0 oy
44 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,392 puan) tarafından

Merhaba folidoce aldım folik asit doğuma kadar kullanılmali diye biliyordum ama Googleden baktım buna 12 haftaya kadar diyor bu ilaç mı 12 haftaya kadar yoksa genel olarak folik asit 12 haftaya kadar mı kullanılır 

Özür, bu belge tipi kabul edilmiyor.

image

3 Cevaplar

0 oy
önce (1,392 puan) tarafından
Doğuma kadar kan ilacı ve folik asit kullanmayı düşünüyorum siz neler kullanıyorsunuz 
Doktor bana doğuma kadar kullan dedi Folik asit ve decavit ferrozinc yazmıştı Ferrozinc yan etki yaptı diye başka özel aldım folik asit de bitince gidip yenisini aldım kafama göre değil
-Reklam-
0 oy
önce (607 puan) tarafından
Sadece folik asit olarak 12. Haftaya kadar kullanılıyor. Sonrasında doktorun kombine vitamin önerir. Büyük ihtimalle onun içinde de folik asit olur. Bende kullandım bundan 12. Haftaya kadar. Sonrasında İMOM OMEGA kullandım onda da demir b vitaminleri folik asit balık yağı vs var.  Doğum yaptım. İMOM LATTE kullanmaya başladım bir çok vitamin onda da var. Senin doktorun belki başka vitamin ismi önerebilir 
Kan ilacı istedim özel içeriği temiz olsun dedim onu önerdi başka birşey demedi
Zamanı gelince söyler muhtemelen
Teşekkürler gidince kendim söyliyim
Rica ederim canım internetten de mutlaka içeriklerini ve helal sertifikalarini araştırmanı öneririm. Özellikle kapsüllerde
Bakarım teşekkür ederim
0 oy
önce (9,078 puan) tarafından
Bu sandece folik asit oldugu icin 12 haftaya kadar icersin kan degerlerine bakilik folik asit seviyen iyiyse kesilir dusukse devam edersin ben mutlivitamin kullandim once vifolik kullandim sonra yumustz yiyemiyorum deyince efamom verdi doktorum onlari kullandim ayriyeten folik asit kullanmadim bunlarin icinde vardi zaten sadece folik asit plmadigi icinde kesmedi doktorum doguma kadar hatta 50 gunluk olana kadar kullandim dogumdan sonra da 
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 79 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,601 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.
23 saat önce Diğer kategorisinde SLN (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 365 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Burcu21 (300 puan) tarafından soruldu