0 oy
24 göst.
Diğer kategorisinde (408 puan) tarafından
Kizlar geçen ay adet erteleyici kullanmıştım ,normalde adetim 21du erteleyici kullandigim için 25 inde oldum ,adetim bitti bir hafta sonra lekelenme oldu 4-5 gün sürdü.,ayın 25i oldu adet olmadım.sanki adet olacakmisim gibi oldum dün olmadim ,acaba lekelenme gününumu baz almam gerekir ,yoksa o ilaç dengemimi bozdu ,yoksa hamilemiyim demek istemiyorum kaldrimam . Biriniz açıklama getirsin lütfen :))

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
O ilaçlar hormonları alt üst ettiği için ilk 2 3 ay vücuda feleğini şaşırtıyor. Birkaç ay düzensiz ilerler sonra girerse düzene girer yeniden 
(408 puan) tarafından
İlk defa kullandım ,kullanmaz olaydım ,inşallah düzene girer ya
-Reklam-
0 oy
(3,020 puan) tarafından

Hanefi iseniz; Temizlendikten sonra en az 15 gün temiz kalmalısınız. 1 hafta sonra leke geldiği için de bu leke özür hükmüne girdi. Adet değildi.

Temiz kalma süresinin en fazlasına bir müddet yok, ilaç nedeniyle önceki düzende gitmeyebilir ama bunda da bir beis yok.

Kendi krem rengi akıntınız harici bir renk, leke veya çizgi ilk geldiği anda adet sayarsınız.

Şafii iseniz; en fazla 15 gün adet müddeti vardır, tam tarihleriyle 15 gün içinde tekrar kan leke geldiyse adet sayarsınız. Ondan temizlendikten sonra en az 15 gün temiz geçtikten sonra gelen her farklı renk adettir.
(408 puan) tarafından
Çok sağol canım açıklayıcı yorumun için

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 305 göst.
22 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
73 cevap 921 göst.
25 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
73 cevap 787 göst.
24 Şubat 2022 Aile kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 162 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Minnosuuum (64 puan) tarafından soruldu

399,813 soru

11,959,107 cevap

36,125 kullanıcı