0 oy
217 göst.
Aile kategorisinde (2,807 puan) tarafından
Kızlar annemde bir hafta kaldım nerdeyse 10 gündür kaynanmdayim bugün gidelim diyorum eşime tutturmuş Pazar günü gidecez diye ya sıkıldım ayrı kıyafetim yok yani düzgün yanımda bide adet oldum rahat değilim yani kiyafetim battı falan eşime kalsa kalalimda kalalım siz olsanız ne yaparsınız tabir aldım götürmüyor diye 

15 Cevaplar

+1 oy
(191 puan) tarafından
Yani bu erkekleri gerçekten ayağından tutup silkelemek gerek ya
(2,807 puan) tarafından
Ya canım kıyafetim yok sancım var kaynım yanımda ne ayağımı uzatabiliyorum ne rahat oyurabiliyorum ne rahat yatabliyorum her an bulasicak korkusu kıyafetim zaten fazla yok yanımda
(191 puan) tarafından
Eşinizin düşünmesi gerekiyor işte o nedenle diyorum gercekten çok düz bu erkekler ya
-Reklam-
+1 oy
(439 puan) tarafından

bi sonraki sefer kendi annende de aynı gün sayısı kadar kal. orada ne kadar kaldıysak burada da okadar kalcaz de. kaynananda kalma süren otomatik olarak kısalacaktır :)

(2,807 puan) tarafından
Valla canım onu denedim de ise yaramadi ya
(439 puan) tarafından
seninkilerde çok kalmayı kabul ediyor mu
(2,807 puan) tarafından
Yok canım en fazla bir hafta
(439 puan) tarafından
e tamam ozaman buradada en fazla 1 hafta yoksa bi daha gelmem de bi sonraki gidişte ben gitmiyorum oraya öyle buraya böyle diye tepki ver
(2,807 puan) tarafından
İşte canım tutturmuş kalacam da kalacam dedim zaten dedim geliyorsna gel gelmiyorsan ben gidecem
+1 oy
(3,878 puan) tarafından
Anasina merakli olan kendi kalabilir en fazla bi hafta kalirim kendi ailemde topasan aylarca. Umrumda olmaz kaynanami kayinpederimi ozleyecek halim yok
(2,807 puan) tarafından
İşte canım bende bunu anlatamıyorum şimdi benim kaynanam Türkçe bilmiyor kayinpederlede az konuşuyorum kaynanayi ben anlamıyorum üstüne kayinpederlede fazla konuşmuyorum sıkılıyorum yani eşim napiyor dersen ya uyuyor ya abisiyle bir çalışıyor ben ne anladım bu işten
+1 oy
(2,596 puan) tarafından

Kalmaya karşıyım o yüzden yorum yapmıyorum senelerdir evinede gitmiyorum evime de almıyorum kafam rahat 

Esinde çok anlayışsız miş 

(2,807 puan) tarafından
İşte canımdan bezdim
0 oy
(50 puan) tarafından
Tek kıyafetin mi var. Bir kaç takım varsa yıka as kurusun. Hiç boş oda yokmu ben olsam gidip yatar uzanirim. Odaya da girmez heralde kaynin.
(2,807 puan) tarafından
Kız varda yıkama için sıra var yengenin çok çocuğu var
(50 puan) tarafından
O ne kız  yıkama için sıra mi olurmus hiç boş olmuyor mu makine
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Ben kaynanamı severim o yüzden uzun kalmayı sıkıntı etmem kaynanamdan kıyafet isterim kendi kiyafetlerimi de yıkamaya atarım. 
(2,807 puan) tarafından
Kaynanamın kiyafetleri bana olmaz ki canım bide yıkama için sıra var elti çok çocuğuda çok bu yüzden
0 oy
(744 puan) tarafından
Hiç tartışmaya girmeyin esimi zor durumda bırakıyorum bazen mesela öyle bir şey yaşasak şey diyebilirim tamam kalalım ama kıyafetim yok gidip alalım. Kaynanamin evine çok gelen giden olur hiç bitmez orada mümkün değil duşa falan giremem ya beni hamama otele falan götür ya da gidelim dedim hamama gittik o da güzel geçti :D
(2,807 puan) tarafından
Canım götürmez ki biz evd n anneme çıktık olay oldu millet laf söylüyor mahalle aile mahallesi vozetliyip duruyorlar hamama götürmez kıyafet alayım diyede 500 TL verdi tabiki o paraya bir şey bulamadım
0 oy
tarafından

