0 oy
184 göst.
önce Aile kategorisinde (6 puan) tarafından

Merhaba kizlar benim bir aile problemim var menim esimin annesi babasi benim ailrme saygısızlık etiler (Eşimin babası eşimle kavgaetmişlerdi  ailemde bize gelmişdi şehirden köye ta 3saatlik yol geldiler sadece kaynanam cay verdi eşimin babası menim ailme hoş geldiniz bile demedi sadece selam verdi oturmadı onlara hic çay sofrasına) amma eşimin abisi babasıyla kavga etse bile eltimin babasına ailesine öyle saygısızlık yapmıyor ) işe gün geldi dövran döndü benim eşimin babası şimdi hasta ameliyat oldu bemim ailemde ona gecmişer olsun demedi  telefonda yapmadıı .Şimdi eşimin ailesi arda bana laf sokuyo sen terbiye görmedin aileden falan filan… bende seviniyorum ona iyi oldu sana hastalandın içime şeyan giriyor bazenn

5 Cevaplar

+1 oy
önce (19,830 puan) tarafından
He de geç kısasa kısas olmuş boşver asıl terbiyesiz kendileri
-Reklam-
+1 oy
önce (238 puan) tarafından
Şimdi pek iyi olmuş diyecem işte ailemden öğrendiğim vicdanım sızlayacak. Ne ekersen onu biçersin. Sen kalk adam yerine koyma ellerine yüzlerine bakma sıra sana gelincede aramalarını bekle. Ben hep derim sevmeye bilirsin ama saygı duymak zorundasın çünkü insan insana her zaman lazım. 

Kız sende susma siz benim aileme bi sofra kurmadiniz dilinizin ucuyla hoş geldin diyemediniz şimdi kalkıp aramalarını mi bekliyosunuz değer görmek istiyosaniz değer göstereceksiniz de ver ağızlarının payını 
önce (6 puan) tarafından
Veriyorum
0 oy
önce (15,394 puan) tarafından
Hayır ne bekliyorlar dünürü insan yerine koymayan kendileri şimdi kendine yapılınca zorlarına gitmesin 
0 oy
önce (424 puan) tarafından
Daha iyi işte terbiye görmediğim için aranızda çok dikkat çekmem ben de ailem ileri gorusluymuş  deseydiniz
0 oy
önce (367 puan) tarafından
Bunlar nasıl terbiyesiz cümleler bir insan nasıl bir insana ailenden terbiye görmedin diyebilir siz cevap olarak sen kimsin benim aileme laf atıyorsun diyemiyorsunuz bunlar nasıl hayatlar bazen gerçekten bazı hayatları aklım almıyor. Kaynanam bana sen ailenden terbiye görmedin dese o zaman ben terbiyesiz biriyim çık git evimden derim 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 662 göst.
20 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Yusuf 427 (714 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 126 göst.
17 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Birisii3 (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 510 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
55 cevap 1,793 göst.

398,137 soru

11,906,639 cevap

36,034 kullanıcı

...