0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Bu sıra çok kişiden duyuyorum çok faydası olduğunu yaptıranlar çok var Burda bizim komşuda yapıyormuş 800 TL çoğu kişi ona yaptırdı çok iyi yapıyor fln diyorlar ama emin olamadım.Varmi yaptıran faydasını gören yada negatif sonuç alan ?

4 Cevaplar

+1 oy
(121,509 puan) tarafından
oyle konu komsunun yaptigi olmaz bunun egitimli dini inanci iyi birine yaptir sunnet gublerinde yaptir hacamattan asla zarar gormessin ayda 1 kez 3 ay yaptir sifa gormek icin
-Reklam-
0 oy
(349 puan) tarafından
Belgesi varmı bi sorun eğitim almış olması lazım hastanelerde bile yapılıyor artık başıma yaptırmıştım bekarken maşallah hiç bu zamana kadar başım ağrımaz 14 yıl oldu 
(25 puan) tarafından
Bilmyrm o kadar ama yaptiranlae cok memnun benim belim çok agriyo bel bölgemde yaotirmak istiyorm
(349 puan) tarafından
Yaptır bi zararı yk
0 oy
(1,181 puan) tarafından
Sünnet üzerine mi yapiyo tıp açısından mi yapiyo. Ben genelde kupa başı Lara veriliyor diye biliyorum hiç net bir para denmedi sırtına ne kadar gerekliyse 45 ti sanırım en son kupa başı. Kardeşim yaptırdı çok kirli kan çıkmış hafiflemiş kuzenim dizlerinde ağrı var diye yaptırdı ağrıları geçti bana kısmet olmadı daha ama istiyorum inşallah yaptirabilirim
(8,494 puan) tarafından
Şuan kupa 90 100 lifa arasi
(1,181 puan) tarafından
Yaptıramicam bu gidişle desene çok para tutar :/
(8,494 puan) tarafından
7 veya 9 kupa atılıyor hemen hemen bin lira iste
0 oy
(1,578 puan) tarafından

Peygamberimiz (S.A.V), "Üç şeyde şifa vardır, bal şerbeti içmekte, kan aldırmakta ve dağlama yaptırmakta. Fakat ben dağlama yaptırmayı sevmem." (8) buyurmuşlardır.

Hz. Peygamber (S.A.V) bizzat kendisi Ebû Taybe adında bir Haccâm’a hacamat yaptırmış ve başından kan aldırıp haccâma ücretini ödemiş ve şöyle buyurmuştur: “Kan aldırma yollarının en güzeli hacamattır.” (Buhâri, Tıb 13; Müslim, Musakat 62, 63; Ebû Dâvûd Nikâh 26, Tıb 3).

(1,578 puan) tarafından
Ben daha bir kere yaptırdım ama yılda üç kere sanırım daha iyi. Bir rahatsızlığın yoksa da vücudundaki toksinleri atar metabolizmaya fayda sağlar ağrıları giderir vs bir çok faydası var. Mesela ben midemin üstüne hacamat yaptırmıştım kış gelince hacamat ve sülük yaptıracağım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 29 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Keriman (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 13 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Keriman (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 75 göst.
0 oy
12 cevap 364 göst.

400,677 soru