0 oy
53 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,083 puan) tarafından
Kan tahlili vermiştim kizlar ac karnına sanki yüksek gbi geldi bna pek anlamam ama sizce? Aile hekimliğinde verdim..

6 Cevaplar

0 oy
önce (2,083 puan) tarafından
Kızlar yardmci olurmusunuz 
-Reklam-
0 oy
önce (166 puan) tarafından
önce tarafından yeniden gösterildi
Sizi drun hilgimedirmesi lazım dahiliyeye yada aile hekimine baş vurun 
O nasl oluyor cnm
önce (166 puan) tarafından
Yazım hatası yapmışım dahile Dr yada aile hekimine gidin ama.en.iyi dahile Dr bilgi verir
Tmm cnm tessekkür ederim
0 oy
önce (1,376 puan) tarafından
Benim yıllar önce 135 çıktı doktor gizli şeker dedi bir ilaç verdi 3 ay kullandım ve zamanla düştü 90 falan  şimdi hiç artış yok Çok şükür sizin ki de az değil bir doktora gidin tokluğu da ölçtürün 
Tamm cnm cok kafama taktım bi anda yüksek olunca hangi doktora gitmeliyim cnm peki bide yediklerine faln dikkkat ettnmi cnm kusura bakma çok soru sordum
önce (1,376 puan) tarafından
Korkulacak birşey yok emin olun çok yüksek bir değer değil doktor size söyler zaten tatlıyı biraz azaltmıştım ilaç kullanırken dahiliyeye gidebilirsin belki ilaç vermez sana sdaece beslenmene dikkat etsen bile düşer yani
önce (455 puan) tarafından
Gizli şeker nasıl belirti vardı sizde benimde gözlerimde yanma oluyor tatlı makarna pilav vs bide ,3 aylık şekeriniz hba1c değerin kaç çıkmıştı canim
Benimde dogmdan sonra çok dengesizlesti şeker degerlerim bi yüksek çıkıyor bi düşük cikiyor
Tmm çok sagl cnm sizede cok geçmis olsn inşallah bidaha gelmez
0 oy
Canım kendinden hissedersin aslında ağırlık cokuyormu yemeklerden sonra benimde şekerim var çünkü 126 cikmisti
Cnm bn zatn çok uyumak istiyodum ve özellikle halsizlikde oluyordu oyuzden kan verince böyle çıktı
Bende sabahları asla uyanamiyorum geceleri ağzım kuruyor ama diyete uyarsani beslenmenize dikkat ederseniz düşüyor.
0 oy
önce (7,605 puan) tarafından
Yüksek çıkmış dikkatli olman lazım büyük ihtimalle diyet uygulanır  açlık ta sınır 90 100 arasıdır kimi doktor 100 de sınır sayar 
Aynn cnm bnada öyle geldi
0 oy
önce (312 puan) tarafından
Şuan hamile misiin
Değilim Cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 151 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Trknkrc (299 puan) tarafından soruldu
0 oy