0 oy
163 göst.
önce Diğer kategorisinde (102 puan) tarafından
Sinir oluyorum işine gelmeyince yüzüme kapatıyor arsızca bi kaç saat sonra arıyor napıyon gülüm akşam yine aynısını yaptı az sonra arar kafa kırık sanki ya şüpheleniyorum artık Ben kapatınca da saygısızlık yapmış oluyom kendine ama kendinin yaptığı hiç önemli değil 

7 Cevaplar

0 oy
önce (1,674 puan) tarafından

Şu erkeklere ağzımızla kuş tutsak yaranamiyoruz be :angry:

önce (102 puan) tarafından
Adım gibi eminim ona yaptığına pişman edecem onu
-Reklam-
0 oy
önce (1,295 puan) tarafından
Ben olsam açmam. Arasin dursun
Açarım ağzına da yaparım
0 oy
önce (4,128 puan) tarafından
O telefonun birdaha acilmayacagini bildiği için asla yapmaz böyle bir şeyi net yani 
Şehir dışında çalışıyor akşam eve gelmeyeceği için mecbur acıyorum
önce (4,128 puan) tarafından
Değil şehir dışı isterse dünyanın öbür ucu olsun canım tavrını net koyman lazim
Peki açana kadar araması bide defa açmadım whaatsaptan arıyor normalden arıyor mesaj atıyor açacağımı biliyor ya merak etmiş birşey mi oldu diye
0 oy
önce (3,555 puan) tarafından
Kapatirsa yuzume hemen geri arar soverim. He acmadiysa 2 saat sonra ararsa da acmam.
Aramam ne Arip tenezzül edecem adamsa özür diler arar ama dilemez biliyorum bide haklı çıkmaya çalışır
önce (3,555 puan) tarafından
E diyosun arayip normal konusuyo. Tenezzul etmem dedigi yerde o senin tenezzul etmedigini degil seni susturdugunu dusunur. Arayip agzina edip bi daha ararsa da acmayacaksin.
0 oy
önce (673 puan) tarafından
Bu saygısızlığı ne ben ne eşim yapar tartıştıktan sonra kapatıyoruz deriz ben sinirlsrimi baştan çizdim telefonu benim suratıma kapatamazsin bende aynı şekil hele küfüre argo konuşmaya kabaligs asla tahammülüm yok kadınların bu şekilde oluşuns dahi tahammülüm yok sen bunun için senden ricam dikkat et dedim kendisi asla saygınlık yapmaz argo konuşmaz rahatsız olur kizimizda şuan öyle. Dışardan okuldan bir söz duyar anne çok kötü bir kelime duydum çok terniyesixler dillendirmez bile utanır baştan sınırlarını koymaliyfin artık çaresi yok 
Kendi çocuğu evde olmazsa küçük etkilenmez ona göre çok mantıksız bu adam ya kendince çok bilmiş kendi çocuğu evde olunca çocukların yanına güzel konuş etkilenirler benim çocuğum evdeyken hiç önemli değil kıyamet kopsun ister ki
önce (673 puan) tarafından
Baya yaşı varmış ergenliğini yasayamamis sanırım ondan
Hiç çıkmış mı ki
önce (1,929 puan) tarafından
Anlamadım ikinci eşiniz mi
Evett
0 oy
önce (17,398 puan) tarafından
Asıl saygısızlıgi kendisi yapio bee
Konuda ciddi birşey olsa öğlen sonu 4 ye aradı gece 11 oldu aramadı 2 3 defa mesaj attım görüldü attı aradı bu açtım neredesin sen dedim o benim çocuğum değilmiş öyle sert konuşamazmışım yüzüme kapattıktan sonra senin karşında çocuğun var kapat istediğin gibi dedim görüldü atmış mal bu adam ya
önce (17,398 puan) tarafından
Takma sende cnm sen hix arama yazma
O arayınca işim var de kapat değerini anlar belki
Ne takacam ya hiç takmadım uyudum akşam
0 oy
önce (963 puan) tarafından
Benimki de bu sonlarda aynısını yapıyordu kapatıyor bir kaç saat sonrada dediğin gibi gülüm eve ne lazım yok bilmem canın bisey çekiyor mu alayım vs 

Geçende aynı oldu tehdit ettim yüzüne bağırdım çağırdım neyse ki dersini aldı birdaha yapmaz 
Ne yaptıysam vazgeçmedi erkek milleti işine geldiği gibi tavır yapar
önce (4,709 puan) tarafından
Bı kere esım oyle yaptı sinirliydi. Tkrr aradım saydım bende uzerıne kapattım anladı daha yapmadi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 110 göst.
21 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (2,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 655 göst.
25 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Eda06 (3,743 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 34 göst.

398,221 soru

11,908,778 cevap

36,039 kullanıcı