0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar iyi akşamlar nasılsınız ? Son iki üç gündür akşam olmaya başlayınca içime bir sıkıntı düşüyor sanki nefes alamıyorum sabah olunca geri rahatlamış oluyorum neden bilmiyorum dokunsa biri ağlayacağım sanki size de öyle oluyor mu 

6 Cevaplar

0 oy
(1,198 puan) tarafından
Hamileyim son günlerim evet bende nerdeyse 9 ay sürdü bu. Çok zor
-Reklam-
0 oy
(604 puan) tarafından
Hamilelikte böyleydim hep
tarafından
Ama ben hamile değilim oğlumda hamileyken de olmadı hiç neden anlamadım bunaldım çok bu durumdan
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Dokunsalar bende çok ağlamak istiyorum hemde bağıra bağıra.. ama kendime söz verdm ağlamayacağım.  Ağlamak bana bisey kazandırmayacak. Bu hastalığı yenmek için morala ihtiyacm var. Aglayacagm ama sevinçten❤️
tarafından
Ne hastalığı canım
(1,294 puan) tarafından
Meme kanseriym can8m tedavi görüyorm
tarafından
Allah şifa versin canım ama hiç hiç canını sıkma sen mutlu olup gülersen hemen yenersin Allah’ın izni ile daima Allah
(1,294 puan) tarafından
Yeneceigm canım Rabbım in de izniyle ❤️
0 oy
(1,080 puan) tarafından
Ben de yaşıyorum ama bi kaç günde geçiyor. Hafta sonu öyleydim mesela o an hiç geçmeyecek gibi geliyor. Bol bol dua et tvden de bakara gibi sureler açıp dinleyebilirsin rahatlarsın inşallah 
tarafından
İnşallah canım sağolasın
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Tabiki de insanız sonuçta bizimde duygularımız var her insanda olur böyle  ara ara.
0 oy
(4,702 puan) tarafından
Muhtemelen doktora gitsen anksiyete bozukluğu başlangıcı diyecek

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
10 Temmuz 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Denizela (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sadce melek (997 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 137 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 287 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,754 puan) tarafından soruldu

397,969 soru

11,902,437 cevap

36,024 kullanıcı

...