0 oy
378 göst.
Aile kategorisinde (367 puan) tarafından
Eşimden o kadar yoruldum ki. Sürekli ** gibi azarlıyor. Örneğin bugün markete gittik ihtiyaçları almaya kızımız ağlıyor(13 aylık). Ver dedi sinirli şekilde biliyorum çocuğa bağıracak vermedim bende. Diyor sen kovulmayı hak ediyorsun, değmez sana vs. gibi markette bas bas bağırıyor. Diyorum sus işini hallet gidelim hala vıdı vıdı bağırıp konuşuyor. En son çocuğu aldım kapıya çıktım. Ama sürekli böyle hem kaçmış olmanın verdiği eziklik hem atanamamış olmanın verdiği eziklik sürekli eziyor. Sınırı geçince hiçbir şey olmamış gibi davranıyor. Aynısını benden de bekliyor. Ailem arkamda olsa bir dk durmam ama değil. Bana dua edin atanayım gerçekten maddi manevi atanmaya ihtiyacım var

7 Cevaplar

+6 oy
(4,689 puan) tarafından
Eski postlarına da baktım sen üç ayda bir bosanacagim diyip barışmışsın. Büyük ihtimalle yine öyle olacak. Ama bu boşanma sözünü çok fazla kullanıyorsun sakız gibi ağzına yapışmış. Bence eşin de bunun farkında ve o yüzden sürekli sana git diyip duruyor birgun çekip gideceğini düşündüğü için.  İlk olarak bi sakin ol,en ufak sinir anında boşanma fikrini de zikrini de aklından çıkar. 

Önce bi sakinleş eşinin neyi neden yaptığını anlamaya çalış. Cok büyük tepkiler vermeden sakin sakin konuşmayı dene. 
(8,182 puan) tarafından
Eski postlarına baktım kadınjn eşi de durmadan kullanmış boşanma meselesini tek taraflı değil.
(367 puan) tarafından
Barışma gibi bir durum söz konusu değil. Gidecek yerim yok. Ailem zaten arkamda değil. Gitsem bile çocuğumun düzenini alt üst edecekler her manada. Mecbur ev, kızım ve kendim için olan ihtiyaçları gidermek durumundayım. Şuan için ona el mahkumum.
-Reklam-
0 oy
(145 puan) tarafından
Mesleğiniz nedir
(367 puan) tarafından
Sosyal Çaloşmacı( Sosyal Hizmet Uzmanı halk arasında bilinen)
(897 puan) tarafından
Cnm bölümün güzelmiş. Aile ve sos. Pol bakanligina baya alım oluyor. Kpss kaç aldın
0 oy
(72 puan) tarafından
Canım benim inşallah atarnirsin. Maddi özgürlük çok önemli biz kadınlar için. 
(367 puan) tarafından
Bende evlenince anladım ama her şey için geç kaldım. Teşekkür ederim
0 oy
(76 puan) tarafından
Insallah hayırlısıyla atanırsın
(367 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
0 oy
(3,555 puan) tarafından
Keşke önce atanıp sonra evlenseydin 
(367 puan) tarafından
Keşke ah düşüncesizliğim her şey tozpembe idi
0 oy
(419 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. seni anlıyorum. Bende yıllardır çekiyorum. Atanırsan hiç çekme boşa gitsin. Düzelmiyolar çünkü benimde aileme güvenim yok olmadığı için boşanamıyorum. Oğlum 3 yaşinda hala cesaret bulamadım. İnşallah böyle adamlardan birgün kurtuluruz. 
(367 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun. Elimden geleni yapıyorum çünkü ona mecbur kalmak beni iyice eziyor. Hayırlısı ile bir atansam her şeye cesaretim varda nasip olmuyor işte. Kızımla ailem dahi olsa kime gideyim :/
(419 puan) tarafından
Senin ailen neden arkanda değil peki
(367 puan) tarafından
Kaçarak evlendim akraba evliliği yapmadım. Sen neden ailene güvenmiyorsun
0 oy
(1,551 puan) tarafından
İnşaallah atanirsin neden kaçtın ki 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 205 göst.
9 Aralık 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,195 puan) tarafından soruldu
0 oy