0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (348 puan) tarafından
11.5 aylık oğlum var 2ci çocuğu istiyoruz eşimle 2 de korunmasız birliktelik yaşadık bugün adet olmam lazımdı olmadım normalde 2 3 gün önce olurdum adet son 2 aydır tam düzenli oluyordum sizce hamile kalmış olabilirmiyim 

2 Cevaplar

0 oy
(60 puan) tarafından
İkinciyi istediğim zaman her ay adetim gecikirdi 15 günü bile bulurdu annem derdi korunmayı bırakınca öyle olur bebek yer edinmeye çalışıyor diye sonra 8 ay geçti anca ozaman ikinciye hamile kaldım sekiz ay boyunca duzensizdi
(348 puan) tarafından
Anladım yeni duydum bunu öğrenmiş oldum çok sağol ☺ Ağustos ayında da adetime yakın birliktelik yaşadık o zaman adet oldum şimdi böyle olunca şüphe oldu zaten hamile kaldığısa anca 2 hafta ya var ya yoktur sizce ne düşünüyorsunuz bu konuda içinizden gelen
(60 puan) tarafından
Kız vala okadar hayal kırıklığına uğradım ki ben o yüzden sana var diyemem 15 günü geçerdi kardeşlerim abla var kesim tesr yap derlerdi test kan herşeyi yapardım ağlardım bir de düşün yani onlar bile artık ne diyeceklerini şaşırdılar adetim gecikti deyince artık alıştılar strestendir o hamile değilsin derlerdi sekiz ay sonra taşındık biz tayin çıktı ev falan derken randevu aldım gidelim niye olmuyor diye adetli gideyim diye adetli haftama denk getirdim randevuyu ve randevuya dört gün kala hamileligimi öğrenmiştim o yüzden bilemem umutlandırmak da istemem
(348 puan) tarafından
Anladım ama benim stresim adetime hiç vurmadı normal da tam Ekim'de yapacaktık şimdi 2 defa korunmasız ilişkiyi olmaz hamile kalmam daha diye yaptık ilk hamileyim de ise 3 ayda hamile kalmıştım
-Reklam-
0 oy
(2,193 puan) tarafından
Yargılamıyorum ama 11 aylık bir bebeğin varken nasıl ikinciye cesaret edebildin. Benimki 2 yaşında aklım çıkıyor hamile kalıcam diye, utanmasam herifi şaplıyacam
(2,193 puan) tarafından
Valla 29 yaşındayım ve hiçbir zaman ikinciye cesaret edebileceğimi düşünmüyorum. Erkeklerin hele yaşının ne önemi var ki, onlar 50 yaşinda bile baba olabiliyor
(721 puan) tarafından
29 yaşıma giriyorum eşime diyorumki güzel vakit gecir görüp görebileceğin tek çocuk bu ki sakin bir evladım var elhamdülillah. Ben artık eski ben değilim resmen çocuğa entegreyim çöp atmaya çıkarken bile çocuk düşünmek zorundayım niye Bi tane daha yapayımki kardeş şart mı kafasındayım. Bile bile zorluk çekmeye de niyetim yok :)
(348 puan) tarafından
Erkeklerin oluyor ama Rabbim bakalım 2ciyi verecek mi hemen olacakmı hamilelikte sıkıntı düşük vs olacak mı kadın bunları hepsini düşünür ablamın düşüğü oldu mesala gerçekten çok zor bir yakınımın da aynı şekil oldu 1.5 sene oldu hala hiç çocuğu yok biz plan yaparken kader gülermiş bazen bizim istediklerimiz olmaz Rabbim ne derse o olur ve ablamda 5 aylık hamile istemiyordu büyük konuştu hamile kaldı nasip kader işi :)
(2,193 puan) tarafından
İkinci çocuk o kadar da şart bir durum değil bence. Kızım 2 yaşında yeni yeni nefes alırken tekrar aynı sürece cesaret etmek korkutuyor
(348 puan) tarafından
Herkesin düşüncesine saygı duyarım ben istiyorum kardeşi olmalı kendime güveniyorum mesala senin zor geçmiştir bebekliği ondan istemiyorsundur belki benimki kolay geçti istiyorum eğer zor geçseydi belki bende hemen istemezdim normalde 2 yaşına girince de yapsam arasında 3 yaş olsun derdim sonra kolay geçince bebekliği beni üzmedi hiç ondan rahatım sanırım :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 121 göst.
5 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nur.99 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
28 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Papatya1 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 281 göst.
26 Eylül 2024 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (491 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 139 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ecem2013 (158 puan) tarafından soruldu

399,811 soru

11,959,132 cevap

36,125 kullanıcı