0 oy
59 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,383 puan) tarafından
Kızlar kadın doğuma randevu alıp gidicem ama belki siz bir çözüm biliyorsunuzdur. Afedersiniz de benim bir iki haftadır vajinam aşırı kaşınıyor nasıl geçer doğal çözüm öneriniz var mı ? Regl biteli 3 gün oluyor özür dilerim sizden tekrar ilişkide çok ağrım oluyor regl sonrası hep böyle. Linç etmeyin lütfen ilk defa böyle bir post açtım 

3 Cevaplar

0 oy
(1,452 puan) tarafından

Kız niye linç etsinler ya hu :) kalıntı için nioli yağı diyorlar bende kullanıyorum ferahlık veriyor. 

(1,383 puan) tarafından
Ne bileyim aşkım ediyorlar valla. Çok sağol canım denicem
-Reklam-
0 oy
(4,323 puan) tarafından
Regl döneminde kullandığımız pedler hava almayı engellediği için tahriş oluyor veya mantara yatkın bir bünyen varsa vajinal mantarı tekrarlatıyor. O nedenle yaşıyorsun muhtemelen. Elinden geldiğinde pamuklu pedleri tercih et ve sık sık değiştir regl dönemlerinde. Bana orkid iyi gelmiyor mesela, koruyuculuğu emiciliği çok iyi ama hava almayı engelliyor. O nedenle başka marka kullanmaya başladım. Sen de marka değişimi yap istersen ve pamuklu seçmeye çalış.
(1,383 puan) tarafından
Çok sağol canım. Benim kanamam çok az oluyor sürekli değiştiriyorum aslında ama değiştireyim markayı.
0 oy
(50,342 puan) tarafından
doktora niye gitmiyorsun 
(1,383 puan) tarafından
Küçük bebeğim var sürekli gidemiyorum hastaneye. Eşim evdeyken ona göre randevu alıp gidicem
(50,342 puan) tarafından
travazol krem
(1,383 puan) tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 15 göst.
0 oy
8 cevap 83 göst.
15 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Cem.re 123 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.