0 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde (332 puan) tarafından
Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Alt komşum 2 çocuğu ile birlikte yaşıyor kocasıyla boşanma aşamasındalar çocukları biri 11 biri 5 yaşında şuam işsizlik maaşı alıyor 15bin ama bu şartlarda yetmiyor maalesef çocuğu okula gidiyor okul ihtiyaçlarını aldı ama beslenmesine koymak için bile bazen birşey bulamıyor dolabı genelde boş günü zorla geçiriyorlar eğer durumu iyi olup yardım etmek isteyen olursa çok sevinirim bende yardım ediyorum elimden geldiğince ama tabiki eşim sadece çalışıyor bize bile zor yetiyor birkaç yere iş başvurusu yaptı ve yardım yerlerine başvurdu telefonu bozulduğu için ondan da haber alamıyor. Annesi 18 yıl önce vefat etti babası bakmıyor yeni evlendi kızı ve torunları umrumda değil yani aile desteği sıfır. Kendime istemiyorum bu yardımı Allahı şahit ederim ki. Eğer yardımcı olacak varsa Allah razı olsun şimdi 

6 Cevaplar

0 oy
(449 puan) tarafından
Çok zor isallah yardım eden çıkar bende iki çocukla ayrıldım kirada günlük zor ekmek buluyorum Allah tlyarrimcisi olsun herkesin
(4,138 puan) tarafından
Sen İstanbulda misin canım ? Geçen de postunu görmüştüm hangi semttesin arkadaşıma soyliyeyim iş falan olursa sana yazarım
(449 puan) tarafından
İstanbul Sultanbeyli
(332 puan) tarafından
Aminnn inşallah rabbim dara düşene yardım etsin inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,452 puan) tarafından
Hangi ilde nasıl bir iş arıyor acaba 
(332 puan) tarafından
Ankarada yaşıyor dış ticaret mezunu olması lazım en son bir inşaat şirketinde çalışıyordu ama evde küçük bi çocuğu daha var kızı 3.40da okuldan çıkıyor hem bırakıyor hem alıyor oğluda ana sınıfına gidiyor ama malzemeleri alamadı 1 haftadır gitmiyor
0 oy
(332 puan) tarafından
Yardım etmek isteyen yok mu? 
0 oy
(128 puan) tarafından
Vala benımde çok ihtiyacım var maddi durumum iyi değil elimde olsa yardım etmek isterdim ama yardım almaya çalışıyorum bende kış geldi kızıma mont ayakkabı vs almam gerekiyor alamadık henüz 
(332 puan) tarafından
Dua edelim kuzum Allah hiç kimseyi darda koymasın inşallah bende yardım ediyorum ama o kadar pahalı ki herşey benim yaptığım yardım da devede kulak kalıyor inşallah rabbim sizede bereket verir
(128 puan) tarafından
Amin inşallah geçim çok zor gün geçtikçe daha da zorlaşıyor internetten gördüm ekmeğin fiyatının 15 lira olmasını istiyormuş fırıncılar 10 lira bile çok kiralar çok bilmiyorum Allah yardımcımız olsun
(332 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canım Allah sonumuzu hayır etsin inşallah
(128 puan) tarafından
Amınn
0 oy
(14,527 puan) tarafından
Ankara neresinden 
(332 puan) tarafından
Sen neredesin :(
(14,527 puan) tarafından
Altındağ
(332 puan) tarafından
Anladım canım yinede yardım etmek istersen özelden ıban paylaşımı yaparım
önce (14,527 puan) tarafından
Ankaraabisine neden ulaşmıyor ?
önce (332 puan) tarafından
O yardım isteyemiyor çekiniyor utanıyor benimde burda üyeliğim var diye yazmak istedim
0 oy
(3,461 puan) tarafından
Ankara'nın neresinde yaşıyor canım bende Ankara'da yaşıyorum 
(332 puan) tarafından
Etimesgut canım evdede ziyaret edip konuşup bakabilirsinizde yardımınız boşa gitmez
(3,461 puan) tarafından
Bize bayağı uzakmis ya
(332 puan) tarafından
Canım siz nerede oturuyorsunuz
(3,461 puan) tarafından
Mamak'tayiz canım
(332 puan) tarafından
Eğer ki yardım etmek isterseniz eşimle arabayla gelip alabiliriz bende elimden geleni yapmak istiyorum çünkü

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 786 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Berfinnn (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 626 göst.
16 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 532 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 482 göst.