+1 oy
193 göst.
Aile kategorisinde (76 puan) tarafından
biz bosanali üç yıl oluyor kizlar oglum bes yaşında bende elimden geldigi  kadar ilgili bir anneyim 

ama son zamanlarda yetersiz hissediyorum oglum surekli babasına gitmek istiyor anaokulana yazdirdim okula gitmek istemiyorum babana daha sonra gideceksin dedigimde evimizi dağıtıyor esyalari kiriyor bana vuruyor kendini yerlere atiyor nolur gideyim anne diye saatlerce agliyor bnde kıyamıyorum yolluyorum yilda bir ay babasinda kalma hakki var temuz ayinda kaldi o uzun dönem kaldiktan  sonra cok degisti sanirim bni artik sevmiyor 

cok üzülüyorum 

ne yapacagim bilmiyorum babanesi örgütlüyor bana karşı dolduruyor eminim ben çünkü bana sacma sapan sorular soruyor gitttiginde ona babanesi bakıyor onlari cok seviyor bende sorguluyorm onlarin tam yapip benm eksik yaptigim nokta nedir diye 

4 Cevaplar

0 oy
(349 puan) tarafından
Arkadaşımın oğlu da öyle 1.sınıfa gidiyor sürekli babasına gitmek istiyor çünkü babasına gidince baba oğul arabaya biniyorlarmış iş yerine götürüyormuş çocuğun da babasıyla vakit geçirmesi hoşuna gidiyor oda çok üzülür ama bi çözüm bulamadı daha
(76 puan) tarafından
ne yapacağım bilmiyorum
(349 puan) tarafından
Walla arkadaşım da öyle berbat 3 çocuk en büyüğü 2.sınıf ailesi diyor ver çocukları biz bakmıyoruZ oda kıyamıyor 2.sınıfa giden kıza iyi davranmıyorlar iş yaptırıyorlarmış kız yalvarıyor anne ne olur beni onlara verme 1.sınıfa giden oğluda gitmek istiyor en küçüğü de 3 yaşında garibim daha bilmiyor kim kim
-Reklam-
0 oy
(690 puan) tarafından
Fallik dönemde olduğu için kendi cinsinden ebeveyni yanında istiyor onu model alacak çünkü. Bir de sen yalnızsan babaya gittiğinde kalabalık ortamda oluyorsa aile ortamında hissetmek güven veriyordur
(76 puan) tarafından
evet bn yanlizim annem var ama onlar aile apartmaninda oturuyor halası amcasi babasi babanesi kalabaliklar ne olacak peki benm ailem yok diye bana gelmiycekmi cok üzülüyorum herseyi yapmaya çalışıyorm ama nafile
(690 puan) tarafından
Canım bir laf var bir çocuk büyütmek için bir köy lazım diye, gerçekten doğru. Benim kızım da yalnız büyüyor, yani babasıyla bir aradayız ama çok görüştüğümüz kimse yok, benim ailem uzakta onun ailesinde aile bağları hiç yok. Ve kızım kalabalık bir aile fotoğrafı görsün ona yapışır kalır. Her fırsatı değerlendirip eş dost akraba yalın arkadaş aile ortamlarına götürmeye çalışın. Günümüzde herkesin de ayrı telaşı var sosyalleşmek zor oluyor ama çocuklar da bunu istiyor, kendilerini daha güvende hissediyorlar
0 oy
(50,354 puan) tarafından
bir iki yila değişir babasini tembihle kafasi karisiyo okulunu etkiliyo istediginde seni arayalim evde yokuz de haftasonlari gelsin de
0 oy
(959 puan) tarafından
Muhtemelen orada onun seveceği şeyleri yapıyorlar TV oyun vs babasıyla konuş okula gitmek istemiyor beraber çalışmak zorundayız de babası anneni dinle vs derse daha çok dinleyecegine eminim

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 592 göst.
6 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Sevic (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
11 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Masal Gibi (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
0 oy
0 cevap 15 göst.
27 Eylül 2024 Diğer kategorisinde LEMAN339 (201 puan) tarafından soruldu