+1 oy
297 göst.
Aile kategorisinde (1,538 puan) tarafından

Eglənce postu olsunmu..cok sikiliyor ya canim..bu platform da ben böyle sorular gormeyi cevaplamayi seviyorum ..belki sizde seviyorsunuzdur..oyleyse hadi eller klavyeye:))

Kalbim  yazın devamini klavye getirsin:)

Benim :Kalbim aciyor ve neden olur sizce bu normalmi..

29 Cevaplar

0 oy
(26 puan) tarafından
Kalbim sende Don Kişot da bu kadar çok güzel bir şey yok ya çok geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz dedi ki ey iman edenler de var mı acaba seda sayan ve bu nedenle de bu çok önemli bir şey yok be gelmiyodur bence de öyle oldu mu
(1,538 puan) tarafından
Kiz ne yapmis senin telefon dunyanin obur ucundan girip bu ucundan cikmis
-Reklam-
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Kalbim seni üzmek istememiştim 
0 oy
(3,289 puan) tarafından

Kalbim sende Don Kişot de öyle oldu çünkü 4 aylık hamileydim hazırlık süs bitkileri ve mamulleri ve alkollü içki ve sigara ele geçirildi :D kız ben fazla cümle kurdum ama devamını merak ettim ne saçma oldu :D

(1,538 puan) tarafından
Ahahah evet biraz sacma olmus
0 oy
(443 puan) tarafından
Kalbım var mı:) 
0 oy
(260 puan) tarafından
Kalbim seni seçti ve çok sayıda kişi partiden istifa etti.
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Kalbim sende 
0 oy
tarafından

Kalbim çıkardığım sonuç olarak soyluyiorum süte zam yapıldı mahalleli üst geçit istiyor gizli söyledi bna gelmiş geçmiş en iyi karardı ayrilmk zaten çok güzel bir şey yok dedi kapat desende kapatiyom kandırmaya devam ediyor ak parti ilçe belediye başkan adayı Mustafa Sarıgül :D:D

(1,538 puan) tarafından
Dedikodu kokusu var bu yazida:))
tarafından
Ayyyy  :D :D : D
0 oy
(250 puan) tarafından

Kalbim var ki bu kadar çok şey var mı varmış gibi hissediyorum kendimi çok yalnız hissediyorum kendimi çok kötü seviyorum :D

(1,538 puan) tarafından
Kendimi çok kötü seviyorum:)
0 oy
(1,942 puan) tarafından
Kalbim seni seçti ve setimi istemiyorum bile bana dedi ki senin için iyi bir ay boyunca her yerde 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 341 göst.
+1 oy
5 cevap 217 göst.
13 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,978 puan) tarafından soruldu
+2 oy
19 cevap 516 göst.
0 oy
22 cevap 614 göst.
6 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu

399,424 soru

11,947,199 cevap

36,102 kullanıcı

...