0 oy
92 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (286 puan) tarafından
En yakın arkadaşımın evine 3 gün misafir olacağım. 1 yıl önce evlenmişti ama gitmek ancak nasip oldu. Bana pahalı bir halı hediye etmişti, yıkamacılar bile bakar bakmaz hani pahalı bir halidir bu, her kimyasal kullanılmaz diyor. Doğum günümde sürpriz yapıp geldi ve 100 gr külçe gümüş hediye etti. Benim bebeğimin diş buğdayına, doğum gününe her şeyine katıldı. Her zaman yakınımda. Ben de ona elimden geldiği kadar hediyeler aldım ama ilk defa evine gideceğim ve şu anda yeni hamile. Güzel ve kıymetli bir hediye almak istiyorum ama karar veremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. 

7 Cevaplar

0 oy
(263 puan) tarafından
Valla değer arkadaşına bende olsam değerli bişey vermek isterim 
(286 puan) tarafından
Ben de oyle düşünüyorum ama ne olsa karar veremedim
-Reklam-
0 oy
(582 puan) tarafından
Durumun iyiyse 1 gramhediyelik altın alabilirsin
(286 puan) tarafından
Onu alma şansım var ama direkt gram olarak mı versem yoksa benzer değerde takı mi alsam güzel olur çünkü hamile ve doğum yapınca bebeğe ayrıca takarım
(582 puan) tarafından
Takı alsan olurya başı dara düşer satar inemli olan zor zamaninda elini alabilmek yükünü hafifletir ilmek bi bileklik alsan deferi dusuyor gram alsan olur zorda kalır eşinin cebinde olmaz bozdurur geri yerine de koyar insanız hepimizin başından işler geçer benim fikrim bu gram taraftarıyım kötü gün dostu olarak söylüyorum
0 oy
tarafından
Bence altın çok klasik ya durumun var ise altın alacağın paranın üstüne biraz daha katıp şık bir kolye ya da bileklik alabilirsin
0 oy
(9,390 puan) tarafından
Pinterestte bebek için hazırlık sepetleri var canım onlardan yap elin yatkınsa. Evi içinde güzel bişey alabilirsin. 
0 oy
(4,694 puan) tarafından
Neye ihtiyacı var once ona bakarım ev hediyesi olarak evinde ne eksik mesela airfrey yoktur onu alirsin gibi cunku o sana halı almış pahali bir halı diyorsun bebek icin bebek arabasi almamistir duşündugu bir model vardir hediye olarak onu alirsin :)
0 oy
(736 puan) tarafından
Yani durumun varsa arkadaşına güzel altin bileklik kolye bir şey al bence 
0 oy
(609 puan) tarafından
Robot süpürge alabilirsin bence

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 530 göst.
4 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Busrayyyy (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 775 göst.
0 oy
3 cevap 90 göst.

399,851 soru

11,960,202 cevap

36,128 kullanıcı

...