Tut magaxaya götür kıyafet aldır zora gelince yolada gelir :D

(2,807 puan) tarafından
Kız 500 TL vermiş git kıyafet al diyir
0 oy
(1,818 puan) tarafından
Kız sen nerelerdesin:)
(2,807 puan) tarafından
Kız sorma geldim kaynanaya kaldım buralarda
0 oy
tarafından
Bu rahatsızlığını bildigi halde götürmuyosa düpedüz kütüktur biz olsak esim döner mesala
(2,807 puan) tarafından
Kız 5 elti 6 görümce vay anam bir birleşiyor çocuklar çamaşır yıkama sırası bile gelmiyor
tarafından
Herkes camasirini eve götürsün bu nedir ordu gibi jsjsjs
(2,807 puan) tarafından
İşte canım sorma ya valla bide bulaşığı falan ugrasamiyorum
tarafından
Sen ugrasma zaten hep birlikte yikayin sende misafirsin onlardaa
(2,807 puan) tarafından
Valla öyle olmuyor ki hepsi büyük kız ben en küçük gelinim hepsi bana kalıyor
0 oy
(551 puan) tarafından
Tavrına devam et yoksa ömrünü o evde gecirirsin
(2,807 puan) tarafından
Kız sinirlerim bozuldu dedim senle konuşmuyorum
(551 puan) tarafından
İnşallah kurtulursun ne diyim
(2,807 puan) tarafından
İnşallah kız ayağımı uzatsam uzatamiyorum zaten adetim
(551 puan) tarafından
Zor ya gerçekten üzüldüm ben gidiyorum de tek git
(2,807 puan) tarafından
Öyle yapacam ne yapayım
0 oy
(264 puan) tarafından
Ay  ben yarım saat mesafede oturuyorum maleseff bazen eşim ısrarı üzerine kalıyorum kıyafetim olmasına rağmen deliririm kaldı ki adet olsm. Beklemem bayramda onlara gittik bende arefeden adet olmuştum kıyafetim batmıştı direkt sildim ama çok beklemeden annemlere geçip yıkadım 
(2,807 puan) tarafından
İşte anlamıyor canım yani eve gitmem lazım diyorum dalga geçiyor zaten kaynanayla anlaşamıyoruz birbirimizi anlamıyoruz Türkçe bilmiyor kendide yatmış uyuyor ben ne ayağımı uzatabiliyorum ne bir şey  bir odada kaynım bir odada kayinpederim var
0 oy
(5,041 puan) tarafından
En fazla 3-5 saat dururuz. 

Ayni sehirdeyiz ilk zamanlar gidince yatili kalmamizi istemislerdi. Ben sasirdim yani yok dedim ne gerek var. Esime bi kac kez ayri demisler o da benim yerimden baska bi yerde rahat edemedigimi falan soylemis. Evde cok rahat giyerim,sudyen takmam,gece lavaboya kalkarim. Yatili kalmayi ,yatili misafiri hic sevmiyorum :D sehir disina bi yerlere gidince bile otelde kaliyoruz yani kendi kardeslerim ya da esimin kardeslerinin oldugu sehirlere falan. 

Bi anne evinde rahat ediyorum. Cunku bekarlik zamani odam ,yatagim oldugu gibi durur :)
(2,807 puan) tarafından
Biz farklı şehirlerde yiz evet ama annemde bu şehirde üstüne üstlük kalabalıklar yani ayagimi uzatsam ya biri gelir yada kaynım veya kayinpederim vardır
0 oy
(15,764 puan) tarafından
Onu anasının evinde bırakıp gidesim gelir ben on günü hiç geçirmedim ilk evlendiğimde daha düğünüm olmadan eşim yanımda yokken iki hafta kaldım bana yetti de arttı asla on günü geçirmem 
(2,807 puan) tarafından
İşte ben sinirlerim bozuldu dedim ben gidecem
0 oy
(1,468 puan) tarafından
Aramız 10 dakikalık mesafede en son iki buçuk ay önce gitmiştim.
(2,807 puan) tarafından
Yani ben ne yapayim

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 703 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kaavi (2,555 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 215 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ozden (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 654 göst.
28 Ocak 2021 Aile kategorisinde Merve-_- (11 puan) tarafından soruldu