0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (131 puan) tarafından
35 haftalık olduk 38 de sezaryen olacam ama erkek bebek ismi bir türlü bulamadım hiçbiri içime sinmiyor. Eşim Mahmut olmasını çok istiyor ben istemiyorum ısınmıyorum. Ömer, Berat, Mahir gibi isimler hoş geliyor kulağa ama çok kararszm ikna edemiyorm eşimi. Hangisi daha güzel kızlar ya yardımcı olun

22 Cevaplar

+3 oy
(4,582 puan) tarafından
Ömer çok güzel bence 
(131 puan) tarafından
Evet bende çok seviyorum Ömer ismi kulağa hoş geliyor ikili isim sevmiyorum Mahmut koysak yanına efe koyacaz güzel değil bilmiyorum
(4,582 puan) tarafından
Bence Mahmut efe de güzel
(1,029 puan) tarafından
Ömer adı olan çocuklar var etrafımda 5 6 hatta 7 tane.
Hepsi aynı çok kirliler çok pasaklılar
Çok yaramazlar çok gucıklar
Çok iğrençler.
Bir düşüm derim
Bir tane mi akıllı olma z
-Reklam-
0 oy
(40 puan) tarafından
Ömer ile Berat güzel 
0 oy
(736 puan) tarafından
Mahir ve Zahid isimlerini çok beğeniyorum aslında Mahmut da güzel ama ben içinize sinmiyorsa koymayın derim çünkü siz çocukla daha çok muhatap oluyorsunuz kimse kusura bakmasın ama çocuk annenin çocuğu oluyor. Kurra çekmeyi deneyebilirsiniz 
0 oy
(1,916 puan) tarafından
Ömer ismi çok güzel bencee
0 oy
(5,462 puan) tarafından
Kesinlikle Ömer bende Ömer koyacağım Allah nasip ederse inşallah.
0 oy
(605 puan) tarafından
Ömer ve Berat güzel bence
0 oy
(1,004 puan) tarafından
Ömer ve Mahir diyorum 
0 oy
(61 puan) tarafından
Esimin ismi ömer olmasa bende oglumun ismini ömer koyardim direk ama bizde bulamioz isim :) berat ta guzel isim
0 oy
(4,473 puan) tarafından
Eski sevgilimin adı Mahmuttu dedesinin adıymış ama hiç memnun değildi adından 

Ömer ve Berat güzel 
0 oy
(757 puan) tarafından
Ben çağa uyum saglayabilen, telaffuzu kolay, anlamlı isim koyulması taraftarıyım. Çünkü çocuğun büyüyecek yaklaşık 15 sene sonra bazı isimler artık duyulmayacak etrafta. Ya da akran zorbalıklariyla karşılaşabilir. Biraz da onun gelecegini düşünmek gerekir. Seçeneklerinizden Ömer, berat çok güzel hem kulağa hoş geliyor hemde anlamları güzel 
(47 puan) tarafından
Seninle aynı fikirdeyim canım bir oğlum ege bir oğlum Doruk nasipse 3. De erkek 33+3 hamileyim bu da yamaç olacak eşimin isteğiyle
Soru soran arkadaşa da aynı senin gibi tavsiye verebilirim isimler çağa uygun olmalı ki ilerde akran zorbalığı da olabilir çocuklar çok acımasız birbirine karşı ama illa bunlardan birini koycam diyorsa Ömer en güzeli
0 oy
(52 puan) tarafından
Ömer çok güzel bir isim 
0 oy
(16,541 puan) tarafından
Mahmut ismini bende beğenmedim canm benim oğlumun ismi de Ömer  çok seviyorum güzel bir isim bende isim arıyorum ikinci oğluma karar veremedim daha
0 oy
(7,509 puan) tarafından
Sadece Ömeri beğendim. 
(131 puan) tarafından
Yorumlarin cogusu Ömer demiş benimde aklımda var çok hoş geliyor kulağa eşimi ikna etmeliyim Mahmut koymak istemiyorum
0 oy
(160 puan) tarafından
İki oğlum var birinin adı Enes diyerinin adı emir tavsiye olur sizede şimdi kızım olacak nasipse bizde kıza isim bulamadık
(131 puan) tarafından
Emir ilk başlarda aklımda idi ama etrafımda ailede çok var diye vazgeçtim
(160 puan) tarafından
İki isim koymak istersenizde yine bi isim önerisi vereyim bu seferde oğlularımın göbek adlarını yan yana koyayım Muhammed Enes emir ateş
(160 puan) tarafından
Bende pek sülalede olan isimleri koyma taraftarı değilim ya sonra havalanıyorlar kendilerini yüksekte görüyorlar
0 oy
(9,390 puan) tarafından
Mahir de çok güzel 
0 oy
(3,656 puan) tarafından

Mahmut ne ayol, cok yasli ismi gibi :) saydiklarin arasinda omer veya berat olabilir. Iki tane berat tanidigim cocuk var cok akilli ve uslular. Omerleri bilemiyorum :)

(131 puan) tarafından
Evet bende diyorum Mahmut olmasn diye çünkü büyüyünce ismini beğenmeyebilir yazık etmeyelim çocuğa diye
(3,656 puan) tarafından
Bencede begenmez ama berat veya omer olabilir. Bana kalsa berat, omer cok var :)
0 oy
(652 puan) tarafından
Mahir güzel. Eşin ikna olur inşallah 
0 oy
(3,312 puan) tarafından
Ben de Yusuf ismini severim, Yusuf Peygamber gibi güzel yüzlü olur belki. 
(131 puan) tarafından
Emir,  Yusuf bunları çok seviyorum ama ailemde o kadar çok var ki bizimki farklı olsun istiyorum
0 oy
(376 puan) tarafından
Bunlar arasından Ömer'i seçerdim
0 oy
(7,245 puan) tarafından
Mahmut amca ismi ya 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 122 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Esma94 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 772 göst.