geçecek merak etme canım
-Reklam-
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Silikon kaşık kullanıyorum.  6 aylik suan . Az az yiyor 
(1,848 puan) tarafından
Silikon kaşık benimde istemiyo kaşığı gördüğü an ağzını kitliyo
(4,430 puan) tarafından
Nasıl anlıyor kaşık olduğunu acaba
(1,848 puan) tarafından
Valla bende şaşırdım aslında elimi görünce acıyo yiyo sonra kaşığı verince kafasını çeviriyor vuruyo ağzını kitliyo sinirlerim bozuluyo o zaman
(4,430 puan) tarafından
Tekrar tekrar dene sakinken.
0 oy
(174 puan) tarafından
Blw denedin mi canım benim kızım 5 aylık bi kaç gün geçsin başlıcam tadıma önüne buharda pişirip ver dene ilk zamanllar doyma ayı değil tadım ayı kaşık için zorlama aradan biraz zaman geçsin öyle dene

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 260 göst.
11 Ekim 2024 Diğer kategorisinde tontilos (777 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 30 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Birkucukbebis (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
0 oy
2 cevap 65 göst.
18 Eylül 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde defnee13 (1,307 puan) tarafından soruldu

399,762 soru

11,957,864 cevap

36,124 kullanıcı

...