+2 oy
335 göst.
önce Diğer kategorisinde (1,920 puan) tarafından
Evet annemin numarasını sildim belki bazılarınız linç edecek ama yaşadıklarım anlat bitmez bir kaçını örnek versem yeterli diye düşünüyorum en onemlilerini 

Lohusa iken çocuğuma tokat attı gözümün önünde 

Kurtaramadim dikişlerimden ama baya bağırdım yapma diye 

Sonra siz sırf kiskanin diye kerimimi seveceğim dedi abim olur kendisi catlayin gibi imalarda konuştu 

Beni kaç defa eşimin ailesine maddi konuda rezil etti 

İçinden çıkamadım 

Ve en önemlisi ben sizi dogurmamisim sicmisimmm dediğinde herşeyi kopardım telefonu yüzüne kapattım numarasını sildim hatırımda yok daha çok şeyler var ama ağlamaktan gözlerim başım çatlıyor aileniz iyi ise kymetini bilin bu kadar derim ben 

Olnayan çocukluğum biten giden eğtim hayatım 

Dügundeki takılan takiarima kadar elimden alınması ve çok şey yaşadım 

Ne bayramları sever oldum nede aile kelimesinden etikle.tirnagimla nefret ettim 

Artık eşimle aram açılınca mutlu olan bir annenin benim yanımda işi yok ve onların için açıldı defalarca 

18 Cevaplar

+1 oy
önce (1,094 puan) tarafından
Bence doğrusunu yapmışsın anne olmak doğurmakla olmuyo malesef 
önce (1,920 puan) tarafından
İçim kan ağlıyor bomboş oldu yüreğim çok şey istemedim ki eşit sevgi istedim aile sevgisi
önce (1,094 puan) tarafından
Çok haklısın üzülmekte ama şöyle düşün annen senin mutsuzluğu dan keyif aliyosa çok bir şey kaybetmedim. Yuvana 4 elle saril Rabbim annene hidayet versin inşallah pişman olur ve düzelir
önce (5,266 puan) tarafından
konuyu bilmiyorum ama neden hiyle abin ile seni. aranda ayrimcilik yapiyorki cik rntersan. eger evlat ayrilacaksa erkek her buldugu delige girer parkda bahcede sahilde bankta bir agacin golgesinde yaşar uyur . kizin  basi sıkısinca anahtariyla acip girecegi evi olmali ailesinin evi. evlat ayrilacak kayirilacaksa kiz kayirilmalı bence. cok uzuldum ama gercekten eger bole
ise senin aile yasantina da zarar veiryorsa sil gitsin aradiginda acma. merak ediyorsa kalkip gelsin seni gormeye
-Reklam-
+1 oy
önce (4,068 puan) tarafından
Sana diyeceğim tek şey bana iyi gelmeyen herkesi çıkardım hayatımdan miss gibi oldu kafam daha rahat eşimin ve kızımın canı sağolsun bana gerisinin cani sağolsun da benden uzak dursunlar dünde sana yazmıştım canım eşine çocuklarına sarıl senin de ailen var çok şükür gerisini de boşver herkese hakkettiği kadar değer ver 
Haklısın hülyam.ama.cok.zor inanki cok.zor eşim ailesiyle kahkalar atarken ben varya off yazması çok zor katlanması daha zor
Anlıyorum seni ama yapacak bir şey yok canım kendini bu kadar üzüp yıpratma hiç değmez bak
Haklısın canım benim
önce (28 puan) tarafından
Bende ailemle görüşmüyorum eşimle tartıştığım ve kavga ettiğim zaman eşim en basiti soğuk davrandığı zaman kendimi boşlukta hissediyorum sizde öylemisiniz merak ettim
Bende hiç öyle olmuyor nedense tabi daha doğrusu kavga ettikçe daha çok bağlanıyoruz birbirimize binde bir azcık sürtüşme oluyor o da tadı tuzu oluyor ☺
Ben hiç o boşluğa düşmedim nedense hiç takmadığımdan da olabilir
0 oy
Böyle olmalıydı gidip yemek yiyip çay içebilecegum sıcacık bir aile istedim.dirinda patates sıcak çay anne baba sevgisi olsun emrine şükürler olsun olmadı ya gözlerim dolu içim kan ağlıyor hayatım.bombos rehbere girince annecim yazardı olmuyor hayatımi etkiliyor tartismam çocuklarıma eşime yansıyor istemsizce onlarda huzursuz oluyor ben bu strestle iki çocuk bir eşe yetemem 
0 oy
önce (2,639 puan) tarafından

