0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
İsimli kolye altın oluyor ya yâda bileklik istiyorum ama şuan elimde 2 bin ne kadardr fiyatları bilmiyorum,yani fiyatlari altın ne kadardır ne olms bilmyrm şimdi ben bileklik yâda isimli altın kolye alsam isimli kolye fiyatları ne kadr daha ne kadar biriktirimem gerek onu alabilmem için sizde varsa fiyatı ne kadr bilirsnz soylermsnz ona göre birikim yapayım yâda bu 2 bini nasıl deferlendirim

10 Cevaplar

0 oy
(259 puan) tarafından
Şuan Euro yapabilirsin o parayla 
(199 puan) tarafından
Euro da kar oluyor mu ben hiç anlamıyorum altın dolar Euro köşeye ata ata iki bin plms yeni saydim dedim elimde olsa cer çöp olur para en azından birşey alsam köşede durur
(259 puan) tarafından
Euroda ilerleyen süreç düşünürsen kâr olur
-Reklam-
0 oy
(424 puan) tarafından
Maalesef iki bine gram bile gelmez ya 7 bin falan biriktirir sen belki ancak alırsn
(199 puan) tarafından
İnan altın fiyatlarıni hiç bilmyrm hep köşeye ata ata bugün saydım tam 2 bin olmuş biliyrsn elde böyle para olunca direk harcanıyor para bende acaba ne alabilirim hiç bilmyrm yani isimli kolye oluyor ya hep onu almak istemisimdir onun fiyatları ne kadr daha ne kadr biriktirme gerek
(424 puan) tarafından
Değişir ayarına gramına göre bıraz daha biriktir kuyumcuya gidip sor..
(199 puan) tarafından
Önceden olsaydı 2 bine altın geliyrdu şimdi ekmek olmuş 10 TL  öyle yapayım cnm kosede dursun birikim yapayım birzdaha altın alayım köşede durur en azından hazır para olunca insan car cur ediyor parayı
0 oy
(7,743 puan) tarafından
Canım iki bin lira ile artık bir gram altın bile alınmıyor ama istersen dolar al.
(199 puan) tarafından
Cnm yani altın vs işlerinde hiç anlamyrm fiyatlarıni bile bilmyrm ama isimli altın kolye var ya onu almak istemisimdir onlarin fiyatları ne kadr daha ne kadr biriktirimem gerek böyle elimde cer çöp olur para harcarim para elime geçince dyrmki AA ne kadar çok ihtiyacım var şuni alım bunu alım ama fuzuli harcama oluyor meğerse olmasada olur :))
(7,743 puan) tarafından
Benim arkadaşım hafta sonu incecik bir kolye ucunda bir anahtar figürü var minicik beşbin yüz liraya aldı
(199 puan) tarafından
Ohaa kiz incede istemyrm kopar falan kalan zincirili istyrm o zmn 20 binden aşağıya olmz daha biriktirmeye devam ya:))
(7,743 puan) tarafından
Aynen öyle canım o da öyle dedi biraz daha gösterişli bir model beğenmiş 14 bin demiş ona
0 oy
(3,540 puan) tarafından
1,5 sene once isimli kolyeyi 5,700e yaptirmistim. Iki cocugumun ismi yaziyo. 2bine zincirini bile alamazsin suan ki altin fiyatiyla. Gram alabilirsin para ekleyip ya da dovize yatirabilirsin yatirimlik istiyosan.
(199 puan) tarafından
Saglsn cnm bnm olmadı öyle yapacm çünkü biliyrsn nakit insanın elinde olunca çar çöp oluyor para harcanıyor en azından köşede durur
(3,540 puan) tarafından
Aynen oyle ben senin yerinde olsam biraz katar altin alirim.
0 oy
(57 puan) tarafından
Şubat ayında ne ince nede kalın orta halli düz sadece zincir bi kolyeyi 10.200 e almıştım 
0 oy
(13,876 puan) tarafından
İnce zincir bileklikleriden aldım 2 ay önce 6900 du 2 bine çok zor gibi 
0 oy
(3,135 puan) tarafından
Eşimle kendi ismim yazan kolyem vardı 2 yıl önce kızımın ismi 1500 e eklendi zincir vs takılmadı sadece 4 harf 1500 dü. Bu paraya gram bile olmuyor artık Euro yapabilirsiniz 50 Euro yapar
0 oy
(5,489 puan) tarafından
En ince kolye 10 bin liradan başlıyor şuan 1 gram 2851 ₺
0 oy
(459 puan) tarafından
Geçen bi arkadaşım kuzeni için sordu isimli kolye 14 ayar 10 bin 8 ayarına 7.500 gibi bir rakam verdi diye hatırlıyorum tabi onun sorduğu biraz gramlıydı ince falan değildi zinciri ama ortalama o civarda fiyatlar
0 oy
(1,497 puan) tarafından

Euro ya da gram altın yap 22 ayar gram altınlar bile satılıyor.

Parayı denkleştirirsen satıp alırsın 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 135 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Seda161616 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 383 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 237 göst.
0 oy
5 cevap 370 göst.
26 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mifamilia (58 puan) tarafından soruldu

397,941 soru

11,901,517 cevap

36,023 kullanıcı

...