0 oy
555 göst.
önce Aile kategorisinde (2,399 puan) tarafından

Selamın aleyküm hanımlar nasılsınız sizinde fikirlerinizi bekliyorum belki ben hataliyim bilmiyorum size de sormak istedim 

Konu 

Şimdi en büyük ablamın oğlunun nişanı var ve inanın ben herkesden çok hevesliydim elbiseler bakıyordum herkes daha 4 ay var bu ne heves diyordu yegenim benim her şeyim o derece çok seviyorum 

Ama biliyorsunuz bi doktor hatası yüzünden başıma gelmeyen kalmadı 3 aydır tedavi görüyorum bağırsagimi karnımdan çıkartıp torba taktılar 2.3 gün anneme gidip kafamı dağıtayim dedim doktor ona bile hayir dedi hastaneden uzaklaşmam yasak ayaktan tedavi devam ediyor bende takımı yollarım canlı yayından izlerim diye düşünüyordum gidemem Sakarya'da olsa günü Birlik yine kacardim belki ama kız tarafı boluya girişte  aşırı uzaklaşmış oluyorum ee bebekte var nişan tarihinde 1 bucuk ayım kalmış oluyor doğuma 6 hafta yanı ben şimdi ne yapayım i

İŞİN KÖTÜ TARAFI ESİM DE BU ŞEKİLDE HİÇ BİR ŞEKİLDE GÖTÜRMEM SENİ DİYİP KESTİRİP ATİYOR KONUYU AÇTIRMIYOR BİLE OTOBÜSLE MUMKUNATİ YOK GİDEMEM =/

33 Cevaplar

+3 oy
önce (2,382 puan) tarafından
Eger bu durumda gönül koyuyorsa, konuşmayı bırakmalısın hatasını anlayana kadar. Kimse kusura bakmasın, sağlık herkesten önemli. 
önce (2,399 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
önce (368 puan) tarafından
Saglık sıkıntısı var artı birde doğum olacak son ayına gırecek nasıl yolculuk yapmasını beklıyor bu halde insandan gönül koyacak ne var daha gelme demesı lazım gönüller birlik demesi lazım
-Reklam-
+1 oy
önce (121,158 puan) tarafından

gönül koyan koyana ama tum hevesimiz kursagimizda kaliyo haberleri yok :angel: olsa nolcakki dimi :unsure: 