Peki Baban ..:'(

Babam nötr ki zaten sevmez aramaz sormz bizde aramayiz
önce (2,639 puan) tarafından
Niye sende bir eksiklik ya da başka bişey olabilir mi canım ben anne baba sonuçta evlat böyle olmamalı
0 oy
önce (662 puan) tarafından
Daha başlığı okur okumaz acaba benimkimi dedim ve doğru tahmin etmiştim en iyisini yapmışsın toprak cidden ben bile tahammül edemiyorum annene
Ben en başından biliyorum merak etme daha yazmayi unutmuşsun ben yazarım senin adına çünkü ben bile unutamdim
önce (806 puan) tarafından
Tanış mısınız ?
Hayır burdan taniyorum
Ama uzun zaman oldu
Anladım canım. Allah yardımcısı olsun
0 oy
önce (17,396 puan) tarafından
İyi yapmışsın 

Sana iyi gelmeyeni hayatından çıkaracaksın ')
Öyle yapamıyorum özelikle çocuklarım göz yaşlarımı saklı yapmıyorum küçük oğlum anne nolur ağlama dedi
0 oy
önce (209 puan) tarafından
Anne de olsa böylelerini hayatımızdan çıkarmak lazım 
Evet canım
0 oy
önce (79 puan) tarafından

Ben bazi kadinlarin anneliginden gercekten suphe ediyorum boyle insanlardan sagliginiz icin uzak durun her anne cocuguna iyi gelmez kimisi acinin dibini yasatir 

Sende iyi yapmişsin silerek.ama ben olsam bu kadar sessiz kalmazdim.icimi doker rahatlar oyle silerdim hayatimdan birakin ömur boyu vicdan azabi ceksin
Yapamadım anne diye bende ANNEYİM olmadı ha çok ağlıyorum unutmaya çalışıyorum iki gün sonra ariyacak biliyorum ne oldu ayran içtik ayrımı düştük diyr
önce (79 puan) tarafından
Evet anne ama bazi yaptigi hatalarin farkina varmasi lazim siz belki ilk aramasinda affedeceksiniz ama sonra yine ayni seyler olacak . sakin bi dille kilirildiginizi soyleyin
0 oy
önce (3,814 puan) tarafından

Tarafsızım bisi diyemem . 

Herkes çektiğini kendi bilir 

Teşekkür ederim
0 oy
önce (657 puan) tarafından
Bence haklısın küçücük bebege bir insan nasıl vura bilir..valla kusura bakma canım ama insanın kalbi ne kadar kötü olmalı ki küçücük bebege vurabilsin.. böyle anneler görünce hayret ediyorum..
O günden sonra fkxumde çok düştü zatrn yube vurdum rezil ettin daha önce özür diledi bunun icin
0 oy
Bacım çoğu insanın ailesi ile problemleri var. Linç etmek için asla söylemiyorum haddim değil ama anne baba duası gerek hayatımızda. Hakları var helal edilecek. Lütfen kestirip atma.

Benim annem yok. Başım okşanmadı sevilmedim hiç. Üvey annem var. Kız kardeşime öper bağrına basar sever çoool sever. Bende çok kıskandım ama aramı ailemle bozamazdım üvey de olsa hakkı vardır üstümde. Vicdanım rahat olsun Allah sormasın bana isterim. 

Eğitime gelince çok güzel bir lise hayatım vardı çok çalışkandım. Bölüm ingilizce idi o sene yurt dışına çıkacaktım öğretmenimle. Evden gitmek için yatılı kursa gittim sırf kurtulayım evden diye ..ama sonuç çıktım evlendim küçüktüm. Benden sonra kız kardeşime her şeyi yaptılar.

Şuan okulu bitince doktor olacak Allah oınn izni ile.

O da hep bize dedi ki beni hayatımı kıskanıyorsunuz diye.

Annem olsaydı benimde öyle bir hayatım olurdu ama yoktu işte. Nasip.

