0 oy
3,027 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,390 puan) tarafından

Bir kaç yerde duydum gaz için bebeğe veriyorlarmış. Zararı var mı bilmiyorum kullanan fayda gören var mı?

image

5 Cevaplar

+1 oy
(108 puan) tarafından
Ben kullanıyorum. Gaza da iyi geliyo emziğide bu tiryak sayesinde aldı. 40 çıkmadan önce verilirse  arı yılan akrep gibi ****** sokmalarında alarji de olmuyo bebek
(1,390 puan) tarafından
Burdur Antalya tarafında sanrım teyrek diyolar. Kayınvalidem söyledi de ben verdrmemiştim :D
(108 puan) tarafından
Doğru antalyalıyım ben  bizim oralarda hep kullanılıyo . Faydasını görüyorum ben . Zararını görende yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk kez gördüm ve duydum doktoruna danışmadan bir şey verme bence 
0 oy
tarafından
Hic duymadim bence bi doktoruna sor oyle kullan ne olur ne olmaz
0 oy
(310 puan) tarafından
Ben verdim oğluma ama gaz icin degil bizim memlekette emzik balı diye gecer adi. Emzigi tutturmak icin emzigini batiriyordum.
(1,390 puan) tarafından
2,5 aylık hala emzik tutmuyor acaba bunla tutr mı geç mi kaldım
(310 puan) tarafından
Tutar canim dene sen
0 oy
tarafından
Ben bunu doktora sordum cok tehlikeli dedi herkeste ayni etkiyi gösterir mi bilmem ama kan değerlerini  cok dusüruyor
tarafından
Ya ben baya arastirdim banada onerdiler bildigin uyuaturucu etkili bi otdan yapiliyormus bunun bagimlilari varmis bebege verilirmi bence asla
tarafından
Kadinin biri bebegini  getirmis o sekilde yani baygin gibi  doktor sormus buna ne veriyorsunuz diye o da tiryak demis kan tahlili almislar ve bütun kan degerleri yerlerdeymis cok tehlikeli bence vermeyin biogias ver gazi varsa ya da diger doktor onaylilari en azindan aklin kalmaz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde GulsahGulsah (1,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 154 göst.
0 oy
5 cevap 103 göst.
4 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 280 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu