0 oy
625 göst.
önce Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Derdimi anlatabilecegim kimse yok eşim beni ilk hamileigimde aldattı birileriyle konuşmasıni yakaladım ayrılmak istedim aile yardım etmedi gittim geri döndüm onunda değiştiğine inandım şimdi yine gebeyim ve ben bugün eşimin boynunda morluk gördüm tras olduğum için tahriş olmuş niye böyle şeyler soyluyosun falan dedi ben inanmadım zerre kadar yani ben bu kadaranida kaldırmam ya yapamam benim eşim biriyle birlikte olmuşsa birdaha onun gözünün içine bakamam hamile olmasam çocuğum olmasa su dakka vazgeçerim yaşamaktan çaresiz köşeye sıkıştım canım çok acıyor

18 Cevaplar

+4 oy
önce (318 puan) tarafından

Peygamber Efendimiz: “Bir dağın yerinden oynadığını işittiğinizde inanınız fakat bir insanın tabiatını değiştirdiğini işittiğinizde ise inanmayınız” diye buyurur hadis-i şeriflerinde.

-Reklam-
+1 oy
önce (8,177 puan) tarafından
Şuan ikinciyemi hamilesin?
önce (1 puan) tarafından
Değişti sandım bunu beklemezdim
İlk çocuk kaç yaşında
önce (1 puan) tarafından
5 yaşında
Anladım. Yenimi gebelik haftan
önce (1 puan) tarafından
Hayır değil 3 ay kaldı doğuma
+1 oy
önce (1,591 puan) tarafından
Ne diyim mecbur susacan ailen zatn arkanda değil mecbur 2 çocukla gidemeicem 
önce (1,778 puan) tarafından
Bu ne biçim yorum nasıl fikir verdin sen öyle? MECBUR SUSACAN ne demek niye mecbur olsun ailesi arkasında değil diye kendisini aldatan başkasının koynuna giden adamla bir ömür mü geçirecek göz göre göre kabul mu edicek bu namussuzluğu..
önce (1 puan) tarafından
Mecbur susucan kelimesini cevredende duydum zaten o yüzden buraya yöneldim evden gitmesini söyledim zaten benim gitme şansım yok bu durumda
önce (1,591 puan) tarafından
Pki ne yapsın git boşan ailen arkanda degil iki çocukla sokakta kal babası bu sefer bakamiyor diye çocukları alsın sahipsiz kalacak iş güç yok para yok ne olacak bunu mu demem gerekiyor

Kadın mecbur şuanlik susacak çocuklarını biraz büyütsün ki okula versin o ara çalışsa bakico da tutar şuanlik mecbur susacak ailesi zatn arkasında değil olsa eşi ilk yaptığı hayatı tekrarlamazdi

Bir çocuk bir bebekle şuan çalışman zor en azından biraz birikim yap delilde topla ilerde bosarsin adami
0 oy
önce (196 puan) tarafından
Canım huylu huyundan vazgeçmez maalesef. Keşke ilkinde ailen seni anlasaydı arkanda dursaydı. 
