0 oy
33 göst.
önce Diğer kategorisinde (1,334 puan) tarafından
Kızlar dünden beri bu şekildeyim üşüttüğüme veya enfeksiyon kaptımı düşünüyorum ama size de bir danışayım dedim. Sürekli lavabom varmış gibi bir hissiyat var lavaboya çıkma ihtiyacım var ve lavaboya çıkıyorum çıktıktan sonra acayip ağrı oluşuyor idrarımı yaptığım yerde ve ardından kan falan da geliyor böyle az az kesiliyor da sonra yani zorlanıyor diye geliyor diye düşünüyorum aile hekimine gittim acile de gittim bugün acilde bir antibiyotik verip geçtiler bir şey olmaz birkaç güne geçer falan dediler ama psikolojim bozuldu kan geliyor yetmiyormuş gibi idrara çıktıktan sonra ağrı var ve sürekli bir idrara çıkma mevzusu var  belime kadar Ağrı vuruyor aile hekimine de gittiğimde bana bir içecek verdi bunu geceleyin içeceksin idrarını yaptıktan sonra dedi enfeksiyon ya da diksinmis olabilirsin geçmezse pzrts gel kan tahlili yapalım dedi antibiyotiği de içtim ama geçmiyor ya kafayı yiyeceğim bu kan ne alaka belde ağrı ne alaka rahmim ya da idrar kesesinde ağrı sızı yok ne varsa lavabodan sonra oluyor normal randevu alayım dedim kadın doğuma hiç randevu yok.

1 cevap

0 oy
önce (205 puan) tarafından
Böbrek taşı da olabilir güzel nir muayene ol
önce (1,334 puan) tarafından
Yarın özele gideyim dedim ya da bakayım o ne diyicek
Öyle canim
önce (1,334 puan) tarafından
Bide aşırı değilde böbrek taşı olsa açısından kivranirdim canım o değildir bence ya ama şimdi ondan da şüphe ettim
Oda yapar canim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 49 göst.
0 oy
2 cevap 53 göst.
3 Ocak 2021 Aile kategorisinde Emine98 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 107 göst.
30 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Laleee (5 puan) tarafından soruldu