Gerçekten öyle sevda
+1 oy
önce (13,296 puan) tarafından
Kesinlikle sen haklısın böyle bir durumda ablanın seni arayıp büşra riske girip sakın gelme ablacım demesi gerekirdi sağlığın ve bebeğinin sağlığı için doğrusu bu
Bende öyle bekliyordum
+1 oy
önce (14,941 puan) tarafından
Asıl ablanın arayip sakın gelmiyorum diye üzülme demesi lazım. Düğünde hep birlikte oluruz diye sana moral vermesi lazım. Kusura bakma ablan bencillik yapiyor. 
Fazlasıyla cnm
+1 oy
önce (2,696 puan) tarafından
Ablanın yaptigi çok yanlış, aksine sana kendisi demesi gerekiyor gelme diye. Sağlık herşeyden önemli, isterse küssün yaptığı bencilikten başka birşey değil 
Gerçekten öyle cnm
+1 oy
önce (1,099 puan) tarafından
Hatalı değilsin ki o halde nasıl kendini riske atacaksın. Bence güzellikle konuş anlaması lazım
Teşekkür ederim cnm
+1 oy
önce (3,697 puan) tarafından
Üzülme kardesim düğüne gelirsin sen iyi ol demesi gereken yerdeeee. Neyse 
Düğün bidaki yaz bu Nisan
+1 oy
önce (9,078 puan) tarafından
Dugune katilman mi obemli senin sagligin mi onemli seni bi tercih yapmaya nasil zorlayabilirler ki canin soz konusuyken asil ablanin sans srnin ne isin var demesi lazim hatta cok katilmani istiyosa eryelesin dugunu bak sen suan zor bi donemden geciyosun ve dostunu dusmenini goruyosun benden sana soylemesi brn burdan korkuyorum senin adina su isi yaprin dedigin anda aman bisey olmaz insalkah diyorum srn tskir rakir o kadar yol gidip o kalabalifa nasil gircrksin enfeksiyon kapsan bisey olsa bi de hamilesin Allah'm edirgesin 
Teşekkür ederim cnm
0 oy
önce (1,863 puan) tarafından
Benim kardeşimin öz kardeşimin nişanı oldu gidemedim kızım hastaydı nasıl gidebilirim ki sağlık söz konusu olunca uzak yol ayrı dert. Bence eşin doğru olanı yapıyor sizin sağlığınızı düşünüyor Allah korusun rabbim vermesin ama orda bişey olsa hem sen hem bebeğin tehlikeye girer. Sağlığın için gitmemelisin bence. Bu arada geçmiş olsun ağrıların nasıl biraz daha iyi misin♥️
Kuzum eskisine göre daha iyiyim ama ayaklarımın ve kollarimin gücü yok hemen yoruluyorum hep yatasim var
0 oy
önce (607 puan) tarafından
Sen içini ferah tut, kafana takma. Öyle grip nezle gibi bişey değil ki. Sağlığın daha önemli. Bunu anlamıyorsa kim olursa olsun zaten bencildir. Öyle insanlara bugün fedakarlık yapsan yarın yine bir yerden patlak verir. Ama umarım hatasını anlar. Kardeş et tırnak gibidir. Kimse kardeşiyle böyle şeyler için dargın olmak istemez. Umarım ablan anlar hatasını kuzum 
İnşallah anlar cnm
0 oy
önce (1,920 puan) tarafından
Hastayken nasıl gideceksiniz birde çocuğunuz var birde hamilesiniz bu kadar sıkıntı atlatmisken ablaniz çok bencil
Aşırı benci kendi
0 oy
önce (397 puan) tarafından
Koyun can derdinde kasap et derdinde hiç de takma tabi.
Gerçekten öyle
0 oy
önce (97 puan) tarafından
Gönül koyacak bi durum yok ben eski üyeyim silmiştim hesabımı senin sıkıntılarını son zamanda yaşadığın imtihanı biliyoruz Rabbim yardımcın olsun kesinlikle gitmemelisin 
Gidemem zaten cnm teşekkür ederim
0 oy
önce (7,611 puan) tarafından
 Yannis bir küslük olmuş  insanoğlu  ne diyecek sın   bu hâlde gelmenı beklemesı  Yannis
Teşekkür ederim cnm
0 oy
önce (189 puan) tarafından
Mantıklı olan gitmemek 6 hafta kaldı diyorsun doğuma bide sağlık herşeyden önemli
0 oy
önce (1,729 puan) tarafından
Canım durumunu biliyorum tekrar tekrar geçmiş olsun. Konudan ziyade sormak istediğim bişey var daha önce de sormuştum cevap vermedin. 

Bu doktoru şikayet ettiniz mi ? 
Etmedim cnm doktor ve hastane Sakarya'da olay yeri sakarya olduğu için sakarya adliyesine gitmem lazım oda suan imkansız

Kusura bakma fark etmemiştim
Bence peşine düşmeliydin burdan da şikayette bulunsan durumun ortada zaten. İnsanlar TV ye bile veriyor
6 ay sürem var cnm az kendime geleyim inşallah oda olacak
Vakit kaybetme bence hamile halinle neler çekiyorsun. Tazminat bile alabilirsin
0 oy
önce (1,100 puan) tarafından
ALLAH nasip ederse bı kaç ay sonra abimin nişanı var ve uazk gidemiycem ailemde gelme onca yol diyorlar sagolsunlar
Ne kadar güzel bizimkiler de sakin gelme diyor ama ablam kafasına göre gönül koyuyor
0 oy
önce (2,500 puan) tarafından
Tüm  bunlara rağmen gönül koyuyorsa koysun boyle bencillik olabilir mi ya 
Yaptı valla beklemiyordum
0 oy
önce (28,506 puan) tarafından

Sen haklısın senden kusenler anlayışsız 

İlk defa fazla önemsemiyorum
0 oy
önce (3,159 puan) tarafından
Düğün olsa neyse nişanmış amaaaan kız nasıl güzel yüreğin var ki millet hep çekrmemezlik yapıyor bence bir yerim ağırıyor demicen hergün her dk halay çekiyorum dicen el üstğnde tutarlar
Teşekkür ederim cnm gerçekten öyle

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 285 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (845 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 248 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde BUSRA& (2,399 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 297 göst.
27 Eylül 2024 Aile kategorisinde BUSRA& (2,399 puan) tarafından soruldu