önce (1 puan) tarafından
Durmadılar babam hiç sevmedi bizi zaten bende belki biseyleri duzeltebilirim diye umud ettim
0 oy
önce (1,724 puan) tarafından
Kocan da hamile olduğunu öğrenince mı aldatıyor şaka gibi bunlar ya eşim de sürekli haftada 1 2 tras olur hiç denk gelmedi seni üzmek istemem ama saçma yani tahriş ve morluğu karıştırmazsın kesin morluk mu 
önce (1 puan) tarafından
Ufak bı morluk var bende inanamdim zaten
0 oy
önce (30 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım kusura bakma eşinde çok midesiz bir pislik biseymis
önce (1 puan) tarafından
Allah belasını versin
0 oy
önce (5,430 puan) tarafından
Traş olurken olan tahriş morluk değil kızarıklık yapar kocamın cildide çok hassas hiç traştan sonra morarma görmedim ama çok kızarır sivilce gibi döküntüler olur araştırıp yine sineye çekeceksen hiç uğraşma derim nasılsa her seferinde susup oturuyor diye düşünecek keşke korunsaydın dicem ama onu demek için geç malesef
önce (1 puan) tarafından
Araştırmaya gerek yokki zaten ne kadar inkar etsede boş artık hazirliycam eşyalarını gitsin bekar evi bulsun kendine bundan sonra onunla karı koca olmaya dair hiçbirsey olamaz birlikte yaşasak bile ben onu kabul edemem
0 oy
önce (403 puan) tarafından
Hamilesin üzme kendini canım 
Canım sen bilirsin ama çok zor ben iki çocuğumla kirada kaldım şuan inan Allah'a yiyecek ekmek bulamıyorum geçen oğlum ağladı süt için sağolsun burdan biri gönderdi süt uzaktan marketten hayat şartları zor tek başına kimsen yoksa helede küçük çocukların varsa
önce (1 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun sende eşinden mi ayrıldın benimki öyle biri değil eve gelmese bile çocuğunu asla biseyden eksik etmez mükemmel bı baba ama iyi bı eş olamadı
Evet benimki çok uzun evliliğim boyunca hep ayrıl barış geçti ama en son aylardır tamamen bitti sürekli kumar oynadı calimadi hakaret ne ararsan hicbi zaman bakmadı çocuklarına aylardır birgün sormadı burdan sağolsun kaç kişi arada evime uzaktan alışveriş gönderiyor çok zor kimsem yok çok çaresiz kaldım
önce (1 puan) tarafından
Allahindan bulsun inşallah dava açsan belki nafaka alabilirsin kendi derdimi unuttum vallahi
Açtım canim nerdeyse bı sene olcak tedbir nafaakasi baglandi ama vermiyor napiyim bıktım artık yoruldum merdiven silmeye gidiodum bugün oğlum düştü çok şükür bişey olmadı bu dünyada namusunla bı başına yasiyamiosun insanlar böyle yardımsız çaresiz bırakıyor sonrada diolar kötü yola düştü şuan kötü yılda olanlar en azından evjne yiyecek alıyor ben namusunla açlıktan ölüyorum herkes yalanci
0 oy
önce (632 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 
0 oy
önce (15,297 puan) tarafından
Yapan bir daha yapar affetmekte ona seni aldatmasına tekrar şans vermek demektir bence aldatan bir eşte tekrar baba olmayı hak etmiyordur yazık çok yazık 
önce (1 puan) tarafından
Bende razı değildim gidecek yerim yoktu babam bıdaha kapıma gelme dedi bana ilgili davranıyordu bende mutlu bir aile olabilecegimize inandım birşeyler düzeldi sandım
önce (15,297 puan) tarafından
Allah onu bildiği gibi yapsın ne diyim sen ve çocukların çok kiymetlisiniz sizi üzmesine izin verme
0 oy
önce (1,334 puan) tarafından
Kusura bakma kardeşim bak ben bunu sana kızmak baabinda değil ders al diye diyorum sonra beni yanlış anlama bak kocanın nefsi malesef tek seninle doymamış ve zaten seni başta aldatmış aldatan biri isterse cennetlik olsun guvenmeyeceksin gerçekten Allah yasatmasin durumuna üzüldüm ama diyelim ki yine aldatti nreye kadar sabrediceksin 2 çocukla kim seni nereye alıcak kadınız kadın bize bu dünyada 2. İnsan bile değil doğuran varlık muamelesi yapıyorlar benim kızım olmasına rağmen kendimi güvene almama rağmen ve ailemde arkamda durmasına rağmen ben senden çocuk getiremem diyorum nedenini diyeyim eşim anacı kaynanam bugün dese baska birini bul diye gerçekten saf bir eşim var gider dinler yaparda benim annem dese ben yapmam mesela ama kısasa kisasta davranırım.sözün özü eşini iyice takip et varsa eğer ve boşanamiyorsqn aynı durumu ona yaşat ve o da kendisini bi b.k zannetmesin ya da boşa kendini ayarla sen başka tene değmiş biriyle yapabilir misin hadi onun midesi kaldırıyor senin miden kaldırır mı?
önce (1,371 puan) tarafından
Aynı durumu ona yaşat nedir ya Allâh aşkına bu nasıl akıl vermektir napsın iki çocuk annesi kadın gitsin başkasıyla beraber mi olsun bumudur yani vereceginiz fikir şaka gibisiniz diyecek bişey bulamadım şuan
Şimdi benim dediğimi anlayamamış olabilirsin benim ona demek istediğim o nasıl ki sana bu duyguları yaşatabiliyor seni incitebiliyorsa senin de bir insan olduğunu senin de onu incitebileceğini söylüyorum ama senin bunu tabii ki de yanlış anlamam mümkün hani ben olsam ben de yanlış anlarım yani benim hazmedemediğim nokta neden erkekler bu durumu yaşarken kadınlar bunu yapamıyorlar beni aldatan insan zaten beni sevmiyor demektir sevmeyen bir insana bir tane daha çocuk getirmek büyük bir saçmalık ama onun harici de o seni sevmiyorsa sen de hayatına bakacaksın aslında orada demek istediğim hayatında biri olsun senin de yani o duyguyu o da tatsın tatmadan bu dünyadan gitmesin yani zaten boşanacaksan bunu söylüyorum boşanmayacaksan ya da hayatınıza devam edecekseniz eşi bunları anlayacaksa tabii ki de böyle şeyler normal değil ama boşayacaksan hayatına zaten birini almak zorundasın kös kös bekleme ile ya da başka çocuklar getirmeyle olmaz bu işler onu demek istiyorum nasıl ki o iki çocuğuna bakmakla yükümlüyse erkek de öyle erkek birisine gidebiliyorsa kadın da gayet de özgürdür şimdi şöyle düşün senin eşin seni aldatıyor hani Allah korusun da sen ne yapacaksın tamam çocuğunla ilgilenmek zorundasın ya da hayatına birini alıp evlenmek gibi bir mecburiyetin yok ama hayatına bakmak zorundasın işte benim de sana tam olarak anlatmak istediğim bu yani ben kadınım ben hiçbir şey yapamam demekle olmz ya da Allah mecbur bırakmasın ama bu çocuklara sadece ben bakarım demekle olmaz ailem beni almiyor demeklede olmz kader denilen bir şey var ama insanın kaderi de bence insanın elinde bunu kendimiz yapıyoruz bence yani biz kadınlar olarak dimdik ayakta durmak ve özgür olduğumuzu herkese belli etmek zorundayız ben aynı durumu yaşasam ve hamile kalsam tekrardan ki kalmam da mesela diyorum aileme ya da kalkıp da eşe güvenmem yani eşe güvenmek için ya da aileye güvenmek için de ben evlenmiyorum ardımda açık kapı bırakmamak için elimden geleni yapmak zorundayım nasıl ki eşim hayatına birisini alabiliyorsa ben de gayet normal bir şekilde hayatıma birisini alabilirim bunu bana nasıl yaşatıyorsa ben de ona yaşatmakla mecburiyim çünkü benim yaşadığım Duyguyu onun da çekmesi gerekiyor ki beni anlasın
Şaka gibi zina mi yapsın
önce (1,371 puan) tarafından
Canım bu dediğinde çok yanlış boşanmadan iki çocukla hayatına birini alması mantıklı mı sence he eşini boşar ozaman zaten alır hayatına birini ama şu durumda bunları yapması mantıksız eşi manyagın tekiyse bunu kendine yediremeyip çeker vurur veya zarar verir kadına boşanamıyosada çocuklarının büyümesini beklicek başka çocuk yapmayıp eşinede hep mesafeli davranıp sadece ev arkadaşı olacak onunla sadece kendini çocuklarına adayacak
Dediğimi anlayamamışsiniz eşini bosadiktan sonra diyorum zaten kadın orada diyor ki iki tane çocukla mesela ne yapacağım yani elim kolum bağlı ya getirmeye çalışıyor ben de elin kolum bağlı olmasın o sana nasıl yapıyorsa sen ne yapabilirsin dedim ama tabii ki de boşandıktan sonra siz onu anlayamamışsınız
0 oy
önce (1,377 puan) tarafından
2 çocukla hiçbir yere gidemezsin. O adama kadınlık yapmayı da için almaz. Aynı evde yaşayan ev arkadaşı gibi düşün. Gitsin dışarda ne *** yerse yedin eve gelince baba rolü yapsın yeter. Çocuklarin okul çağı gelene kadar bu şekilde idare edebilirsin.
