0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (129 puan) tarafından
Kızlar hastane çıkışı için çıtçıtlı atlet, tulum, şapka, eldiven , battaniye, bir bez bunları battaniyeye sarıp versem yeterli mi yoksa tulumun altına zıbın fln gerekli mi başka yada çorap kararsız kldm ya 

6 Cevaplar

0 oy
(3,147 puan) tarafından
Havalar artık soğudu ayakları üşüyebilir, tulum altına çorap verin tulumlar ayakları tam sarmıyor çünkü. Zıbına gerek yok battaniyeye sarılacağı için 
(129 puan) tarafından
Set olduğu için kndi patiği var yenidoğan ayakkabısi gibi birşey onu çıkardım koymadm acaba onu mu koysam çorap yerine
(3,147 puan) tarafından
İkisini de koyun, eve hangisini uygun görürse onu giydirir.
(129 puan) tarafından
Teşekkür ederim ikisini koyarım artık hangisi giydirilirse
-Reklam-
0 oy
(2,695 puan) tarafından
Çorapda koy canım, çıtcıtlı atlet yeterli. 
0 oy
(9,303 puan) tarafından
Corap koy alt üst takım koy eldıven ve sapka ile tulum yerine. Tulum biraz sıkıntı oluyor. Penye battanıye koy yanına da mutlaka kalın bi battanıye al ona sararsın 
(129 puan) tarafından
Ya çantaya bunların hepsini koymuşum tabiki fazladan hemde penye battaniye kadife battaniye el örgüsü battaniye ama hastane çıkışıni ebeye vereceğim seti tulumlu aldm çorabı yoktu yenidoğan ayakkabısi patiği tarzı birşey vardı içinde çıkardım acaba koysam mi diye kararsz kldm
0 oy
(470 puan) tarafından
Bence tuluma güvenmeyin ben kızıma hastane çıkışı içindeki tulumlarını hiç giydiremedim hiç biri olmadı kastı omuzlarından ayaklarından hep alt üst giydi bence alt üst verin ebeye kendiniz değiştirirken tulumu deneyin 
0 oy
(700 puan) tarafından
Tulum biraz sıkıntı olabilir .Altını değiştirirken beline kadar sıyırmak lazım bebek üşür alt üst takım daha iyi olur diye düşünüyorum. Çorap mutlaka olsun hatta fazla al çünkü eldiven elinden çıkabilir çorap giydirmistim 
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Şubat'ta doğum yaptım zıbın alt üst takım çorap ve şapka taktılar sadece kundağa bile sarmadılar hastane sıcak diye

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 69 göst.
0 oy
16 cevap 521 göst.
0 oy
15 cevap 477 göst.
20 Mayıs 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eda06 (3,743 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 69 göst.
20 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,601 puan) tarafından soruldu

398,133 soru

11,906,510 cevap

36,034 kullanıcı

...