Ben yine de asla çizgi çekmem çekemem. Hakkı üstümde var. Helallik almak zorundayım 
Bak canım ben tüm silmedim numarasını sildim görüşmek konuşmak istemiyorum bayramdan bayrama normal anne kız ilişkisi olmasın aramazda kesinlikle çünkü beni çok yıprattı çocuklarımı birbirine düşürdü ne yapayım bana kerimim diyip duruyor canım abime sabah zorla çorba icirmis bunları anlatıyor Kerim'i 38 yaşındaki ki adam ben daha 26 yaşındayım hangimizi. İlgiye ihtiyacı var iki çocuk annesiyim.bit kere gelipte çocuklarıma bana bakmadı yardım etmedi kocam la onların yüzünden aram açıldı
Elmogluna yaranilmaz kaşığı iki ise birini kır diye gaz vermeye çalıştı
Boşver gitsin dedi gitti çocuğumun altına bez kalmadı gitti lisrt bağlamaya çalıştı bez pahalı diye onarın yüzünden tartışma çıktı çünkü bez kaç para Allah aşkına yaptıklarını hazmedemiyom beni kötü hissedririyir dün eşim küstü benimle zaman geçirmek istedi aklım daki annem beni sürekli enerjimi sömürüyor aoylemiyomda istemmsizve işten geldim diye küstü düşündüm sildim bugün daha iyiyim bı rahatlama çöktü
0 oy
önce (1,863 puan) tarafından
Lohusayken tokat attı diyorsun o an evden sktir ederdi. Ne hakla ya ben kıyamıyorum babası bile sesini yükseltemez ne demek tokat atmak gerisini de okumadım o benim için yeterli bir sebep ölse gitmem büyük konuşmayayım ama ne demek ya 
İşte çok sabrettim yüzüne vurdum daha bana neler etti 25 bin borca soktu oda ona vuruyormus oda çocuğa vurdu
önce (1,863 puan) tarafından
Gel bir heryerimi gör ısırıyor burnumu yoldu bacaklarım mosmor ısırıyor pitbul gibi maşallah çocuğum napiyim bende mi döveyim ısırayım 13 aylık masum ya 40 yaşına da gelse kimse elini süremez ya ne demek vurmak ben biraz sesim fazla çıkıyor diye uykum tutmuyor pişmanlıktan özür dilemekten maf oluyorum böyle bişey kim yaparsa bilmiyorum elimden zor alırlar
Çocuk ozaman 3 yaşındaydı aglarayak bağırdım evine sictirma dedi giderimse çaresizim adam soracak logusa kızın yanından niye geldin diye dedi gitmiyorum dedim git dedim ben ona o gün eşim bana bakar sonra lohusalık döneminde sana sıcacık battaniye alacağım dedi
Yat çok sevindim beni düşünüyor diye eşime dedi siz beğenin ben parasini veririm eşim aldı geldi çok tutmuş ben para veremem dedi battaniyeyi de aldı gitti
0 oy
önce (1,388 puan) tarafından
Bir anne nasıl kötü olabilir diyordum önceden ama şimdi kim ne derse inanırım özellikle son yaşadığımız olaylar küçük çocukların başına gelen kötü şeyler hep annlerinin yüzünden sıla bebek narinin annesi falan o yüzden kimseye inancım kalmadı seni kötü hissettirdiyse haklısın annen de olsa mesafe koymalısın artık 
Mesafe en güzeli canım
0 oy
önce (2,242 puan) tarafından
Olanla ölene çare yok bacım olması gereken buymuş üzülme 
Öyle canım
0 oy
önce (261 puan) tarafından
Bence doğrusunu yapmışsın. Ben de annemle konuşmuyorum. Yapılanlar maalesef hiçbir zaman unutulamıyor
Unutulurmu 9. Günlük logus aiken beni dedi yüz üstü bırakıp gitti bir tas çorba yapmadı diki yiyim
0 oy
önce (16 puan) tarafından
Linçleyecek bir durum yok canim bazilari gercekten aile olamiyor malesef...  benim ailem bana bu saydiklarinin kat kat daha kotusunu yapti hicbir sucum yokken ama ben senin gibi silip atamadim cunku bi ailem olsun istedim
Silmedim numarasını sildim mesefe koyacağım bayramdan bayrama kısmet olursa acil.biEh olmadıkca gitmem düğün ölüm.gibi çünkü canım yanıyor
0 oy
önce (445 puan) tarafından
Benimde takımı ailem aldı ama onun dışında annem şefkatlidir torununu çok sever .Annemsiz bi hayat beni bitirir heralde.

Bunları yapsa kalbim çok kırılırdı haklısın sana çok kötü şeyler yapmış. Bazen araya mesafe koymak iyidir. 
Aynen canım
0 oy
önce (371 puan) tarafından

Bize iyi gelmeyen her şeyi bırakmak gerekiyor

image

İçimdeki olanlar şuan

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 350 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 231 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
24 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Emineninanesii (4,123 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 639 göst.
20 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Minikii (591 puan) tarafından soruldu

398,154 soru

11,906,913 cevap

36,036 kullanıcı

...