0 oy
212 göst.
önce Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından

image

image

gprumce terorunu goruyormusunuz Allah'tan gprumcem yok benim yani gorumcelik yapabilcek biri yok trendyolda oylesine dolasirken gordum sinirlerim zipladi keske benim karsimda olsa bu kiz valla gorumce gorumcedir yaşı fark etmez hepside ayni yengelerine karsi istisnalar olsada kaideyi bozmuyor bana göre ilk evliligimde gprumce terorum vardi benim biri 16 yasinda biri 11 yasinda hayatimi zindana cevirmislerdi allah düşmanımı bile korusun bu illetten 

4 Cevaplar

0 oy
önce (300 puan) tarafından
Benim 17 yaşında var oz kardeşim gibi ben büyüttüm sayılır zaten 5 yaşından beri hayatimda
önce (52 puan) tarafından
Benimkide suanda bi kaynim var gorumcem yok oda 5 aylik :D
önce (300 puan) tarafından
5 aylık ne kız öyle kayin mi olur yerim onu :D
Valla ben hergun yiyom :D
-Reklam-
0 oy
önce (385 puan) tarafından
Gorumcemle abla gibiyiz cok şükür.. böyle gorumcemi olur 
Oyle olmqsi gerekiyor zaten her aninda destekci olmasi gerek ama iste su yprumdaki kizi gorunce sinir oldum
0 oy
önce (15,276 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi

image

sana şöyle bir fotoğraf atayım.videodan ss aldım bu benim kinamdan bir video arkadakinin kim olduğunu siz tahmin edin 

önce (544 puan) tarafından
Peki benim düğünümde bembeyaz baştan aşağı giyinmiş eşimin eski sevgilisine ne demeli akraba diye gelmiş yüzsüz bide öyle giyinmişti hepimiz onu rezil ettik ama burnu yanmaz bide pis ois bana bakıp sırıtıyordu
Onun karın ağrısı var ama yerinde olsam hayatım boyunca akraba diye evime sokmazdım
önce (544 puan) tarafından
Zaten bı hafta geçti yuvamı yıkmaya çalıştılar beddua ettim şimdi iki abisi de hapiste oda başı boş orda burda onun sonu iyi değil. Ki asla evime gelemzler
önce tarafından
Yok artık ikinizinki de çok kötüymüş
Ahtım var o evlendigimde aynısını ona yapacağım
önce tarafından
Hakkındır valla hak etmiş
Goremedim amaaaaa yeni geldim benn
önce (10,684 puan) tarafından
Fotoyu göremeyenler
Geri yükledim sabah sabah sinirim zıpladı ondan sildim :)
Sinirlikmis gercekten allah yardimcin olsun
Amin canım düşüncesiz insanlarla uğraşmak zor
0 oy
önce (1,358 puan) tarafından
Benim görümcem yok ama ben gorumceyim. Bir gunden birgune onu rahatsız edecek birşey yapmadım yapmam da. Yok kiyafet yok eşya yok bilmem ne. Düğününde hamileydim zaten ne bulduysam onu giydim. Kuaofore ne onlar götürelim dedi ne ben gitcem dedim. Hicbirseylerine karismadim fikrim sorulursa söyledim. Üstüme düşenleri yaptım çekildim. Halen de böyledir bu. Bence böyle şeyler gelin görünce vasiflarindan ziyade kalp vicdan ve terbiyeyle ilgili. Haddini bilmedimi bilmiyor işte insanlar. Görümce gelin baldız elti vs kim olursa olsun bu. Ha sorsan benim de vardır ona göre kötü yanlarim ama ben kendimi ve haddimi bildikten sonra hiç de tinlamam valla.
Aynen oyle ne de guzel aciklamissin bende gprumceyim ama daha bir kere olsun ne evine gittim nede dugununde biseyleri yaomak istedim ama bende kucukdum bi elbise istemisdim abim gil bana kendileri kirmizi bi gelinlik almislardi oda ikinci el ama begenerek giymisdim onun harici bende gelcem bende yapcam hic bu tarz seyler demedim
Ne güzel işte. Biz kendimizi ve haddimize bildikten sonra gerisi çok da onemli değil zaten. Yorumdaki de abartmış. Arkadaşın biri de resim atmış bak o da abartmış. Ne gerek var öyle seylere kendilerine ya sovduruyirlar ya gulduruyorlar öyle şeyler yaparak işte
Goremedim arkadasin resmini ya gercekten gorumce teroru var ama
önce (3,241 puan) tarafından
Bu kesinlikle ben olurum kardesim 2 kez sevgilisiyle geldi bana bebegimi görmeye ben tesettürluyum annemde oyle kizda bana sey dedi ee abla ben açığım annen veya sen ne düşünürsün bu konuda dedi kardesimde yanimizda bende dedim açıklık ayri çıplaklık ayri kardeşim seni açık kabul etmis benim icinde hic sıkıntı degil zaten bi insanin zihni varsa nerelerini gizlemesi gerektigini bilir gerisinede kimse karisamaz hele ben hic karisamam senin ve esinin tercihi dedim kiz takdir etti  biz kapaliyiz diye odami kapali olmali hayir tabikide bende hic karısmam üstüme düşeni yapar vazifem degilse karısmam bile yeterki mutlu olsunlar
Aynen öyle. Bizim de durum aynen sizinki gibi tesettürlüyum annem de öyle. Gelinimiz açık ama kimse hicbirsey demez. Tam tersi olsa da ayni şekilde. Herkes yerini haddini bilince sorun sıkıntı olmaz.

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 754 göst.
18 Kasım 2022 Aile kategorisinde Papatya02 (1,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 501 göst.
23 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Ayselcan3 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,536 göst.
22 Ekim 2020 Aile kategorisinde Nur8 (2,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,077 göst.