0 oy
önce (407 puan) tarafından
Canım benim belki aldatma deyil..neden kendini strese sokuyorsun hamilesin bir de..bebegini tehlikeye atma stres yaparak sakin ol.. 
önce (1 puan) tarafından
Elimde değil sevdiği birinin başkasına gitme ihtimaline delirir öyle değilmi bana lazer sonrası trasa gittim yandı dedi inanmadım
Evet sen haklısın..delirirdim bende olsam.. çok kötü dusuncesi bile .rabbim yardimcin olsun..ama önce arastir canim
önce (1 puan) tarafından
Nasıl arastiricam peşine takılıp takipmi edeyim telefonda bişey yok zaten
Tamam sinirlenme canım..telefona baktığını bilmiyordum ki:(
önce (1 puan) tarafından
Yok sinirlenmedim sordum sadece sen öyle anladın
0 oy
önce (235 puan) tarafından
Vücudu çabuk morarıyorsa başka bir şeyden de olabilir. Kocam şakasına kolumu mıncıklar 2-3 gün morarır 
önce (1 puan) tarafından
Geldi konuştuk şimdi yemin etti trasa gittim lazere gittim yaktılar dedi hatta berberdeki çocuk abi morartmislar gibi oldu dedi ama ben inanmadim evden kovdum eşyalarını attım
0 oy
önce (174 puan) tarafından
Tıraşta da olmuş olabilir canım geçenlerde benim eşimde de vardı dalga geçtim berbere mi öptürdün diye
önce (1 puan) tarafından
Morarmış kizarmismiydi onunda çünkü oda 2 gün önce oldu
Biri öpmüş de morarmış gibi duruyordu
önce (1 puan) tarafından
Yapmamis olabilirmi yani
Yapmamış olabilir canım ama eşini sen daha iyi tanırsın yalan söylemiyor gibiyse tıraşta olmuştur
önce (1 puan) tarafından
Ben eve çağırdım geldi ağladım işte sen başka biriylemi yattin falan gülmeye başladı işte yıllardır beni taniyosun benim boynuma tikim var böyle bişey yapmadım herşeyin üzerine yemin etti ama ona inanmak istemedim
0 oy
önce (479 puan) tarafından
Ne diyeyim ki şimdi ben sana Allah'a sığın kardeşim 
0 oy
önce (924 puan) tarafından
Belki de gerçekten tıraşta olmuştur. Ama sen daha önce böyle bir aldatılma yaşadığın için inanmıyorsun haklısın da yani. Mesela ben kocamda görsem tıraşta oldu dese inanırım çünkü yapmaz biliyorum. İşte güven böyle bir şey bir kere sarsıldı mi sürekli bir şüpheyle yaşıyorsun. Madem gidecek yerin de yok eşine inanmayı seç. Başka bir kanıtta yok. 
Dalga mı geçiyorsunuz tıraş  izi başkadır kadın o kadar da ***** değil ayırt edilebilir yani morarmak başkadır inanıp inanmakla bi ilgisi yok
önce (924 puan) tarafından
Sana noluyor onu anlamadım :) yap yorumunu geç mümkünse olmayan fikrini gelip yorumumda yazma hadi cnm hadi
0 oy
önce (5,709 puan) tarafından
Belki kaşimiş morarmiş bilemedim valaha 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Evlatlarimherseyim (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
23 Eylül 2024 Diğer kategorisinde pikachu.53 (1,862 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 273 göst.