0 oy
117 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (12 puan) tarafından
Kızlar hamilelikte memelerim çok büyüdü böyle inanılmaz büyüdü bebeğimi bu yüzden doğru düzgün emziremiyordum bile. Artık ameliyat olmak istiyorum boynum sırtım sutyen yerleri inanılmaz ağrı yapıyor nefes alamıyorum. 2 ay kadar önce gitmiştim doktora kilo ver demişti 5 kg verebildim 163 boy 80 kg ile meme küçültme ameliyatı olan varmi kilom çok  yok aslında tartsam bi 15 kg memelerim gelir sanki. Bu yüzden dışarı çıkmak bile istemiyorum. 

5 Cevaplar

0 oy
önce (4,953 puan) tarafından
Boyuna gore kilon cok fazla canim. Ama kilo verince memelerinden gider mi bilmiyorum. 

Bende 1.60 boyunda 62 kg yim en az 5 kg daha vermem lazim. Senin de 65 falan olman lazim en az. 60 falan daha ideal olur.
önce (12 puan) tarafından
Malesef baba tarafı kadınların memeler karnına kadar onlara çektim galiba zatiflasamda onlar hep aynı bekarken de büyüktü ama o zamanlar yakışıyordu ve ağrı yapmıyordu şuan feciiiiii. İnşallah daha da verir kurtulurum
-Reklam-
0 oy
önce (192 puan) tarafından
Tatlım ben 5-6 yıl önce küçültme ameliyatı olmuştum. Yakşasık 80kilodayken doktorum gün vermişti ameliyata kadar 70kilolara düşmüştüm. İki gögüs ten toplam bir kilo alındı gögüslerim dikleştirildi. İnanılmaz bir rahatlık. Öncesinde hep kıyafet problemi yaşardım yaşamaz oldum. Bıyun eğilmem vardı düzeldi çok şükür kendime geldim :) Ne yap ne et ol ameliyatı canım emin ol hayata yeni baştan başlayacaksın. 

Bu arada 80kiloyla fakülte hastanesi kabul etmişti beni.
Yaaa çok sevindim inşallah beni de alırlar hangi hastane acaba bende yakınsa bi şansımı deneyim. Evet dediğiniz problemlerin hepsini yaşıyorum masanın üstüne koyuyorum dinlenirken o derece :(
önce (192 puan) tarafından
İnşallah belirli bir kriter var ağırlıgı o kriterden fazlaysa ücretsiz yapıyorlar ameliyatı benim öyle olmuştu.
Erciyes üniversitesi tıp fakültesi canım
0 oy
önce tarafından
Bende de bu dert var ama çok pahalı geldi bana fiyatlar 60 binden başlıyor bende kıyafette sorun yaşıyorum sürekli bel sırt ağrısı iç çamaşırı bulamama bende birikim yapıp yaptırmayı düşünüyorum 
Evet bende araştırdım çok pahalı Maleseff :(
0 oy
önce (3,135 puan) tarafından

Onu bilmiyorum ama göğüs küçültme ameliyatının zor olduğunu biliyorum duymuştum kuzenimden olmuştu da. :(

Doktordan doktora da fark ediyor olabilir inşallah bende olup kurtulmak istiyorum
0 oy
önce (181 puan) tarafından
Kılo verdıkce kuculur memelerın benımde çok büyük bıraz versem hemen gıdıyor bosalıyor ıcı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 161 göst.
0 oy
6 cevap 422 göst.
27 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seyyah95 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 75 göst.
0 oy
4 cevap 236 göst.

398,125 soru

11,906,169 cevap

36,033 kullanıcı

...